Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Biber. Co znamená pojem Biber z kategorie Materiály?

Co to je Biber? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Biber?

Biber je označení bavlněného materiálu, z něhož se vyrábí povlečení a lůžkoviny. Jedná se o pevnou látku bez nutnosti žehlení. Je hřejivá, připomíná flanel.


Co je to Biber? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Biber. Co znamená pojem Biber z kategorie Materiály?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Biber můžete sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Biber je v kategorii Materiály

Klíčová slova: popis, odborný výraz, co je to Biber?, slovo, význam slova, heslo, přesný výraz, wiki, co to je, Materiály, Biber, informace, formulace, synonymum, odborné názvosloví, vysvětlení, definice, význam pojmu


Pojem Biber je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Biber doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat videa s názvem Biber na Youtube

Vyhledat termín Biber ve Wikipedii

Vyhledat pojem Biber ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Biber ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Biber ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Biber na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Biber například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Biber? resp. jaký je význam slova Biber? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Biber, odpověď na dotaz co je to Biber?. Víte např. kdo to je Alfred Hitchcock? Znáte a víte kdo je Jiří Maštálka? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Materiály Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.