Co je to?
Výraz, termín, definice slova Bystřina. Co znamená odborný pojem Bystřina z kategorie Příroda?

Co je to Bystřina? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Bystřina?

Bystřina je jedním z druhů vodních toků, ovšem její definice nemusí být ani u hydrologů zcela jednotná. Záleží také na tradicích a místních zvyklostech.
Jako bystřina se obvykle označuje malý vodní tok, který má proměnlivý sklon dna, velký spád a minimum nebo žádné zákruty. Její vodnost je nepravidelná, stav vody kolísá v závislosti na srážkách.


Co je to Bystřina? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Bystřina. Co znamená odborný pojem Bystřina z kategorie Příroda?

Chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Bystřina je v sekci Příroda

Klíčová slova: terminus technicus, odborné názvosloví, co je to Bystřina?, wiki, význam slova, význam pojmu, Příroda, přesný výraz, popis, synonymum, co znamená, vysvětlení, přesný význam, názvosloví, termín, heslo, slovník, co to je


Pojem Bystřina je v kategorii Příroda, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Bystřina v následujících vyhledávačích

Zkusit najít pojem Bystřina na Google.cz

Vyhledat termín Bystřina ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bystřina ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bystřina ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Bystřina ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Bystřina na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Bystřina například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Bystřina? resp. co je to Bystřina? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bystřina, odpověď na dotaz co je to Bystřina?. Víte např. kdo to je Mluvčí? Znáte a víte kdo je Čeledín? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Příroda). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.