Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ašvaganda. Co znamená odborný pojem Ašvaganda z kategorie Rostliny?

Co je to Ašvaganda? Význam slova

Co znamená termín Ašvaganda? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Ašvaganda je léčivá rostlina původem z Indie a vyskytující se také v Africe a Středomoří. Jedná se o středně vysoký polokeř, známý již od starověku. Pro léčebné účely se používá kořen. Jeho využití bylo a je široké – jako narkotikum, uklidňující prostředek, tonikum, prostředek k vykuřování či afrodisiakum.
Ašvaganda se využívá také v alternativním lékařství k léčbě astmatu, bronchitidy, kožních onemocnění, revma, hojení zánětů, detoxikaci, snížení krevního tlaku a dalších obtíží.


Co je to Ašvaganda? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ašvaganda. Co znamená odborný pojem Ašvaganda z kategorie Rostliny?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Ašvaganda se nachází v kategorii Rostliny

Klíčová slova: wiki, co to je, význam pojmu, definice, co znamená, formulace, význam, pojem, termín, odborné názvosloví, slovo, názvosloví, co je to Ašvaganda?, informace, lexikon, terminologie, slovník, Ašvaganda


Pojem Ašvaganda je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat výraz Ašvaganda ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Ašvaganda ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ašvaganda ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Ašvaganda ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ašvaganda ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Ašvaganda na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ašvaganda například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Ašvaganda? resp. co označuje slovo Ašvaganda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ašvaganda, odpověď na dotaz co je to Ašvaganda?. Víte např. kdo to je Běs? Znáte a víte kdo je Miroslav Pelta? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Rostliny). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.