Co je to?
Odborný výraz, definice slova Agregace. Co znamená slovo Agregace z kategorie Internet?

Co je Agregace? Definice pojmu

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Agregace?

Obecně slovo agregace znamená "spojování". U počítačů mluvíme o agregaci dat v případě sdíleného síťového připojení, to znamená, že na jedné telekomunikační lince je připojeno více uživatelů. To má vliv na rychlost internetového připojení - čím více současně připojených uživatelů, tím pomalejší přenosová rychlost. Například agregace 1:20 u 20 Mbit/s linky znamená, že uživatel bude mít rychlost linky od 1 Mbit/s do 20 Mbit/s v závislosti na vytížení linky ostatními uživateli. U agregovaných připojení existuje často omezení ve formě FUP.


Co je to Agregace? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Agregace. Co znamená slovo Agregace z kategorie Internet?

Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Agregace s rodinou a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Výraz Agregace patří do kategorie internet

Klíčová slova: synonymum, co to je, terminologie, přesný význam, formulace, heslo, popis, co znamená, termín, terminus technicus, informace, přesný výraz, definice pojmu, odborné názvosloví, internet, názvosloví, co je to Agregace?, slovo


Pojem Agregace je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít slovo Agregace ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Agregace na Youtube

Zkusit najít frázi Agregace ve Wikipedii

Najít výraz Agregace ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Agregace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Agregace ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Agregace například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Teď už víte jaká je definice termínu Agregace? resp. co je to Agregace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Agregace, odpověď na dotaz co je to Agregace?. Víte např. kdo to je John Tavares? Znáte a víte kdo je Noam Chomsky? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je internet. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.