Co je to?
Výraz, termín, definice slova Insolvenční řízení. Co znamená odborný pojem Insolvenční řízení z kategorie Právo?

Co je to Insolvenční řízení? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Insolvenční řízení?

Insolvenční řízení je takové řízení, které probíhá samostatně a při němž se projednává úpadek a jeho další řízení. Probíhá podle insolvenčního zákona.
Nejdříve se zahajuje samotné insolvenční řízení a je podán insolvenční návrh. Poté se rozhoduje o úpadku dlužníka, o způsobu řešení a jeho možné realizaci. Následuje ukončení řízení. Jedná se o občanské soudní řízení.


Co je to Insolvenční řízení? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Insolvenční řízení. Co znamená odborný pojem Insolvenční řízení z kategorie Právo?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Insolvenční řízení? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Insolvenční řízení je v kategorii Právo

Klíčová slova: význam pojmu, formulace, Právo, co je to Insolvenční řízení?, přesný výraz, odborné názvosloví, vysvětlení, co znamená, informace, wiki, terminus technicus, slovo, co to je, přesný význam, názvosloví, definice, význam slova, heslo


Pojem Insolvenční řízení je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Insolvenční řízení? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Insolvenční řízení je obecně jakékoliv zvláštní soudní řízení, jehož předmětem je projednání úpadku a jeho řízení. V ČR se pojmem insolvenční řízení rozumí v současnosti řízení podle insolvenčního zákona.
Insolvenční řízení se v zásadě skládá z několika fází. První fází je zahájení insolvenčního řízení a podání insolvenčního návrhu. Následuje rozhodnutí o úpadku dlužníka, rozhodnutí o vhodném způsobu řešení úpadku dlužníka, realizace zvoleného způsobu řešení úpadku dlužníka a konec insolvenčního řízení.

Jiné informační zdroje o pojmu Insolvenční řízení

Hledat videa s názvem Insolvenční řízení na Youtube

Vyhledat termín Insolvenční řízení ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Insolvenční řízení ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Insolvenční řízení na Google.cz

Hledat slovo Insolvenční řízení ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Insolvenční řízení ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Insolvenční řízení například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Insolvenční řízení? resp. jaký je význam slova Insolvenční řízení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Insolvenční řízení, odpověď na dotaz co je to Insolvenční řízení?. Víte např. kdo to je Mánička? Znáte a víte kdo je Chalupář? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Právo. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.