Co je to?
Výraz, termín, definice slova Debaras. Co znamená odborný pojem Debaras z kategorie Jídlo?

Co je to Debaras? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Debaras?

Výraz debaras označuje sklizení použitého nádobí ze stolu při nějaké větší akci. Mělo by proběhnout teprve tehdy, když všichni dojedí, jinak to působí jako neomalenost.


Co je to Debaras? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Debaras. Co znamená odborný pojem Debaras z kategorie Jídlo?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Debaras sdílejte s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Debaras je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: Jídlo, definice, terminologie, odborný výraz, Jídlo, přesný význam, názvosloví, význam slova, význam, formulace, popis, pojem, význam pojmu, přesný výraz, vysvětlení, synonymum, lexikon, informace


Pojem Debaras je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Debaras zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat výraz Debaras ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Debaras na Youtube

Najít pojem Debaras ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Debaras ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Debaras ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Debaras ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Debaras například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Debaras? resp. co to je Debaras? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Debaras, odpověď na dotaz co je to Debaras?. Víte např. kdo to je Antonín Dvořák? Znáte a víte kdo je Jana Paulová? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Jídlo). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.