Co je to?
Definice výrazu, termínu ŠVP. Co znamená odborný pojem ŠVP z kategorie Školství?

Co je to ŠVP? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu ŠVP?

ŠVP je zkratka pro školní vzdělávací program. Jedná se o zásadní dokument vytvářený školou na základě rámcového vzdělávacího programu. ŠVP podrobně rozpracovává klíčové kompetence žáka a témata výuky. Umožňuje škole vlastní rozdělení obsahu vzdělávání do předmětů či modulů.
Vydává ho ředitel školy, který ho schvaluje a zodpovídá za něj. Program se upravuje podle změn RVP a podle možností a potřeb školy.


Co je to ŠVP? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu ŠVP. Co znamená odborný pojem ŠVP z kategorie Školství?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem ŠVP s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo ŠVP je v kategorii Školství

Klíčová slova: wiki, význam pojmu, slovo, vysvětlení, definice pojmu, co to je, přesný význam, popis, význam, terminus technicus, Školství, terminologie, co znamená, odborné názvosloví, názvosloví, formulace, heslo, slovník


Pojem ŠVP je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu ŠVP

Vyhledat výraz ŠVP ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo ŠVP ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem ŠVP na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem ŠVP ve Wikimedia Commons

Najít výraz ŠVP ve Wikipedii

Najít heslo ŠVP ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo ŠVP například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je ŠVP? resp. co označuje slovo ŠVP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ŠVP, odpověď na dotaz co je to ŠVP?. Víte např. kdo to je Jan Evangelista Purkyně? Znáte a víte kdo je Fašista? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Školství. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.