Co je to?
Výraz, termín, definice slova Debaras. Co znamená odborný pojem Debaras z kategorie Jídlo?

Co je to Debaras? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Debaras?

Výraz debaras označuje sklizení použitého nádobí ze stolu při nějaké větší akci. Mělo by proběhnout teprve tehdy, když všichni dojedí, jinak to působí jako neomalenost.


Co je to Debaras? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Debaras. Co znamená odborný pojem Debaras z kategorie Jídlo?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Debaras? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Debaras je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: terminologie, názvosloví, definice pojmu, formulace, přesný výraz, co je to Debaras?, co to je, Debaras, přesný význam, význam slova, slovo, definice, Jídlo, terminus technicus, pojem, wiki, co znamená, lexikon


Pojem Debaras je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít termín Debaras na Google.cz

Hledat videa s názvem Debaras na Youtube

Najít slovo Debaras ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Debaras ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Debaras ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Debaras ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Debaras například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Debaras? resp. co přesně označuje termín Debaras? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Debaras, odpověď na dotaz co je to Debaras?. Víte např. kdo to je Johnny Cash? Znáte a víte kdo je Jana Paulová? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Jídlo. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.