Co je to?
Definice výrazu, termínu Viskóza. Co znamená odborný pojem Viskóza z kategorie Materiály?

Co je to Viskóza? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Viskóza?

Uměle vyrobená látka z organických vláken sloužící jako mnohem levnější náhrada přírodního hedvábí. Vyrábí se z celulózy a svými vlastnostmi se podobá bavlně. Na omak je příjemná, chladí a saje, ovšem při vyšších teplotách se sráží. Její mačkavost závisí na struktuře tkaniny a směsi s jinými vlákny.


Co je to Viskóza? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Viskóza. Co znamená odborný pojem Viskóza z kategorie Materiály?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Viskóza můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Viskóza je v kategorii Materiály

Klíčová slova: co je to Viskóza?, definice, popis, formulace, Viskóza, slovo, přesný výraz, co znamená, přesný význam, informace, heslo, odborný výraz, Materiály, slovník, názvosloví, Materiály, lexikon, wiki


Pojem Viskóza je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Viskóza ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Viskóza ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Viskóza ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Viskóza ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Viskóza ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Viskóza ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Viskóza například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Viskóza? resp. co se skrývá pod slovem Viskóza? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Viskóza, odpověď na dotaz co je to Viskóza?. Víte např. kdo to je Marie Stuartovna? Znáte a víte kdo je Asociál? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Materiály). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?