Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Agregace. Co znamená pojem Agregace z kategorie Internet?

Co to je Agregace? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Agregace?

Obecně slovo agregace znamená "spojování". U počítačů mluvíme o agregaci dat v případě sdíleného síťového připojení, to znamená, že na jedné telekomunikační lince je připojeno více uživatelů. To má vliv na rychlost internetového připojení - čím více současně připojených uživatelů, tím pomalejší přenosová rychlost. Například agregace 1:20 u 20 Mbit/s linky znamená, že uživatel bude mít rychlost linky od 1 Mbit/s do 20 Mbit/s v závislosti na vytížení linky ostatními uživateli. U agregovaných připojení existuje často omezení ve formě FUP.


Co je to Agregace? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Agregace. Co znamená pojem Agregace z kategorie Internet?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Agregace patří do kategorie Internet

Klíčová slova: lexikon, formulace, význam slova, Internet, pojem, názvosloví, Internet, definice, terminologie, přesný význam, informace, wiki, definice pojmu, přesný výraz, odborný výraz, odborné názvosloví, Agregace, význam pojmu


Pojem Agregace je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat pojem Agregace ve Wikipedii

Najít výraz Agregace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Agregace ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Agregace ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Agregace ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Agregace ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Agregace například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Agregace? resp. co znamená výraz Agregace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Agregace, odpověď na dotaz co je to Agregace?. Víte např. kdo to je Sabina Slonková? Znáte a víte kdo je Marian Jurečka? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Internet). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.