Co je to?
Definice odborného termínu, slova SSL. Co znamená pojem SSL z kategorie Internet?

Co je to SSL? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu SSL

SSL je pojem z oblasti informačních technologií. Jedná se o zkratku slov Secure Sockets Layer, která se překládají jako vrstva bezpečných socketů. Jedná se o protokol, který zabezpečuje komunikaci šifrováním a potvrzuje autenticitu stran, které spolu komunikují.
Nejběžnější je využití SSL pro zabezpečení komunikace s webovými servery (HTTPS). Když dojde k vytvoření SSL spojení, je zaručena zabezpečená komunikace na základě šifrovacích klíčů.


Co je to SSL? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova SSL. Co znamená pojem SSL z kategorie Internet?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem SSL se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo SSL je v kategorii Internet

Klíčová slova: co to je, co je to SSL?, Internet, definice pojmu, formulace, informace, slovo, přesný výraz, terminologie, slovník, přesný význam, pojem, význam, vysvětlení, odborné názvosloví, terminus technicus, význam pojmu, názvosloví


Pojem SSL je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat heslo SSL ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem SSL ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo SSL ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo SSL ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem SSL ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem SSL na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo SSL například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova SSL? resp. co znamená SSL? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu SSL, odpověď na dotaz co je to SSL?. Víte např. kdo to je Opolčenec? Znáte a víte kdo je Mameluk? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Internet. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.