Co je to?
Výraz, termín, definice slova Bystřina. Co znamená odborný pojem Bystřina z kategorie Příroda?

Co je to Bystřina? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Bystřina?

Bystřina je jedním z druhů vodních toků, ovšem její definice nemusí být ani u hydrologů zcela jednotná. Záleží také na tradicích a místních zvyklostech.
Jako bystřina se obvykle označuje malý vodní tok, který má proměnlivý sklon dna, velký spád a minimum nebo žádné zákruty. Její vodnost je nepravidelná, stav vody kolísá v závislosti na srážkách.


Co je to Bystřina? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Bystřina. Co znamená odborný pojem Bystřina z kategorie Příroda?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Bystřina se nachází v kategorii Příroda

Klíčová slova: terminologie, slovník, co je to Bystřina?, synonymum, Bystřina, přesný výraz, odborný výraz, Příroda, formulace, wiki, definice, názvosloví, informace, co to je, slovo, Příroda, definice pojmu, lexikon


Pojem Bystřina je v kategorii Příroda, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat pojem Bystřina ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Bystřina ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bystřina ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Bystřina ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Bystřina ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo Bystřina ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Bystřina například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Bystřina? resp. co vlastně znamená slovo Bystřina? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bystřina, odpověď na dotaz co je to Bystřina?. Víte např. kdo to je Křesťan? Znáte a víte kdo je Archeolog? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Bystřina v jiné sekci než Příroda. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.