Co je to?
Definice výrazu, termínu Ping. Co znamená odborný pojem Ping z kategorie Internet?

Co je to Ping? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Ping

Ping je zkratka anglického Packet InterNet Groper. Česky je ping odezva, která závisí například na vytížení serveru, rychlosti připojení, kvalitě spojení, fyzické vzdálenosti bodu, ke kterému se chcete připojit, a na dalších faktorech.
Ping se udává v milisekundách. Jako příkaz se ping používá za účelem diagnostiky problémů sítě. Měří se čas, který musí mít paket na cestu z uživatelského počítače k cílovému počítači a zpátky.


Co je to Ping? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Ping. Co znamená odborný pojem Ping z kategorie Internet?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Ping se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Ping se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: co to je, význam pojmu, slovník, názvosloví, přesný výraz, Internet, co je to Ping?, význam slova, termín, synonymum, pojem, definice, význam, informace, odborný výraz, lexikon, co znamená, přesný význam


Pojem Ping je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co označuje termín Ping? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Program ping (anglicky Packet InterNet Groper) umožňuje prověřit funkčnost spojení mezi dvěma síťovými rozhraními (počítače, síťová zařízení) v počítačové síti, která používá rodinu protokolů TCP/IP. ping při své činnosti periodicky odesílá IP datagramy a očekává odezvu protistrany. Při úspěšném obdržení odpovědi vypíše délku zpoždění (latenci) a na závěr statistický souhrn.

Odkazy na jiné weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ping ve Wikimedia Commons

Najít výraz Ping ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Ping ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Ping ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Ping ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ping ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Ping například ve videích na Youtube, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Ping? resp. co to je Ping? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ping, odpověď na dotaz co je to Ping?. Víte např. kdo to je Horský vůdce? Znáte a víte kdo je Knihomol? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Ping i v jiných kategoriích (než Internet). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.