Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ping. Co znamená odborný pojem Ping z kategorie Internet?

Co je to Ping? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Ping

Ping je zkratka anglického Packet InterNet Groper. Česky je ping odezva, která závisí například na vytížení serveru, rychlosti připojení, kvalitě spojení, fyzické vzdálenosti bodu, ke kterému se chcete připojit, a na dalších faktorech.
Ping se udává v milisekundách. Jako příkaz se ping používá za účelem diagnostiky problémů sítě. Měří se čas, který musí mít paket na cestu z uživatelského počítače k cílovému počítači a zpátky.


Co je to Ping? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ping. Co znamená odborný pojem Ping z kategorie Internet?

Veškeré texty jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Ping sdílejte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Termín Ping je v kategorii internet

Klíčová slova: slovník, Ping, heslo, slovo, definice, co znamená, co je to Ping?, přesný význam, význam slova, přesný výraz, pojem, synonymum, co to je, internet, význam pojmu, formulace, názvosloví, odborný výraz


Pojem Ping je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Ping? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Program ping (anglicky Packet InterNet Groper) umožňuje prověřit funkčnost spojení mezi dvěma síťovými rozhraními (počítače, síťová zařízení) v počítačové síti, která používá rodinu protokolů TCP/IP. ping při své činnosti periodicky odesílá IP datagramy a očekává odezvu protistrany. Při úspěšném obdržení odpovědi vypíše délku zpoždění (latenci) a na závěr statistický souhrn.

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat videa s názvem Ping na Youtube

Zkusit najít slovo Ping ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Ping ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Ping ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ping ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Ping ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Ping například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Ping? resp. co znamená Ping? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ping, odpověď na dotaz co je to Ping?. Víte např. kdo to je Cukrouš? Znáte a víte kdo je Hampejznice? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než internet. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.