Co je to?
Definice výrazu, termínu Enuréza. Co znamená odborný pojem Enuréza z kategorie Nemoce?

Co je to Enuréza? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Enuréza?

Enuréza znamená nepříjemný problém – jedná se o pomočování u osob, které by močení měly mít pod kontrolou (tedy ne u malých dětí). Je to tedy narušení schopnosti moč udržet. Za zdravotní problém bývá enuréza považována cca od tří let věku, protože od tohoto období by i dítě mělo v bdělém stavu moč udržet. Udržet moč ve spánku by mělo být samozřejmostí od cca pěti let věku.
Přesnou frekvenci pomočení nedefinují ani sami lékaři. Enuréza bývá způsobena organickými nebo funkčními poruchami, ale může být i psychického původu.


Co je to Enuréza? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Enuréza. Co znamená odborný pojem Enuréza z kategorie Nemoce?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Enuréza? Potom se o definici podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Enuréza se nachází v kategorii Nemoce

Klíčová slova: význam, definice pojmu, odborné názvosloví, Nemoce, význam pojmu, odborný výraz, pojem, lexikon, názvosloví, terminologie, Nemoce, co znamená, význam slova, synonymum, slovo, definice, co je to Enuréza?, přesný výraz


Pojem Enuréza je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít pojem Enuréza ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Enuréza ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Enuréza ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Enuréza ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Enuréza ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Enuréza ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Enuréza například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Enuréza? resp. jaká je definice slova Enuréza? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Enuréza, odpověď na dotaz co je to Enuréza?. Víte např. kdo to je Nohsled? Znáte a víte kdo je Determinista? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Nemoce Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.