Co je to?
Výraz, termín, definice slova Debaras. Co znamená odborný pojem Debaras z kategorie Jídlo?

Co je to Debaras? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Debaras

Výraz debaras označuje sklizení použitého nádobí ze stolu při nějaké větší akci. Mělo by proběhnout teprve tehdy, když všichni dojedí, jinak to působí jako neomalenost.


Co je to Debaras? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Debaras. Co znamená odborný pojem Debaras z kategorie Jídlo?

Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pojem Debaras patří do kategorie jídlo

Klíčová slova: synonymum, co znamená, definice, co to je, terminus technicus, popis, vysvětlení, wiki, pojem, jídlo, názvosloví, odborné názvosloví, Debaras, přesný význam, heslo, lexikon, definice pojmu, odborný výraz


Pojem Debaras je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat videa s názvem Debaras na Youtube

Hledat slovo Debaras ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Debaras ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Debaras na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Debaras ve Wikimedia Commons

Najít termín Debaras ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Debaras například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě nyní již víte co je to Debaras? resp. jaký je význam slova Debaras? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Debaras, odpověď na dotaz co je to Debaras?. Víte např. kdo to je Apatykář? Znáte a víte kdo je Kristen Stewart? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Debaras hledat i v jiných kategoriích (než jídlo) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.