Co je to?
Definice výrazu, termínu Viskóza. Co znamená odborný pojem Viskóza z kategorie Materiály?

Co je to Viskóza? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Viskóza?

Uměle vyrobená látka z organických vláken sloužící jako mnohem levnější náhrada přírodního hedvábí. Vyrábí se z celulózy a svými vlastnostmi se podobá bavlně. Na omak je příjemná, chladí a saje, ovšem při vyšších teplotách se sráží. Její mačkavost závisí na struktuře tkaniny a směsi s jinými vlákny.


Co je to Viskóza? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Viskóza. Co znamená odborný pojem Viskóza z kategorie Materiály?

Uvedené informace jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Viskóza sdílejte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Viskóza je v kategorii Materiály

Klíčová slova: co je to Viskóza?, wiki, vysvětlení, význam slova, význam, lexikon, Viskóza, terminus technicus, heslo, odborný výraz, termín, přesný výraz, informace, slovník, Materiály, pojem, slovo, odborné názvosloví


Pojem Viskóza je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít heslo Viskóza na Google.cz

Vyhledat výraz Viskóza ve Wikipedii

Hledat heslo Viskóza ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Viskóza ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Viskóza na Youtube

Zkusit najít termín Viskóza ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Viskóza například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Viskóza? resp. jaký je význam slova Viskóza? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Viskóza, odpověď na dotaz co je to Viskóza?. Víte např. kdo to je Disident? Znáte a víte kdo je Metrolog? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Materiály). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?