Co je to?
Výraz, termín, definice slova Bystřina. Co znamená odborný pojem Bystřina z kategorie Příroda?

Co je to Bystřina? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Bystřina?

Bystřina je jedním z druhů vodních toků, ovšem její definice nemusí být ani u hydrologů zcela jednotná. Záleží také na tradicích a místních zvyklostech.
Jako bystřina se obvykle označuje malý vodní tok, který má proměnlivý sklon dna, velký spád a minimum nebo žádné zákruty. Její vodnost je nepravidelná, stav vody kolísá v závislosti na srážkách.


Co je to Bystřina? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Bystřina. Co znamená odborný pojem Bystřina z kategorie Příroda?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Bystřina s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Bystřina patří do kategorie Příroda

Klíčová slova: co je to Bystřina?, terminus technicus, Příroda, informace, termín, synonymum, pojem, definice pojmu, význam pojmu, slovník, Příroda, přesný význam, formulace, přesný výraz, názvosloví, slovo, co to je, definice


Pojem Bystřina je v kategorii Příroda, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat pojem Bystřina ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Bystřina ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Bystřina ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Bystřina ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Bystřina ve Wikislovníku

Najít termín Bystřina ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bystřina například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Bystřina? resp. jaká je definice termínu Bystřina? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bystřina, odpověď na dotaz co je to Bystřina?. Víte např. kdo to je Nekrofil? Znáte a víte kdo je Čeledín? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Příroda). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.