Co je to?
Definice výrazu, termínu Viskóza. Co znamená odborný pojem Viskóza z kategorie Materiály?

Co je to Viskóza? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Viskóza?

Uměle vyrobená látka z organických vláken sloužící jako mnohem levnější náhrada přírodního hedvábí. Vyrábí se z celulózy a svými vlastnostmi se podobá bavlně. Na omak je příjemná, chladí a saje, ovšem při vyšších teplotách se sráží. Její mačkavost závisí na struktuře tkaniny a směsi s jinými vlákny.


Co je to Viskóza? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Viskóza. Co znamená odborný pojem Viskóza z kategorie Materiály?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Viskóza je v kategorii Materiály

Klíčová slova: slovo, odborné názvosloví, co znamená, definice, Materiály, Viskóza, formulace, co to je, odborný výraz, synonymum, přesný výraz, definice pojmu, význam, názvosloví, wiki, heslo, význam pojmu, Materiály


Pojem Viskóza je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Viskóza v následujících zdrojích

Najít slovo Viskóza ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Viskóza na Youtube

Najít termín Viskóza ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Viskóza ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Viskóza ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Viskóza ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Viskóza například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Viskóza? resp. jaká je definice termínu Viskóza? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Viskóza, odpověď na dotaz co je to Viskóza?. Víte např. kdo to je Jakub Voráček? Znáte a víte kdo je Speditér? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Materiály). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?