Co je to?
Odborný výraz, definice slova Skipas. Co znamená pojem Skipas z kategorie Sport?

Co je to Skipas? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Skipas?

Skipas je poukázka nebo potvrzení předplatného ve formě lístku, vizitky nebo čipu, které slouží jako zásobník pro určitý počet použití lyžařského vleku. Většinou platí jen v jednom určeném lyžařském areálu a na určitou dobu, například jeden den či týden, více dní. Existuje i multičasová varianta.
Skipas není závislý na osobě majitele, je tedy přenosný. Lze ho zakoupit přímo namístě nebo předem, například online. Slovo skipass má původ v angličtině. V současnosti se možnosti této permanentky stále rozšiřují, lyžařská centra se spojují a nabízejí společné skipasy, vzniká i český a evropský skipas.


Co je to Skipas? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Skipas. Co znamená pojem Skipas z kategorie Sport?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Skipas? Pak se o tuto stránku podělte se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Skipas je v kategorii Sport

Klíčová slova: odborné názvosloví, terminus technicus, informace, co znamená, pojem, Sport, slovo, Skipas, popis, synonymum, co je to Skipas?, co to je, význam slova, definice pojmu, definice, wiki, heslo, Sport


Pojem Skipas je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Skipas píše následující

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Skipass je lístek, respektive poukázka na lyžování v určitém lyžařském areálu na určitý čas. Nejedná se tedy o lístek na jednotlivou cestu, ale určitou banku, která umožňuje vykonat více času na vleku. Slovo pochází z anglického ski pass.

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat výraz Skipas ve vyhledávači Yandex

Najít termín Skipas ve Wikizdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Skipas ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Skipas ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Skipas ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Skipas ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Skipas například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Skipas? resp. co vlastně znamená slovo Skipas? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Skipas, odpověď na dotaz co je to Skipas?. Víte např. kdo to je Fúrie? Znáte a víte kdo je Kelt? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Skipas hledat i v jiných kategoriích (než Sport) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.