Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo SOLUS. Co znamená pojem SOLUS z kategorie Bankovnictví?

Co to je SOLUS? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu SOLUS

SOLUS je název sdružení právnických osob, které se zaměřilo na zodpovědné úvěrování. Jeho cílem je preventivně zasahovat proti předlužování klientů a nárůstu dlužníků, kteří nejsou schopni plnit své závazky. Snaží se také o to, aby byly lépe vymahatelné dluhy po splatnosti a snižovala se tak ztráta věřitelů.
SOLUS zahájil činnost v roce 1999. Zkratka znamená Sdružení na ochranu leasingů a úvěrů spotřebitelům. Jeho členy jsou banky i nebankovní instituce a další subjekty.


Co je to SOLUS? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo SOLUS. Co znamená pojem SOLUS z kategorie Bankovnictví?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín SOLUS se nachází v sekci Bankovnictví

Klíčová slova: názvosloví, terminologie, definice, co je to SOLUS?, přesný význam, přesný výraz, SOLUS, informace, popis, pojem, Bankovnictví, terminus technicus, heslo, co znamená, lexikon, význam, termín, význam slova


Pojem SOLUS je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Co znamená pojem SOLUS? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

SOLUS je zájmové sdružení právnických osob, jehož cílem je v rámci tzv. odpovědného úvěrování přispívat k prevenci předlužování klientů, k prevenci růstu počtu dlužníků v prodlení, ke zvyšování vymahatelnosti stávajících dluhů po splatnosti a rovněž ke snižování potenciální finanční ztráty věřitelů.

Další možné informační zdroje

Zkusit najít heslo SOLUS na Google.cz

Hledat pojem SOLUS ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem SOLUS ve vyhledávači Qwant

Najít výraz SOLUS ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín SOLUS ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo SOLUS ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo SOLUS například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená SOLUS? resp. co znamená SOLUS? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu SOLUS, odpověď na dotaz co je to SOLUS?. Víte např. kdo to je Radko Gudas? Znáte a víte kdo je Fejetonista? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Bankovnictví Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.