Co je to?
Výraz, termín, definice slova Agregace. Co znamená odborný pojem Agregace z kategorie Internet?

Co je to Agregace? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Agregace?

Obecně slovo agregace znamená "spojování". U počítačů mluvíme o agregaci dat v případě sdíleného síťového připojení, to znamená, že na jedné telekomunikační lince je připojeno více uživatelů. To má vliv na rychlost internetového připojení - čím více současně připojených uživatelů, tím pomalejší přenosová rychlost. Například agregace 1:20 u 20 Mbit/s linky znamená, že uživatel bude mít rychlost linky od 1 Mbit/s do 20 Mbit/s v závislosti na vytížení linky ostatními uživateli. U agregovaných připojení existuje často omezení ve formě FUP.


Co je to Agregace? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Agregace. Co znamená odborný pojem Agregace z kategorie Internet?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Agregace? Pak se o ní podělte s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pojem Agregace patří do sekce internet

Klíčová slova: definice pojmu, význam, internet, odborný výraz, internet, terminus technicus, Agregace, pojem, co znamená, vysvětlení, slovo, co je to Agregace?, terminologie, formulace, slovník, co to je, odborné názvosloví, přesný výraz


Pojem Agregace je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít heslo Agregace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Agregace ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Agregace ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Agregace ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Agregace ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Agregace ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Agregace například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Agregace? resp. co znamená výraz Agregace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Agregace, odpověď na dotaz co je to Agregace?. Víte např. kdo to je Robert Hooke? Znáte a víte kdo je Richard Wagner? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Agregace hledat i v jiných kategoriích (než internet) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.