Co je to?
Definice odborného termínu, slova SOLUS. Co znamená pojem SOLUS z kategorie Bankovnictví?

Co je to SOLUS? Význam slova

Co znamená termín SOLUS? Vysvětlení pojmu, definice hesla

SOLUS je název sdružení právnických osob, které se zaměřilo na zodpovědné úvěrování. Jeho cílem je preventivně zasahovat proti předlužování klientů a nárůstu dlužníků, kteří nejsou schopni plnit své závazky. Snaží se také o to, aby byly lépe vymahatelné dluhy po splatnosti a snižovala se tak ztráta věřitelů.
SOLUS zahájil činnost v roce 1999. Zkratka znamená Sdružení na ochranu leasingů a úvěrů spotřebitelům. Jeho členy jsou banky i nebankovní instituce a další subjekty.


Co je to SOLUS? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova SOLUS. Co znamená pojem SOLUS z kategorie Bankovnictví?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova SOLUS sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Heslo SOLUS patří do sekce bankovnictví

Klíčová slova: terminologie, význam pojmu, bankovnictví, slovo, názvosloví, odborné názvosloví, odborný výraz, slovník, vysvětlení, bankovnictví, definice, pojem, synonymum, wiki, terminus technicus, lexikon, přesný výraz, SOLUS


Pojem SOLUS je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu SOLUS můžete dozvědět následující

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

SOLUS je zájmové sdružení právnických osob, jehož cílem je v rámci tzv. odpovědného úvěrování přispívat k prevenci předlužování klientů, k prevenci růstu počtu dlužníků v prodlení, ke zvyšování vymahatelnosti stávajících dluhů po splatnosti a rovněž ke snižování potenciální finanční ztráty věřitelů.

Více informací o pojmu SOLUS lze najít v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem SOLUS ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín SOLUS ve vyhledávači Yandex

Najít výraz SOLUS ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem SOLUS ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem SOLUS ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem SOLUS na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo SOLUS například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikizdrojích nebo v Lingea slovnících.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je SOLUS? resp. co se vlastně skrývá pod slovem SOLUS? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu SOLUS, odpověď na dotaz co je to SOLUS?. Víte např. kdo to je Petra Hřebíčková? Znáte a víte kdo je Václav Hybš? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín SOLUS hledat i v jiných kategoriích (než bankovnictví) U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.