Co je to?
Definice výrazu Dvojzubák. Co znamená odborný pojem Dvojzubák z kategorie Nástroje?

Co to je Dvojzubák? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Dvojzubák

Dvojzubák je druh kamenického nástroje, kterým se odebírá kamenný materiál. Je o něco jemnější, než kamenická špice. Po jeho použití se kámen ještě dál opracovává, většinou zubákem.
Dvojzubák je masivní, má tvar kratší tyče. Ta je na jednom konci zploštěna a jsou na něm dva ploché zuby. Na druhý konec se pak tluče, k tomu se používá kamenická palička.


Co je to Dvojzubák? Význam slova, termín, Definice výrazu Dvojzubák. Co znamená odborný pojem Dvojzubák z kategorie Nástroje?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Dvojzubák můžete sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Dvojzubák je v kategorii Nástroje

Klíčová slova: informace, co znamená, terminus technicus, definice pojmu, synonymum, terminologie, slovo, Dvojzubák, názvosloví, Nástroje, význam slova, přesný význam, význam pojmu, formulace, Nástroje, vysvětlení, odborné názvosloví, slovník


Pojem Dvojzubák je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dvojzubák ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Dvojzubák ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Dvojzubák ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Dvojzubák ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Dvojzubák ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Dvojzubák ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Dvojzubák například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Dvojzubák? resp. co znamená Dvojzubák? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dvojzubák, odpověď na dotaz co je to Dvojzubák?. Víte např. kdo to je Vozataj? Znáte a víte kdo je Valerij Pjakin? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Nástroje Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.