Co je to?
Výraz, termín, definice slova Biber. Co znamená odborný pojem Biber z kategorie Materiály?

Co je to Biber? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Biber

Biber je označení bavlněného materiálu, z něhož se vyrábí povlečení a lůžkoviny. Jedná se o pevnou látku bez nutnosti žehlení. Je hřejivá, připomíná flanel.


Co je to Biber? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Biber. Co znamená odborný pojem Biber z kategorie Materiály?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Biber? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Termín Biber je v kategorii materiály

Klíčová slova: Biber, význam pojmu, slovník, názvosloví, co znamená, termín, význam, materiály, popis, vysvětlení, význam slova, terminologie, terminus technicus, co to je, lexikon, heslo, informace, wiki


Pojem Biber je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít slovo Biber na Google.cz

Zkusit najít slovo Biber ve Wikislovníku

Najít výraz Biber ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Biber ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Biber na Youtube

Hledat výraz Biber ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Biber například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Právě jste zjistili co znamená Biber? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Biber? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Biber, odpověď na dotaz co je to Biber?. Víte např. kdo to je Mamlas? Znáte a víte kdo je Evžen Tošenovský? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než materiály. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.