Co je to?
Výraz, termín, definice slova Biber. Co znamená odborný pojem Biber z kategorie Materiály?

Co je to Biber? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Biber?

Biber je označení bavlněného materiálu, z něhož se vyrábí povlečení a lůžkoviny. Jedná se o pevnou látku bez nutnosti žehlení. Je hřejivá, připomíná flanel.


Co je to Biber? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Biber. Co znamená odborný pojem Biber z kategorie Materiály?

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Biber s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Heslo Biber patří do kategorie materiály

Klíčová slova: přesný výraz, význam, vysvětlení, terminologie, slovník, wiki, lexikon, slovo, co znamená, odborné názvosloví, termín, materiály, informace, popis, odborný výraz, co to je, pojem, heslo


Pojem Biber je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Biber hledejte v níže uvedených zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Biber ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Biber ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Biber ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Biber ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Biber na Youtube

Hledat pojem Biber ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Biber například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Nyní už nejspíš víte co to je Biber? resp. co to je Biber? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Biber, odpověď na dotaz co je to Biber?. Víte např. kdo to je Josef Abrhám? Znáte a víte kdo je Arnold Schwarzenegger? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je materiály. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.