Co je to?
Odborný výraz, definice slova Trilobit. Co znamená pojem Trilobit z kategorie Věda?

Co je to Trilobit? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Trilobit?

Trilobit je pojmenování vyhynulého živočicha, řazeného mezi trojlaločnatce. Vyskytoval se v období kambria a permu. Žil výhradně v mořském prostředí. Jeho tělo bylo kryto krunýřem, hřbetní krunýř se dělil podélně na tři části – trup, hlavu a zadeček.
Trilobit je velmi dobře popsán, informace o tvaru a stavbě jeho těla byly získány z mnoha nalezených zkamenělin, které jsou jasným důkazem jeho existence.


Co je to Trilobit? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Trilobit. Co znamená pojem Trilobit z kategorie Věda?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Trilobit s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Trilobit patří do kategorie Věda

Klíčová slova: co je to Trilobit?, terminologie, slovo, co to je, odborný výraz, definice pojmu, vysvětlení, přesný výraz, synonymum, popis, Trilobit, Věda, heslo, slovník, význam, Věda, definice, wiki


Pojem Trilobit je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Trilobit ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Trilobit ve Wikislovníku

Najít heslo Trilobit na Google.cz

Hledat pojem Trilobit ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Trilobit na Youtube

Hledat termín Trilobit ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Trilobit například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Trilobit? resp. co se přesně ukrývá za slovem Trilobit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Trilobit, odpověď na dotaz co je to Trilobit?. Víte např. kdo to je Muslim? Znáte a víte kdo je Žokej? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Věda). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.