Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo SOLUS. Co znamená pojem SOLUS z kategorie Bankovnictví?

Co to je SOLUS? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu SOLUS

SOLUS je název sdružení právnických osob, které se zaměřilo na zodpovědné úvěrování. Jeho cílem je preventivně zasahovat proti předlužování klientů a nárůstu dlužníků, kteří nejsou schopni plnit své závazky. Snaží se také o to, aby byly lépe vymahatelné dluhy po splatnosti a snižovala se tak ztráta věřitelů.
SOLUS zahájil činnost v roce 1999. Zkratka znamená Sdružení na ochranu leasingů a úvěrů spotřebitelům. Jeho členy jsou banky i nebankovní instituce a další subjekty.


Co je to SOLUS? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo SOLUS. Co znamená pojem SOLUS z kategorie Bankovnictví?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem SOLUS patří do sekce Bankovnictví

Klíčová slova: vysvětlení, informace, odborné názvosloví, termín, wiki, popis, co to je, slovo, Bankovnictví, synonymum, Bankovnictví, definice pojmu, význam, co znamená, přesný výraz, terminologie, význam slova, heslo


Pojem SOLUS je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu SOLUS píše následující

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

SOLUS je zájmové sdružení právnických osob, jehož cílem je v rámci tzv. odpovědného úvěrování přispívat k prevenci předlužování klientů, k prevenci růstu počtu dlužníků v prodlení, ke zvyšování vymahatelnosti stávajících dluhů po splatnosti a rovněž ke snižování potenciální finanční ztráty věřitelů.

Jiné informační zdroje o pojmu SOLUS

Zkusit najít slovo SOLUS ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz SOLUS ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín SOLUS na Google.cz

Vyhledat slovo SOLUS ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo SOLUS ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo SOLUS ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo SOLUS například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to SOLUS? resp. co přesně znamená slovo SOLUS? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu SOLUS, odpověď na dotaz co je to SOLUS?. Víte např. kdo to je Jan Palach? Znáte a víte kdo je Hospodin? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Bankovnictví). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.