Co je to?
Definice odborného termínu, slova Zkracovač URL. Co znamená pojem Zkracovač URL z kategorie Internet?

Co je to Zkracovač URL? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Zkracovač URL

Zkracovač URL neboli zkracovač URL adres je velmi užitečný způsob, jak zkrátit složité, příliš dlouhé URL adresy, které si nelze zapamatovat. Jeho pomocí z nich vznikne textový řetězec, který umožní další práci. Jeho použití není složité, stačí zkopírovat původní adresu, na stránce zkracovače vložit na určené místo a odeslat. Zkracovač vám pošle zpět zkráceno adresu, kterou lze pak dále využívat.
Tento pomocník nabízí i další funkce, může zaheslovat nové adresy, tvořit statistiku prokliků nově vytvořených linků, přizpůsobovat text linků o doplnění brandem, skrývat adresy a jejich umístění a další. K nejznámějším zkracovačům URL patří BIT.LY.


Co je to Zkracovač URL? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Zkracovač URL. Co znamená pojem Zkracovač URL z kategorie Internet?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Zkracovač URL s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Zkracovač URL patří do kategorie Internet

Klíčová slova: Internet, odborné názvosloví, Zkracovač URL, informace, Internet, co je to Zkracovač URL?, lexikon, definice, definice pojmu, heslo, přesný výraz, co znamená, význam, formulace, názvosloví, wiki, slovo, význam slova


Pojem Zkracovač URL je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Zkracovač URL v následujících vyhledávačích

Hledat termín Zkracovač URL ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Zkracovač URL ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Zkracovač URL ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Zkracovač URL ve Wikislovníku

Najít termín Zkracovač URL ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Zkracovač URL ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Zkracovač URL například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Zkracovač URL? resp. co znamená slovo Zkracovač URL? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zkracovač URL, odpověď na dotaz co je to Zkracovač URL?. Víte např. kdo to je Cynik? Znáte a víte kdo je Světlana Nálepková? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Internet). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.