Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo SOLUS. Co znamená pojem SOLUS z kategorie Bankovnictví?

Co to je SOLUS? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova SOLUS

SOLUS je název sdružení právnických osob, které se zaměřilo na zodpovědné úvěrování. Jeho cílem je preventivně zasahovat proti předlužování klientů a nárůstu dlužníků, kteří nejsou schopni plnit své závazky. Snaží se také o to, aby byly lépe vymahatelné dluhy po splatnosti a snižovala se tak ztráta věřitelů.
SOLUS zahájil činnost v roce 1999. Zkratka znamená Sdružení na ochranu leasingů a úvěrů spotřebitelům. Jeho členy jsou banky i nebankovní instituce a další subjekty.


Co je to SOLUS? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo SOLUS. Co znamená pojem SOLUS z kategorie Bankovnictví?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu SOLUS? Pak se o ní podělte s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo SOLUS je v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: odborné názvosloví, co znamená, Bankovnictví, odborný výraz, slovo, lexikon, slovník, wiki, význam pojmu, přesný výraz, pojem, význam slova, přesný význam, termín, heslo, Bankovnictví, popis, formulace


Pojem SOLUS je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu SOLUS?

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

SOLUS je zájmové sdružení právnických osob, jehož cílem je v rámci tzv. odpovědného úvěrování přispívat k prevenci předlužování klientů, k prevenci růstu počtu dlužníků v prodlení, ke zvyšování vymahatelnosti stávajících dluhů po splatnosti a rovněž ke snižování potenciální finanční ztráty věřitelů.

Další zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem SOLUS ve Wikimedia Commons

Najít slovo SOLUS ve Wikizdrojích

Hledat pojem SOLUS ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz SOLUS ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz SOLUS ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo SOLUS ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo SOLUS například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova SOLUS? resp. co přesně znamená slovo SOLUS? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu SOLUS, odpověď na dotaz co je to SOLUS?. Víte např. kdo to je Deprivant? Znáte a víte kdo je Demagog? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Bankovnictví). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.