Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Biber. Co znamená pojem Biber z kategorie Materiály?

Co to je Biber? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Biber

Biber je označení bavlněného materiálu, z něhož se vyrábí povlečení a lůžkoviny. Jedná se o pevnou látku bez nutnosti žehlení. Je hřejivá, připomíná flanel.


Co je to Biber? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Biber. Co znamená pojem Biber z kategorie Materiály?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Biber je v sekci Materiály

Klíčová slova: formulace, co je to Biber?, wiki, co to je, přesný výraz, odborné názvosloví, Materiály, význam slova, pojem, synonymum, přesný význam, definice pojmu, definice, význam, slovo, informace, význam pojmu, lexikon


Pojem Biber je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat slovo Biber ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Biber ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Biber ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Biber ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Biber ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Biber ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Biber například ve Wikipedii, v Google překladači, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Biber? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Biber? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Biber, odpověď na dotaz co je to Biber?. Víte např. kdo to je Aleš Zavoral? Znáte a víte kdo je Tomáš Petříček? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Biber v jiné sekci než Materiály. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.