Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Agregace. Co znamená pojem Agregace z kategorie Internet?

Co to je Agregace? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Agregace

Obecně slovo agregace znamená "spojování". U počítačů mluvíme o agregaci dat v případě sdíleného síťového připojení, to znamená, že na jedné telekomunikační lince je připojeno více uživatelů. To má vliv na rychlost internetového připojení - čím více současně připojených uživatelů, tím pomalejší přenosová rychlost. Například agregace 1:20 u 20 Mbit/s linky znamená, že uživatel bude mít rychlost linky od 1 Mbit/s do 20 Mbit/s v závislosti na vytížení linky ostatními uživateli. U agregovaných připojení existuje často omezení ve formě FUP.


Co je to Agregace? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Agregace. Co znamená pojem Agregace z kategorie Internet?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Agregace? Pak se o ní podělte s jinými lidmi na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Termín Agregace patří do sekce internet

Klíčová slova: co znamená, synonymum, Agregace, význam pojmu, slovo, význam, termín, slovník, wiki, definice pojmu, vysvětlení, odborné názvosloví, heslo, terminus technicus, význam slova, definice, přesný výraz, lexikon


Pojem Agregace je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít termín Agregace ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Agregace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Agregace ve Wikipedii

Hledat výraz Agregace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Agregace ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Agregace na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Agregace například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Agregace? resp. jaký je význam pojmu Agregace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Agregace, odpověď na dotaz co je to Agregace?. Víte např. kdo to je Zdeněk Žák? Znáte a víte kdo je Paul McCartney? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Agregace i v jiné sekci než je kategorie internet. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.