Co je to?
Definice výrazu, termínu ŠVP. Co znamená odborný pojem ŠVP z kategorie Školství?

Co je to ŠVP? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu ŠVP?

ŠVP je zkratka pro školní vzdělávací program. Jedná se o zásadní dokument vytvářený školou na základě rámcového vzdělávacího programu. ŠVP podrobně rozpracovává klíčové kompetence žáka a témata výuky. Umožňuje škole vlastní rozdělení obsahu vzdělávání do předmětů či modulů.
Vydává ho ředitel školy, který ho schvaluje a zodpovídá za něj. Program se upravuje podle změn RVP a podle možností a potřeb školy.


Co je to ŠVP? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu ŠVP. Co znamená odborný pojem ŠVP z kategorie Školství?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to ŠVP? s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo ŠVP je v sekci Školství

Klíčová slova: Školství, informace, formulace, popis, význam slova, slovník, co znamená, význam pojmu, odborný výraz, pojem, přesný výraz, synonymum, co to je, co je to ŠVP?, lexikon, přesný význam, wiki, slovo


Pojem ŠVP je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Co označuje termín ŠVP? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Školní vzdělávací program (ŠVP) je kurikulární dokument, který je vytvářen pedagogickými zaměstnanci každé školy v České republice. ŠVP je schvalován a vydáván ředitelem příslušného zařízení a musí být veřejně přístupný.
Závazným dokumentem pro tvorbu ŠVP je Rámcový vzdělávací program (RVP) pro základní, střední, předškolní, základní umělecké a jazykové vzdělávání.

Pro další informace o termínu ŠVP zkuste tyto odkazy

Chraňte své soukromí a hledejte slovo ŠVP ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín ŠVP ve Wikizdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem ŠVP ve Wikimedia Commons

Hledat výraz ŠVP ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo ŠVP ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem ŠVP na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo ŠVP například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova ŠVP? resp. co to je ŠVP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ŠVP, odpověď na dotaz co je to ŠVP?. Víte např. kdo to je Tupec? Znáte a víte kdo je Alláh? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Školství). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.