Co je to?
Výraz, termín, definice slova Debaras. Co znamená odborný pojem Debaras z kategorie Jídlo?

Co je to Debaras? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Debaras

Výraz debaras označuje sklizení použitého nádobí ze stolu při nějaké větší akci. Mělo by proběhnout teprve tehdy, když všichni dojedí, jinak to působí jako neomalenost.


Co je to Debaras? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Debaras. Co znamená odborný pojem Debaras z kategorie Jídlo?

Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Debaras s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Debaras je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: vysvětlení, význam, Jídlo, popis, heslo, definice, přesný význam, informace, názvosloví, terminus technicus, co je to Debaras?, odborné názvosloví, formulace, terminologie, pojem, wiki, přesný výraz, význam slova


Pojem Debaras je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat videa s názvem Debaras na Youtube

Vyhledat pojem Debaras ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Debaras ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Debaras ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Debaras ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo Debaras ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Debaras například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Debaras? resp. jaká je definice slova Debaras? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Debaras, odpověď na dotaz co je to Debaras?. Víte např. kdo to je Marie Terezie? Znáte a víte kdo je Jiří Čunek? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Debaras i v jiných kategoriích (než Jídlo). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.