Co je to?
Definice výrazu Biber. Co znamená odborný pojem Biber z kategorie Materiály?

Co to je Biber? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Biber?

Biber je označení bavlněného materiálu, z něhož se vyrábí povlečení a lůžkoviny. Jedná se o pevnou látku bez nutnosti žehlení. Je hřejivá, připomíná flanel.


Co je to Biber? Význam slova, termín, Definice výrazu Biber. Co znamená odborný pojem Biber z kategorie Materiály?

Provozovatel neručí za správnost či přesnost obsahu webových stránek. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Biber? s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Výraz Biber je v sekci materiály

Klíčová slova: názvosloví, co znamená, význam slova, přesný výraz, co to je, slovník, terminus technicus, termín, terminologie, význam, informace, slovo, materiály, wiki, vysvětlení, lexikon, význam pojmu, synonymum


Pojem Biber je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít slovo Biber na Google.cz

Hledat termín Biber ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Biber ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Biber ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Biber na Youtube

Vyhledat slovo Biber ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Biber například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Teď už víte co znamená slovo Biber? resp. co se skrývá pod slovem Biber? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Biber, odpověď na dotaz co je to Biber?. Víte např. kdo to je Eva Jakoubková? Znáte a víte kdo je Zahradní architekt? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Biber i jinde než v sekci než v materiály. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.