Co je to?
Definice výrazu, termínu Biber. Co znamená odborný pojem Biber z kategorie Materiály?

Co je Biber?

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Biber?

Biber je označení bavlněného materiálu, z něhož se vyrábí povlečení a lůžkoviny. Jedná se o pevnou látku bez nutnosti žehlení. Je hřejivá, připomíná flanel.


Co je to Biber? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Biber. Co znamená odborný pojem Biber z kategorie Materiály?

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Text vytvořen pro Superia.cz

Zaujala vás definice slova Biber? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Termín Biber je v kategorii materiály

Klíčová slova: význam, význam pojmu, definice pojmu, co to je, lexikon, slovník, synonymum, slovo, wiki, názvosloví, terminologie, Biber, odborné názvosloví, materiály, popis, pojem, přesný výraz, definice


Pojem Biber je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat slovo Biber ve Wikipedii

Zkusit najít termín Biber ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat výraz Biber ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Biber ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Biber ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít výraz Biber ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Biber například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste zjistili co znamená Biber? resp. co přesně označuje termín Biber? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Biber, odpověď na dotaz co je to Biber?. Víte např. kdo to je Elle King? Znáte a víte kdo je Stanislav Polčák? Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pojmy mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než materiály. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie materiály, Hladká bavlna, biber, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.