Co je to?
Definice výrazu, termínu ŠVP. Co znamená odborný pojem ŠVP z kategorie Školství?

Co je to ŠVP? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu ŠVP?

ŠVP je zkratka pro školní vzdělávací program. Jedná se o zásadní dokument vytvářený školou na základě rámcového vzdělávacího programu. ŠVP podrobně rozpracovává klíčové kompetence žáka a témata výuky. Umožňuje škole vlastní rozdělení obsahu vzdělávání do předmětů či modulů.
Vydává ho ředitel školy, který ho schvaluje a zodpovídá za něj. Program se upravuje podle změn RVP a podle možností a potřeb školy.


Co je to ŠVP? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu ŠVP. Co znamená odborný pojem ŠVP z kategorie Školství?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem ŠVP je v sekci Školství

Klíčová slova: názvosloví, terminologie, termín, informace, co to je, terminus technicus, co znamená, synonymum, odborné názvosloví, význam slova, definice, ŠVP, Školství, slovník, co je to ŠVP?, definice pojmu, přesný význam, heslo


Pojem ŠVP je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu ŠVP píše následující

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Školní vzdělávací program (ŠVP) je kurikulární dokument, který je vytvářen pedagogickými zaměstnanci každé školy v České republice. ŠVP je schvalován a vydáván ředitelem příslušného zařízení a musí být veřejně přístupný.
Závazným dokumentem pro tvorbu ŠVP je Rámcový vzdělávací program (RVP) pro základní, střední, předškolní, základní umělecké a jazykové vzdělávání.

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Chraňte své soukromí a hledejte slovo ŠVP ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín ŠVP ve Wikizdrojích

Najít termín ŠVP ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem ŠVP na Youtube

Najít slovo ŠVP ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem ŠVP ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo ŠVP například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to ŠVP? resp. co se přesně ukrývá za slovem ŠVP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ŠVP, odpověď na dotaz co je to ŠVP?. Víte např. kdo to je Daniel Prokop? Znáte a víte kdo je Fašista? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín ŠVP hledat i v jiných kategoriích (než Školství) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.