Co je to?
Výraz, termín, definice slova Espadrilky. Co znamená odborný pojem Espadrilky z kategorie Různé?

Co je Espadrilky? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Espadrilky

Espadrilky jsou název letních nazouvacích bot, které mají plátěný svršek a zajímavou podrážku. Tu tvoří smotané jutové lano. Klasické espadrilky připomínají mokasíny. Název se často využívá pro všechny druhy bot s jutovou podrážkou.
Ty původní pocházejí z Pyrenejí, kde roste tráva, sloužící jako materiál podrážek. Představují uvolněné boty pro horké dny a poslouží i jako elegantní domácí obuv.

Co je to Espadrilky? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Espadrilky. Co znamená odborný pojem Espadrilky z kategorie Různé?

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Espadrilky sdílejte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Termín Espadrilky je v kategorii různé

Klíčová slova: definice pojmu, lexikon, informace, přesný význam, definice, termín, slovo, co znamená, různé, názvosloví, pojem, synonymum, heslo, formulace, význam, terminologie, odborné názvosloví, odborný výraz


Pojem Espadrilky je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Co označuje termín Espadrilky? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Espadrilky neboli plátěnky, jsou unisexové letní boty.
Tradice plátěnek sahá až do 14. století, kdy se na území dnešního Španělska začala k výrobě podrážek bot používat spletená pevná tráva. Katalánské pojmenování této trávy, espart, dalo vzniknout dalšímu názvu plátěnek – espadrilky.

Pro více informací o heslu Espadrilky zkuste navštívit tyto odkazy

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Espadrilky ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Espadrilky ve Wikislovníku

Hledat termín Espadrilky ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Espadrilky na Google.cz

Najít heslo Espadrilky ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem Espadrilky na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Espadrilky například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Espadrilky? resp. co se skrývá pod slovem Espadrilky? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Espadrilky, odpověď na dotaz co je to Espadrilky?. Víte např. kdo to je Mohamed? Znáte a víte kdo je Sting? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je různé. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.