Co je to?
Výraz, termín, definice slova Chtíč. Co znamená odborný pojem Chtíč z kategorie Psychologie?

Co je to Chtíč? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Chtíč?

Chtíč je druhem citu. Jedná se o velmi silnou touhu různých forem. Může se týkat různých oblastí života – lidského těla (touha po sexu, vědomostí, moci, jídla a dalších tužeb.
Pojem chtíč se často vyskytuje v náboženství, kde má toto označení negativní význam a je považováno za něco nemorálního. Kladný výraz pro morální touhu, která člověku přísluší, je pak vášeň.


Co je to Chtíč? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Chtíč. Co znamená odborný pojem Chtíč z kategorie Psychologie?

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Chtíč sdílejte se známými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Heslo Chtíč je v kategorii psychologie

Klíčová slova: odborné názvosloví, terminologie, co znamená, význam slova, heslo, názvosloví, psychologie, přesný význam, definice pojmu, význam, psychologie, wiki, lexikon, slovník, informace, termín, slovo, přesný výraz


Pojem Chtíč je v kategorii psychologie, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Chtíč?

Níže uvedená citace (text) je převzat z online projektu Wikipedie. Licence CC-BY-SA.

Chtíč je emoce nebo pocit intenzivní touhy v těle. Chtíč může mít jakoukoli formu, jako je například touha po vědění, touha po sexu nebo touha po moci. Chtíč může zahrnovat i všední formy jako je touha po jídle (ne potřeba jídla).

Další informační zdroje

Najít heslo Chtíč ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Chtíč ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Chtíč ve Wikislovníku

Najít slovo Chtíč ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Chtíč na Youtube

Najít pojem Chtíč ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Chtíč například ve Wikizdrojích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Chtíč? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Chtíč? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chtíč, odpověď na dotaz co je to Chtíč?. Víte např. kdo to je Freddie Mercury? Znáte a víte kdo je Martin Chodúr? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než psychologie). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?