Co je to?
Definice výrazu Dvojzubák. Co znamená odborný pojem Dvojzubák z kategorie Nástroje?

Co to je Dvojzubák? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Dvojzubák?

Dvojzubák je druh kamenického nástroje, kterým se odebírá kamenný materiál. Je o něco jemnější, než kamenická špice. Po jeho použití se kámen ještě dál opracovává, většinou zubákem.
Dvojzubák je masivní, má tvar kratší tyče. Ta je na jednom konci zploštěna a jsou na něm dva ploché zuby. Na druhý konec se pak tluče, k tomu se používá kamenická palička.


Co je to Dvojzubák? Význam slova, termín, Definice výrazu Dvojzubák. Co znamená odborný pojem Dvojzubák z kategorie Nástroje?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Dvojzubák? s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Dvojzubák je v sekci Nástroje

Klíčová slova: popis, co to je, wiki, přesný význam, Dvojzubák, Nástroje, termín, co je to Dvojzubák?, odborný výraz, definice, pojem, přesný výraz, odborné názvosloví, význam pojmu, definice pojmu, slovo, slovník, heslo


Pojem Dvojzubák je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Dvojzubák píše následující

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Dvojzubák („zweispitz“) je kamenický nástroj, určený k hrubému odebírání kamenného materiálu, ale již ne tak hrubému, jako kamenickou špicí. Obvykle následuje opracování kamene zubákem.

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít pojem Dvojzubák ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Dvojzubák ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Dvojzubák ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Dvojzubák ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Dvojzubák ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Dvojzubák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Dvojzubák například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Dvojzubák? resp. jaký je přesný význam slova Dvojzubák? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dvojzubák, odpověď na dotaz co je to Dvojzubák?. Víte např. kdo to je Prorektor? Znáte a víte kdo je Bruce Willis? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Nástroje). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.