Co je to?
Definice odborného termínu, slova SSL. Co znamená pojem SSL z kategorie Internet?

Co je to SSL? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu SSL

SSL je pojem z oblasti informačních technologií. Jedná se o zkratku slov Secure Sockets Layer, která se překládají jako vrstva bezpečných socketů. Jedná se o protokol, který zabezpečuje komunikaci šifrováním a potvrzuje autenticitu stran, které spolu komunikují.
Nejběžnější je využití SSL pro zabezpečení komunikace s webovými servery (HTTPS). Když dojde k vytvoření SSL spojení, je zaručena zabezpečená komunikace na základě šifrovacích klíčů.


Co je to SSL? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova SSL. Co znamená pojem SSL z kategorie Internet?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova SSL můžete sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz SSL je v kategorii Internet

Klíčová slova: slovo, co to je, heslo, význam, význam slova, definice pojmu, slovník, odborný výraz, co je to SSL?, co znamená, popis, formulace, terminus technicus, termín, názvosloví, přesný význam, význam pojmu, přesný výraz


Pojem SSL je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu SSL

Hledat videa s názvem SSL na Youtube

Vyhledat výraz SSL ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo SSL ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo SSL ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo SSL ve vyhledávači Yandex

Najít slovo SSL ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo SSL například v Microsoft Bing, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo SSL? resp. co se vlastně skrývá pod slovem SSL? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu SSL, odpověď na dotaz co je to SSL?. Víte např. kdo to je Atopik? Znáte a víte kdo je Mameluk? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Internet). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.