Co je to?
Definice odborného termínu, slova Chtíč. Co znamená pojem Chtíč z kategorie Psychologie?

Co je to Chtíč? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Chtíč?

Chtíč je druhem citu. Jedná se o velmi silnou touhu různých forem. Může se týkat různých oblastí života – lidského těla (touha po sexu, vědomostí, moci, jídla a dalších tužeb.
Pojem chtíč se často vyskytuje v náboženství, kde má toto označení negativní význam a je považováno za něco nemorálního. Kladný výraz pro morální touhu, která člověku přísluší, je pak vášeň.


Co je to Chtíč? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Chtíč. Co znamená pojem Chtíč z kategorie Psychologie?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Chtíč? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Chtíč patří do sekce Psychologie

Klíčová slova: informace, názvosloví, wiki, pojem, heslo, přesný význam, Psychologie, definice, co to je, formulace, Chtíč, slovník, co je to Chtíč?, terminologie, termín, synonymum, definice pojmu, odborný výraz


Pojem Chtíč je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Chtíč?

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Chtíč je emoce nebo pocit intenzivní touhy v těle. Chtíč může mít jakoukoli formu, jako je například touha po vědění, touha po sexu nebo touha po moci. Chtíč může zahrnovat i všední formy jako je touha po jídle (ne potřeba jídla).

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít termín Chtíč ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Chtíč ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Chtíč ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Chtíč na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Chtíč ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Chtíč ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Chtíč například ve Wikizdrojích, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Chtíč? resp. jaký je význam slova Chtíč? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chtíč, odpověď na dotaz co je to Chtíč?. Víte např. kdo to je Technolog? Znáte a víte kdo je Pediatr? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Psychologie). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?