Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Biber. Co znamená pojem Biber z kategorie Materiály?

Co to je Biber? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Biber

Biber je označení bavlněného materiálu, z něhož se vyrábí povlečení a lůžkoviny. Jedná se o pevnou látku bez nutnosti žehlení. Je hřejivá, připomíná flanel.


Co je to Biber? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Biber. Co znamená pojem Biber z kategorie Materiály?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Biber patří do sekce Materiály

Klíčová slova: co znamená, popis, význam, Materiály, wiki, odborné názvosloví, vysvětlení, definice pojmu, přesný význam, odborný výraz, terminologie, synonymum, Materiály, heslo, přesný výraz, význam slova, termín, lexikon


Pojem Biber je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Biber ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Biber ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Biber na Google.cz

Najít výraz Biber ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Biber ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Biber ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Biber například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Biber? resp. co znamená Biber? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Biber, odpověď na dotaz co je to Biber?. Víte např. kdo to je Nemrava? Znáte a víte kdo je Tomáš Petříček? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Materiály. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího popisy termínů, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.