Co je to?
Definice odborného termínu, slova Chtíč. Co znamená pojem Chtíč z kategorie Psychologie?

Co je to Chtíč? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Chtíč?

Chtíč je druhem citu. Jedná se o velmi silnou touhu různých forem. Může se týkat různých oblastí života – lidského těla (touha po sexu, vědomostí, moci, jídla a dalších tužeb.
Pojem chtíč se často vyskytuje v náboženství, kde má toto označení negativní význam a je považováno za něco nemorálního. Kladný výraz pro morální touhu, která člověku přísluší, je pak vášeň.


Co je to Chtíč? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Chtíč. Co znamená pojem Chtíč z kategorie Psychologie?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Chtíč patří do kategorie Psychologie

Klíčová slova: heslo, lexikon, definice pojmu, význam pojmu, přesný význam, odborný výraz, wiki, informace, význam, přesný výraz, vysvětlení, Psychologie, Psychologie, popis, terminus technicus, slovník, co to je, definice


Pojem Chtíč je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Chtíč?

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Chtíč je emoce nebo pocit intenzivní touhy v těle. Chtíč může mít jakoukoli formu, jako je například touha po vědění, touha po sexu nebo touha po moci. Chtíč může zahrnovat i všední formy jako je touha po jídle (ne potřeba jídla).

Více informací o pojmu Chtíč lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít pojem Chtíč ve Wikizdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Chtíč ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Chtíč ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Chtíč ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Chtíč ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Chtíč ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Chtíč například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Chtíč? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Chtíč? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chtíč, odpověď na dotaz co je to Chtíč?. Víte např. kdo to je Oldřich Rambousek? Znáte a víte kdo je Ludvík Svoboda? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Chtíč i v jiných kategoriích (než Psychologie). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?