Co je to?
Definice odborného termínu, slova Parfémovaná voda. Co znamená pojem Parfémovaná voda z kategorie Různé?

Co je to Parfémovaná voda? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Parfémovaná voda?

Parfémovaná voda je jedním z typů lidově řečeno voňavek. Parfémovaná voda obsahuje 8 - 15% vonných složek. Obsah alkoholu v parfémované vodě je přibližně 90%. Parfémované vody jsou obvykle dražší než toaletní vody. Ty v sobě mají asi jen 4 - 8% vonných složek. Nejvíce koncentrovaný je parfém. Parfémy obsahují 15 - 30% vonných složek. Čím vyšší koncentrace vonných složek, tím menší množství výrobku stačí použít.

Co je to Parfémovaná voda? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Parfémovaná voda. Co znamená pojem Parfémovaná voda z kategorie Různé?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Parfémovaná voda? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Parfémovaná voda je v kategorii Různé

Klíčová slova: slovník, Parfémovaná voda, co to je, vysvětlení, co znamená, definice pojmu, definice, pojem, význam, synonymum, slovo, popis, heslo, termín, co je to Parfémovaná voda?, význam slova, terminologie, Různé


Pojem Parfémovaná voda je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Parfémovaná voda

Vyhledat pojem Parfémovaná voda ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Parfémovaná voda ve Wikislovníku

Hledat výraz Parfémovaná voda ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Parfémovaná voda ve Wikipedii

Najít pojem Parfémovaná voda na Google.cz

Hledat videa s názvem Parfémovaná voda na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Parfémovaná voda například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Parfémovaná voda? resp. jaký je přesný význam slova Parfémovaná voda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Parfémovaná voda, odpověď na dotaz co je to Parfémovaná voda?. Víte např. kdo to je Vica Kerekés? Znáte a víte kdo je Finanční poradce? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Parfémovaná voda hledat i v jiných kategoriích (než Různé) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?