Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ping. Co znamená odborný pojem Ping z kategorie Internet?

Co je to Ping? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Ping?

Ping je zkratka anglického Packet InterNet Groper. Česky je ping odezva, která závisí například na vytížení serveru, rychlosti připojení, kvalitě spojení, fyzické vzdálenosti bodu, ke kterému se chcete připojit, a na dalších faktorech.
Ping se udává v milisekundách. Jako příkaz se ping používá za účelem diagnostiky problémů sítě. Měří se čas, který musí mít paket na cestu z uživatelského počítače k cílovému počítači a zpátky.


Co je to Ping? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ping. Co znamená odborný pojem Ping z kategorie Internet?

Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Ping sdílejte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Výraz Ping je v kategorii internet

Klíčová slova: slovo, definice, internet, lexikon, heslo, synonymum, Ping, co znamená, co to je, přesný význam, definice pojmu, odborný výraz, terminus technicus, termín, popis, pojem, význam slova, přesný výraz


Pojem Ping je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co označuje termín Ping? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Program ping (anglicky Packet InterNet Groper) umožňuje prověřit funkčnost spojení mezi dvěma síťovými rozhraními (počítače, síťová zařízení) v počítačové síti, která používá rodinu protokolů TCP/IP. ping při své činnosti periodicky odesílá IP datagramy a očekává odezvu protistrany. Při úspěšném obdržení odpovědi vypíše délku zpoždění (latenci) a na závěr statistický souhrn.

Odkazy na jiné weby

Hledat výraz Ping ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ping ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Ping ve Wikizdrojích

Zkusit najít heslo Ping ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Ping ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz Ping na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ping například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Ping? resp. co se skrývá pod slovem Ping? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ping, odpověď na dotaz co je to Ping?. Víte např. kdo to je Influencer? Znáte a víte kdo je Amík? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci internet U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.