Co je to?
Odborný výraz, definice slova ŠVP. Co znamená pojem ŠVP z kategorie Školství?

Co je ŠVP?

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu ŠVP

ŠVP je zkratka pro školní vzdělávací program. Jedná se o zásadní dokument vytvářený školou na základě rámcového vzdělávacího programu. ŠVP podrobně rozpracovává klíčové kompetence žáka a témata výuky. Umožňuje škole vlastní rozdělení obsahu vzdělávání do předmětů či modulů.
Vydává ho ředitel školy, který ho schvaluje a zodpovídá za něj. Program se upravuje podle změn RVP a podle možností a potřeb školy.


Co je to ŠVP? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova ŠVP. Co znamená pojem ŠVP z kategorie Školství?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s bližními na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Heslo ŠVP se nachází v sekci Školství

Klíčová slova: lexikon, co to je, informace, terminus technicus, přesný výraz, odborné názvosloví, definice pojmu, význam, názvosloví, význam pojmu, slovo, slovník, vysvětlení, synonymum, termín, co je to ŠVP?, odborný výraz, ŠVP


Pojem ŠVP je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu ŠVP?

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Školní vzdělávací program (ŠVP) je kurikulární dokument, který je vytvářen pedagogickými zaměstnanci každé školy v České republice. ŠVP je schvalován a vydáván ředitelem příslušného zařízení a musí být veřejně přístupný.
Závazným dokumentem pro tvorbu ŠVP je Rámcový vzdělávací program (RVP) pro základní, střední, předškolní, základní umělecké a jazykové vzdělávání.

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat heslo ŠVP ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz ŠVP ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo ŠVP ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo ŠVP ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín ŠVP ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem ŠVP na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo ŠVP například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve fulltextu Yahoo.com, v metavyhledávači Info.com nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co to je ŠVP? resp. co znamená slovo ŠVP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ŠVP, odpověď na dotaz co je to ŠVP?. Víte např. kdo to je Lokaj? Znáte a víte kdo je Martin Kuba? Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pojmy mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu ŠVP i v jiných kategoriích (než Školství). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie Školství, žáci, ŠVP, ilustrační obrázek

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.