Co je to?
Výraz, termín, definice slova Debaras. Co znamená odborný pojem Debaras z kategorie Jídlo?

Co je to Debaras? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Debaras?

Výraz debaras označuje sklizení použitého nádobí ze stolu při nějaké větší akci. Mělo by proběhnout teprve tehdy, když všichni dojedí, jinak to působí jako neomalenost.


Co je to Debaras? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Debaras. Co znamená odborný pojem Debaras z kategorie Jídlo?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Debaras doporučujeme sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Debaras se nachází v sekci Jídlo

Klíčová slova: slovník, popis, přesný výraz, co to je, co je to Debaras?, formulace, Jídlo, přesný význam, odborný výraz, synonymum, Debaras, definice pojmu, terminus technicus, lexikon, termín, význam slova, informace, pojem


Pojem Debaras je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Debaras

Zkusit najít pojem Debaras ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Debaras ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Debaras ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Debaras ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Debaras ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Debaras ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Debaras například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Debaras? resp. jaký je význam slova Debaras? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Debaras, odpověď na dotaz co je to Debaras?. Víte např. kdo to je Sociopat? Znáte a víte kdo je Jiří Čunek? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Debaras hledat i v jiných kategoriích (než Jídlo) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.