Co je to?
Definice výrazu, termínu Viskóza. Co znamená odborný pojem Viskóza z kategorie Materiály?

Co je to Viskóza? Význam slova

Co znamená termín Viskóza? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Uměle vyrobená látka z organických vláken sloužící jako mnohem levnější náhrada přírodního hedvábí. Vyrábí se z celulózy a svými vlastnostmi se podobá bavlně. Na omak je příjemná, chladí a saje, ovšem při vyšších teplotách se sráží. Její mačkavost závisí na struktuře tkaniny a směsi s jinými vlákny.


Co je to Viskóza? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Viskóza. Co znamená odborný pojem Viskóza z kategorie Materiály?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Viskóza se nachází v kategorii Materiály

Klíčová slova: přesný výraz, Materiály, odborné názvosloví, Viskóza, význam slova, definice pojmu, slovo, synonymum, formulace, odborný výraz, terminologie, heslo, lexikon, co je to Viskóza?, definice, co to je, terminus technicus, slovník


Pojem Viskóza je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Viskóza ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Viskóza ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Viskóza ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Viskóza ve Wikimedia Commons

Najít heslo Viskóza ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo Viskóza ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Viskóza například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Viskóza? resp. co znamená výraz Viskóza? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Viskóza, odpověď na dotaz co je to Viskóza?. Víte např. kdo to je Gerontofil? Znáte a víte kdo je Metrolog? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Materiály). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?