Co je to?
Výraz, termín, definice slova Skipas. Co znamená odborný pojem Skipas z kategorie Sport?

Co je to Skipas? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Skipas?

Skipas je poukázka nebo potvrzení předplatného ve formě lístku, vizitky nebo čipu, které slouží jako zásobník pro určitý počet použití lyžařského vleku. Většinou platí jen v jednom určeném lyžařském areálu a na určitou dobu, například jeden den či týden, více dní. Existuje i multičasová varianta.
Skipas není závislý na osobě majitele, je tedy přenosný. Lze ho zakoupit přímo namístě nebo předem, například online. Slovo skipass má původ v angličtině. V současnosti se možnosti této permanentky stále rozšiřují, lyžařská centra se spojují a nabízejí společné skipasy, vzniká i český a evropský skipas.


Co je to Skipas? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Skipas. Co znamená odborný pojem Skipas z kategorie Sport?

Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Skipas? Pak se o ní podělte s dalšími lidmi na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pojem Skipas je v kategorii sport

Klíčová slova: odborné názvosloví, terminus technicus, synonymum, wiki, co to je, definice pojmu, význam slova, přesný význam, termín, heslo, formulace, informace, význam, lexikon, sport, sport, terminologie, význam pojmu


Pojem Skipas je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Skipas píše následující

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Skipass je lístek, respektive poukázka na lyžování v určitém lyžařském areálu na určitý čas. Nejedná se tedy o lístek na jednotlivou cestu, ale určitou banku, která umožňuje vykonat více času na vleku. Slovo pochází z anglického ski pass.

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít výraz Skipas ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Skipas ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Skipas ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Skipas ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Skipas ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Skipas ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Skipas například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Skipas? resp. co znamená výraz Skipas? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Skipas, odpověď na dotaz co je to Skipas?. Víte např. kdo to je Produkční? Znáte a víte kdo je Björn Ulvaeus? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci sport. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.