Co je to?
Definice odborného termínu, slova Bystřina. Co znamená pojem Bystřina z kategorie Příroda?

Co je Bystřina? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Bystřina?

Bystřina je jedním z druhů vodních toků, ovšem její definice nemusí být ani u hydrologů zcela jednotná. Záleží také na tradicích a místních zvyklostech.
Jako bystřina se obvykle označuje malý vodní tok, který má proměnlivý sklon dna, velký spád a minimum nebo žádné zákruty. Její vodnost je nepravidelná, stav vody kolísá v závislosti na srážkách.


Co je to Bystřina? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Bystřina. Co znamená pojem Bystřina z kategorie Příroda?

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Termín Bystřina patří do sekce příroda

Klíčová slova: formulace, popis, názvosloví, terminus technicus, termín, odborný výraz, vysvětlení, heslo, terminologie, synonymum, lexikon, definice pojmu, Bystřina, slovník, co znamená, přesný význam, wiki, odborné názvosloví


Pojem Bystřina je v kategorii příroda, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Bystřina

Hledat slovo Bystřina ve Wikislovníku

Najít heslo Bystřina ve vyhledávači Qwant

Najít termín Bystřina ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Bystřina na Google.cz

Hledat videa s názvem Bystřina na Youtube

Zkusit najít pojem Bystřina ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Bystřina například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Bystřina? resp. co se přesně ukrývá za slovem Bystřina? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bystřina, odpověď na dotaz co je to Bystřina?. Víte např. kdo to je Foniatr? Znáte a víte kdo je Alexander Ovečkin? Ke každému pojmu může existovat vícero definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Bystřina hledat i v jiných kategoriích (než příroda). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.