Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Biber. Co znamená pojem Biber z kategorie Materiály?

Co to je Biber? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Biber

Biber je označení bavlněného materiálu, z něhož se vyrábí povlečení a lůžkoviny. Jedná se o pevnou látku bez nutnosti žehlení. Je hřejivá, připomíná flanel.


Co je to Biber? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Biber. Co znamená pojem Biber z kategorie Materiály?

Texty mohou obsahovat chyby. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Biber můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Biber je v kategorii Materiály

Klíčová slova: slovník, definice, formulace, co to je, popis, Biber, odborné názvosloví, odborný výraz, význam, informace, co je to Biber?, pojem, význam pojmu, wiki, vysvětlení, přesný význam, termín, význam slova


Pojem Biber je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Biber

Zkusit najít heslo Biber ve Wikislovníku

Hledat heslo Biber ve Wikipedii

Najít slovo Biber ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Biber ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Biber ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Biber na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Biber například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Biber? resp. jaký je přesný význam slova Biber? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Biber, odpověď na dotaz co je to Biber?. Víte např. kdo to je Bolševik? Znáte a víte kdo je Audrey Hepburn? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Materiály). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.