Co je to?
Výraz, termín, definice slova Dvojzubák. Co znamená odborný pojem Dvojzubák z kategorie Nástroje?

Co je to Dvojzubák? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Dvojzubák?

Dvojzubák je druh kamenického nástroje, kterým se odebírá kamenný materiál. Je o něco jemnější, než kamenická špice. Po jeho použití se kámen ještě dál opracovává, většinou zubákem.
Dvojzubák je masivní, má tvar kratší tyče. Ta je na jednom konci zploštěna a jsou na něm dva ploché zuby. Na druhý konec se pak tluče, k tomu se používá kamenická palička.


Co je to Dvojzubák? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Dvojzubák. Co znamená odborný pojem Dvojzubák z kategorie Nástroje?

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Dvojzubák můžete samozřejmě sdílet se známými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Heslo Dvojzubák je v sekci nástroje

Klíčová slova: názvosloví, význam pojmu, formulace, informace, definice, slovo, přesný výraz, terminus technicus, vysvětlení, slovník, přesný význam, odborný výraz, co znamená, pojem, definice pojmu, nástroje, termín, nástroje


Pojem Dvojzubák je v kategorii nástroje, ilustrační obrázek

Co označuje termín Dvojzubák? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Dvojzubák („zweispitz“) je kamenický nástroj, určený k hrubému odebírání kamenného materiálu, ale již ne tak hrubému, jako kamenickou špicí. Obvykle následuje opracování kamene zubákem.

Zkuste zjistit více informací o slovu Dvojzubák v následujících zdrojích

Najít pojem Dvojzubák ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Dvojzubák ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Dvojzubák ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Dvojzubák ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Dvojzubák ve Wikizdrojích

Vyhledat výraz Dvojzubák na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Dvojzubák například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Dvojzubák? resp. jaká je definice slova Dvojzubák? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dvojzubák, odpověď na dotaz co je to Dvojzubák?. Víte např. kdo to je PSY? Znáte a víte kdo je Pachatel? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než nástroje). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.