Co je to?
Výraz, termín, definice slova Insolvenční řízení. Co znamená odborný pojem Insolvenční řízení z kategorie Právo?

Co je to Insolvenční řízení? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Insolvenční řízení?

Insolvenční řízení je takové řízení, které probíhá samostatně a při němž se projednává úpadek a jeho další řízení. Probíhá podle insolvenčního zákona.
Nejdříve se zahajuje samotné insolvenční řízení a je podán insolvenční návrh. Poté se rozhoduje o úpadku dlužníka, o způsobu řešení a jeho možné realizaci. Následuje ukončení řízení. Jedná se o občanské soudní řízení.


Co je to Insolvenční řízení? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Insolvenční řízení. Co znamená odborný pojem Insolvenční řízení z kategorie Právo?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Insolvenční řízení doporučujeme sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Insolvenční řízení se nachází v sekci Právo

Klíčová slova: názvosloví, význam, slovník, Insolvenční řízení, co je to Insolvenční řízení?, význam slova, odborné názvosloví, odborný výraz, heslo, popis, co to je, význam pojmu, vysvětlení, přesný výraz, wiki, Právo, přesný význam, synonymum


Pojem Insolvenční řízení je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Co označuje termín Insolvenční řízení? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Insolvenční řízení je obecně jakékoliv zvláštní soudní řízení, jehož předmětem je projednání úpadku a jeho řízení. V ČR se pojmem insolvenční řízení rozumí v současnosti řízení podle insolvenčního zákona.
Insolvenční řízení se v zásadě skládá z několika fází. První fází je zahájení insolvenčního řízení a podání insolvenčního návrhu. Následuje rozhodnutí o úpadku dlužníka, rozhodnutí o vhodném způsobu řešení úpadku dlužníka, realizace zvoleného způsobu řešení úpadku dlužníka a konec insolvenčního řízení.

Hledejte pojem Insolvenční řízení v následujících vyhledávačích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Insolvenční řízení ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Insolvenční řízení na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Insolvenční řízení ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Insolvenční řízení ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Insolvenční řízení ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Insolvenční řízení na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Insolvenční řízení například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikizdrojích nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Insolvenční řízení? resp. co přesně znamená slovo Insolvenční řízení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Insolvenční řízení, odpověď na dotaz co je to Insolvenční řízení?. Víte např. kdo to je Alena Schillerová? Znáte a víte kdo je Esejista? Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Insolvenční řízení hledat i v jiných kategoriích (než Právo) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.