Co je to?
Definice výrazu, termínu Viskóza. Co znamená odborný pojem Viskóza z kategorie Materiály?

Co je to Viskóza? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Viskóza?

Uměle vyrobená látka z organických vláken sloužící jako mnohem levnější náhrada přírodního hedvábí. Vyrábí se z celulózy a svými vlastnostmi se podobá bavlně. Na omak je příjemná, chladí a saje, ovšem při vyšších teplotách se sráží. Její mačkavost závisí na struktuře tkaniny a směsi s jinými vlákny.


Co je to Viskóza? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Viskóza. Co znamená odborný pojem Viskóza z kategorie Materiály?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Viskóza? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Viskóza je v kategorii Materiály

Klíčová slova: heslo, význam slova, Viskóza, význam pojmu, význam, co je to Viskóza?, termín, terminologie, popis, přesný význam, vysvětlení, slovník, co znamená, wiki, lexikon, odborné názvosloví, slovo, co to je


Pojem Viskóza je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít výraz Viskóza ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Viskóza ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Viskóza na Google.cz

Najít výraz Viskóza ve Wikislovníku

Hledat slovo Viskóza ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Viskóza ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Viskóza například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Viskóza? resp. co je to Viskóza? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Viskóza, odpověď na dotaz co je to Viskóza?. Víte např. kdo to je Sluníčkář? Znáte a víte kdo je Speditér? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Viskóza v jiné sekci než Materiály. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?