Co je to?
Definice výrazu Dětská skupina. Co znamená odborný pojem Dětská skupina z kategorie Školství?

Co to je Dětská skupina? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Dětská skupina

Dětská skupina je pojmenování pro službu, která měla pomoci rodičům dětí, pro které nebylo místo v mateřské škole. Na rozdíl od klasické mateřské školy není její založení tak náročné na hygienu ani finance. Dětská skupina je určena dětem ve věku od jednoho roku až do začátku docházky do školy. Maximální počet dětí ve skupině je 24. Děti skupinu navštěvují minimálně na šest hodin denně. Skupiny by měly být neziskové, rodiče hradí pouze skutečné výdaje, jako zřizovací a provozní náklady. V některých případech mohou být úhrady nulové.
Zřizovatelem dětské skupiny se může stát úřad, radnice, firma, škola, nezisková organizace nebo spolek. Rodiče mohou umisťovat dítě do skupiny i jen na některé dny v týdnu, docházka je flexibilní. S rodiči se uzavírá smlouva, provozovatel má svůj plán péče i výchovy. Odborníci někdy namítají, že dětské skupiny neposkytují takovou kvalitu vzdělávání, jako mateřské školy. Hlavním úkolem dětské skupiny je hlídání dětí pracujících rodičů, není zde požadavek na kvalifikované pracovníky. Nároky na celkové zabezpečení provozu i pracovníků jsou zde mírnější než u školek.


Co je to Dětská skupina? Význam slova, termín, Definice výrazu Dětská skupina. Co znamená odborný pojem Dětská skupina z kategorie Školství?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Dětská skupina sdílejte s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Dětská skupina je v kategorii Školství

Klíčová slova: co znamená, definice pojmu, slovo, synonymum, wiki, popis, vysvětlení, význam slova, slovník, definice, Školství, co je to Dětská skupina?, co to je, názvosloví, přesný význam, význam, odborné názvosloví, odborný výraz


Pojem Dětská skupina je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat výraz Dětská skupina ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Dětská skupina na Google.cz

Vyhledat výraz Dětská skupina ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Dětská skupina ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Dětská skupina na Youtube

Najít heslo Dětská skupina ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Dětská skupina například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Dětská skupina? resp. co se přesně ukrývá za slovem Dětská skupina? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dětská skupina, odpověď na dotaz co je to Dětská skupina?. Víte např. kdo to je Mikuláš Minář? Znáte a víte kdo je Will Smith? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Dětská skupina i v jiných kategoriích (než Školství). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.