Co je to?
Výraz, termín, definice slova Insolvenční řízení. Co znamená odborný pojem Insolvenční řízení z kategorie Právo?

Co je to Insolvenční řízení? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Insolvenční řízení?

Insolvenční řízení je takové řízení, které probíhá samostatně a při němž se projednává úpadek a jeho další řízení. Probíhá podle insolvenčního zákona.
Nejdříve se zahajuje samotné insolvenční řízení a je podán insolvenční návrh. Poté se rozhoduje o úpadku dlužníka, o způsobu řešení a jeho možné realizaci. Následuje ukončení řízení. Jedná se o občanské soudní řízení.


Co je to Insolvenční řízení? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Insolvenční řízení. Co znamená odborný pojem Insolvenční řízení z kategorie Právo?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Insolvenční řízení sdílejte s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Insolvenční řízení je v kategorii Právo

Klíčová slova: význam pojmu, popis, terminologie, synonymum, Právo, význam, formulace, termín, slovník, informace, co je to Insolvenční řízení?, wiki, přesný výraz, odborný výraz, pojem, Insolvenční řízení, názvosloví, Právo


Pojem Insolvenční řízení je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat heslo Insolvenční řízení ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Insolvenční řízení ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Insolvenční řízení ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Insolvenční řízení ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Insolvenční řízení ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Insolvenční řízení ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Insolvenční řízení například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Insolvenční řízení? resp. co znamená výraz Insolvenční řízení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Insolvenční řízení, odpověď na dotaz co je to Insolvenční řízení?. Víte např. kdo to je Laďka Něrgešová? Znáte a víte kdo je Chalupář? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Právo). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.