Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Agregace. Co znamená pojem Agregace z kategorie Internet?

Co to je Agregace? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Agregace?

Obecně slovo agregace znamená "spojování". U počítačů mluvíme o agregaci dat v případě sdíleného síťového připojení, to znamená, že na jedné telekomunikační lince je připojeno více uživatelů. To má vliv na rychlost internetového připojení - čím více současně připojených uživatelů, tím pomalejší přenosová rychlost. Například agregace 1:20 u 20 Mbit/s linky znamená, že uživatel bude mít rychlost linky od 1 Mbit/s do 20 Mbit/s v závislosti na vytížení linky ostatními uživateli. U agregovaných připojení existuje často omezení ve formě FUP.


Co je to Agregace? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Agregace. Co znamená pojem Agregace z kategorie Internet?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Agregace s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Agregace se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: přesný význam, termín, popis, synonymum, vysvětlení, lexikon, Agregace, heslo, přesný výraz, wiki, Internet, pojem, Internet, slovník, formulace, co to je, význam slova, názvosloví


Pojem Agregace je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Agregace

Najít pojem Agregace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Agregace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Agregace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Agregace na Google.cz

Zkusit najít slovo Agregace ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Agregace ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Agregace například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Agregace? resp. co označuje slovo Agregace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Agregace, odpověď na dotaz co je to Agregace?. Víte např. kdo to je Uma Thurman? Znáte a víte kdo je Jiří Hynek? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Internet. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.