Co je to?
Definice odborného termínu, slova SSL. Co znamená pojem SSL z kategorie Internet?

Co je to SSL? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu SSL

SSL je pojem z oblasti informačních technologií. Jedná se o zkratku slov Secure Sockets Layer, která se překládají jako vrstva bezpečných socketů. Jedná se o protokol, který zabezpečuje komunikaci šifrováním a potvrzuje autenticitu stran, které spolu komunikují.
Nejběžnější je využití SSL pro zabezpečení komunikace s webovými servery (HTTPS). Když dojde k vytvoření SSL spojení, je zaručena zabezpečená komunikace na základě šifrovacích klíčů.


Co je to SSL? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova SSL. Co znamená pojem SSL z kategorie Internet?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu SSL? Pak se o ní podělte s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz SSL je v kategorii Internet

Klíčová slova: co je to SSL?, odborné názvosloví, definice, odborný výraz, význam pojmu, Internet, formulace, slovo, názvosloví, synonymum, přesný výraz, význam slova, co to je, pojem, heslo, Internet, přesný význam, definice pojmu


Pojem SSL je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat pojem SSL ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo SSL ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo SSL ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem SSL ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo SSL ve Wikipedii

Najít termín SSL ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo SSL například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo SSL? resp. co se vlastně skrývá pod slovem SSL? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu SSL, odpověď na dotaz co je to SSL?. Víte např. kdo to je Johnny Depp? Znáte a víte kdo je Abraham Lincoln? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu SSL v jiné sekci než Internet. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.