Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Přístavek. Co znamená pojem Přístavek z kategorie Český jazyk?

Co to je Přístavek? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Přístavek?

Přístavek je název jednoho z větných členů. Jde o druh přívlastku shodného. Může jím být podstatné jméno, zájmeno nebo takové slovní spojení, které přebírá funkci podstatného jména. Někdy přístavek opakuje nebo doplňuje i takový větný člen, kterým není jméno.
Tento větný člen dále rozvíjí, doplňuje, upřesňuje nebo vysvětluje další informace k podstatnému jménu, se kterým se shoduje v rodu, čísle i pádu.


Co je to Přístavek? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Přístavek. Co znamená pojem Přístavek z kategorie Český jazyk?

Texty mohou obsahovat chyby. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Přístavek? Potom se o definici podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Přístavek se nachází v kategorii Český jazyk

Klíčová slova: formulace, wiki, co znamená, význam, Český jazyk, co to je, význam pojmu, přesný výraz, popis, odborný výraz, názvosloví, význam slova, lexikon, terminologie, definice, heslo, odborné názvosloví, synonymum


Pojem Přístavek je v kategorii Český jazyk, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat videa s názvem Přístavek na Youtube

Zkusit najít pojem Přístavek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Přístavek ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Přístavek ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Přístavek ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Přístavek ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Přístavek například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Přístavek? resp. co se přesně ukrývá za slovem Přístavek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Přístavek, odpověď na dotaz co je to Přístavek?. Víte např. kdo to je Daniel Herman? Znáte a víte kdo je Kurt Cobain? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Český jazyk). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.