Co je to?
Odborný výraz, definice slova Skipas. Co znamená slovo Skipas z kategorie Sport?

Co je Skipas?

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Skipas?

Skipas je poukázka nebo potvrzení předplatného ve formě lístku, vizitky nebo čipu, které slouží jako zásobník pro určitý počet použití lyžařského vleku. Většinou platí jen v jednom určeném lyžařském areálu a na určitou dobu, například jeden den či týden, více dní. Existuje i multičasová varianta.
Skipas není závislý na osobě majitele, je tedy přenosný. Lze ho zakoupit přímo namístě nebo předem, například online. Slovo skipass má původ v angličtině. V současnosti se možnosti této permanentky stále rozšiřují, lyžařská centra se spojují a nabízejí společné skipasy, vzniká i český a evropský skipas.


Co je to Skipas? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Skipas. Co znamená slovo Skipas z kategorie Sport?

Pakliže jste v textech objevili chyby, tak se nebojte nám napsat. Budeme vám vděčni za jakoukoliv zpětnou vazbu. Text je vypracovaný autorkami přímo pro projekt Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Skipas s jinými lidmi na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Heslo Skipas patří do kategorie sport

Klíčová slova: význam pojmu, význam, termín, definice pojmu, wiki, synonymum, Skipas, terminus technicus, odborný výraz, co to je, přesný význam, význam slova, lexikon, slovník, názvosloví, co je to Skipas?, terminologie, vysvětlení


Pojem Skipas je v kategorii sport, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Skipas můžete dozvědět následující

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Skipass je lístek, respektive poukázka na lyžování v určitém lyžařském areálu na určitý čas. Nejedná se tedy o lístek na jednotlivou cestu, ale určitou banku, která umožňuje vykonat více času na vleku. Slovo pochází z anglického ski pass.

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít frázi Skipas ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Skipas ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Skipas ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Skipas ve vyhledávači Yahoo

Hledat frázi Skipas ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Skipas ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Skipas například v Google obrázcích, v Google překladači, v metavyhledávači Info.com, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Teď už víte co to je Skipas? resp. co označuje slovo Skipas? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Skipas, odpověď na dotaz co je to Skipas?. Víte např. kdo to je Miroslav Kemel? Znáte a víte kdo je Alicia Vikander? Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pojmy mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než sport). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie sport, Puk na mokrém ledu, skipas, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.