Co je to?
Výraz, termín, definice slova Insolvenční řízení. Co znamená odborný pojem Insolvenční řízení z kategorie Právo?

Co je to Insolvenční řízení? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Insolvenční řízení?

Insolvenční řízení je takové řízení, které probíhá samostatně a při němž se projednává úpadek a jeho další řízení. Probíhá podle insolvenčního zákona.
Nejdříve se zahajuje samotné insolvenční řízení a je podán insolvenční návrh. Poté se rozhoduje o úpadku dlužníka, o způsobu řešení a jeho možné realizaci. Následuje ukončení řízení. Jedná se o občanské soudní řízení.


Co je to Insolvenční řízení? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Insolvenční řízení. Co znamená odborný pojem Insolvenční řízení z kategorie Právo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Insolvenční řízení je v kategorii Právo

Klíčová slova: význam slova, termín, odborný výraz, přesný význam, formulace, lexikon, popis, Insolvenční řízení, definice pojmu, co to je, slovo, pojem, Právo, wiki, terminus technicus, odborné názvosloví, přesný výraz, Právo


Pojem Insolvenční řízení je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Insolvenční řízení? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Insolvenční řízení je obecně jakékoliv zvláštní soudní řízení, jehož předmětem je projednání úpadku a jeho řízení. V ČR se pojmem insolvenční řízení rozumí v současnosti řízení podle insolvenčního zákona.
Insolvenční řízení se v zásadě skládá z několika fází. První fází je zahájení insolvenčního řízení a podání insolvenčního návrhu. Následuje rozhodnutí o úpadku dlužníka, rozhodnutí o vhodném způsobu řešení úpadku dlužníka, realizace zvoleného způsobu řešení úpadku dlužníka a konec insolvenčního řízení.

Zkuste zjistit více informací o slovu Insolvenční řízení v následujících zdrojích

Hledat slovo Insolvenční řízení ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Insolvenční řízení ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Insolvenční řízení ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Insolvenční řízení ve Wikizdrojích

Najít výraz Insolvenční řízení ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Insolvenční řízení ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Insolvenční řízení například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Insolvenční řízení? resp. co označuje slovo Insolvenční řízení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Insolvenční řízení, odpověď na dotaz co je to Insolvenční řízení?. Víte např. kdo to je Pedofil? Znáte a víte kdo je Nohsled? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Právo). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.