Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Agregace. Co znamená pojem Agregace z kategorie Internet?

Co to je Agregace? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Agregace?

Obecně slovo agregace znamená "spojování". U počítačů mluvíme o agregaci dat v případě sdíleného síťového připojení, to znamená, že na jedné telekomunikační lince je připojeno více uživatelů. To má vliv na rychlost internetového připojení - čím více současně připojených uživatelů, tím pomalejší přenosová rychlost. Například agregace 1:20 u 20 Mbit/s linky znamená, že uživatel bude mít rychlost linky od 1 Mbit/s do 20 Mbit/s v závislosti na vytížení linky ostatními uživateli. U agregovaných připojení existuje často omezení ve formě FUP.


Co je to Agregace? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Agregace. Co znamená pojem Agregace z kategorie Internet?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Agregace se nachází v sekci Internet

Klíčová slova: Internet, odborné názvosloví, informace, heslo, definice pojmu, význam, názvosloví, formulace, termín, Agregace, přesný význam, co to je, co je to Agregace?, odborný výraz, slovník, terminus technicus, popis, přesný výraz


Pojem Agregace je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat heslo Agregace ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Agregace na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Agregace ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Agregace ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Agregace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Agregace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Agregace například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Agregace? resp. co se skrývá pod slovem Agregace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Agregace, odpověď na dotaz co je to Agregace?. Víte např. kdo to je Jennifer Lawrence? Znáte a víte kdo je Jiří Hynek? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Internet). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.