Co je to?
Odborný výraz, definice slova Dvojzubák. Co znamená pojem Dvojzubák z kategorie Nástroje?

Co je Dvojzubák?

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Dvojzubák

Dvojzubák je druh kamenického nástroje, kterým se odebírá kamenný materiál. Je o něco jemnější, než kamenická špice. Po jeho použití se kámen ještě dál opracovává, většinou zubákem.
Dvojzubák je masivní, má tvar kratší tyče. Ta je na jednom konci zploštěna a jsou na něm dva ploché zuby. Na druhý konec se pak tluče, k tomu se používá kamenická palička.


Co je to Dvojzubák? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Dvojzubák. Co znamená pojem Dvojzubák z kategorie Nástroje?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s bližními na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Termín Dvojzubák se nachází v sekci nástroje

Klíčová slova: slovo, význam slova, wiki, lexikon, význam pojmu, vysvětlení, co to je, formulace, co je to Dvojzubák?, význam, Dvojzubák, odborný výraz, popis, co znamená, odborné názvosloví, nástroje, názvosloví, přesný význam


Pojem Dvojzubák je v kategorii nástroje, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Dvojzubák? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Dvojzubák („zweispitz“) je kamenický nástroj, určený k hrubému odebírání kamenného materiálu, ale již ne tak hrubému, jako kamenickou špicí. Obvykle následuje opracování kamene zubákem.

Zkuste zjistit více informací o slovu Dvojzubák v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Dvojzubák na Youtube

Najít heslo Dvojzubák ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít pojem Dvojzubák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Dvojzubák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Dvojzubák ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Dvojzubák ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Dvojzubák například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve Wikizdrojích, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Teď už víte co znamená Dvojzubák? resp. co označuje slovo Dvojzubák? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dvojzubák, odpověď na dotaz co je to Dvojzubák?. Víte např. kdo to je Bára Poláková? Znáte a víte kdo je Cuckold? Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Dvojzubák i v jiných kategoriích (než nástroje). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.