Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Agregace. Co znamená pojem Agregace z kategorie Internet?

Co to je Agregace? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Agregace?

Obecně slovo agregace znamená "spojování". U počítačů mluvíme o agregaci dat v případě sdíleného síťového připojení, to znamená, že na jedné telekomunikační lince je připojeno více uživatelů. To má vliv na rychlost internetového připojení - čím více současně připojených uživatelů, tím pomalejší přenosová rychlost. Například agregace 1:20 u 20 Mbit/s linky znamená, že uživatel bude mít rychlost linky od 1 Mbit/s do 20 Mbit/s v závislosti na vytížení linky ostatními uživateli. U agregovaných připojení existuje často omezení ve formě FUP.


Co je to Agregace? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Agregace. Co znamená pojem Agregace z kategorie Internet?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Agregace? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Agregace je v kategorii Internet

Klíčová slova: slovo, pojem, co znamená, odborný výraz, terminus technicus, heslo, význam pojmu, přesný výraz, názvosloví, Agregace, definice, Internet, formulace, termín, Internet, význam slova, popis, přesný význam


Pojem Agregace je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat výraz Agregace ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Agregace ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Agregace ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Agregace ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Agregace ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Agregace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Agregace například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Agregace? resp. co přesně znamená slovo Agregace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Agregace, odpověď na dotaz co je to Agregace?. Víte např. kdo to je Prince? Znáte a víte kdo je Ronald Reagan? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Internet. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.