Co je to?
Definice výrazu, termínu Ping. Co znamená odborný pojem Ping z kategorie Internet?

Co je to Ping? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Ping?

Ping je zkratka anglického Packet InterNet Groper. Česky je ping odezva, která závisí například na vytížení serveru, rychlosti připojení, kvalitě spojení, fyzické vzdálenosti bodu, ke kterému se chcete připojit, a na dalších faktorech.
Ping se udává v milisekundách. Jako příkaz se ping používá za účelem diagnostiky problémů sítě. Měří se čas, který musí mít paket na cestu z uživatelského počítače k cílovému počítači a zpátky.


Co je to Ping? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Ping. Co znamená odborný pojem Ping z kategorie Internet?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Ping s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Ping se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: co znamená, definice pojmu, termín, slovník, heslo, odborný výraz, formulace, terminus technicus, slovo, přesný výraz, význam pojmu, odborné názvosloví, lexikon, terminologie, význam slova, Ping, vysvětlení, Internet


Pojem Ping je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Ping? Výraz, definice slova z Wikipedie

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Program ping (anglicky Packet InterNet Groper) umožňuje prověřit funkčnost spojení mezi dvěma síťovými rozhraními (počítače, síťová zařízení) v počítačové síti, která používá rodinu protokolů TCP/IP. ping při své činnosti periodicky odesílá IP datagramy a očekává odezvu protistrany. Při úspěšném obdržení odpovědi vypíše délku zpoždění (latenci) a na závěr statistický souhrn.

Další možné informační zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ping ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Ping ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ping ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Ping na Google.cz

Zkusit najít termín Ping ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Ping ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Ping například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Ping? resp. co znamená slovo Ping? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ping, odpověď na dotaz co je to Ping?. Víte např. kdo to je Rónin? Znáte a víte kdo je Homouš? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Internet). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.