Co je to?
Definice výrazu, termínu Chtíč. Co znamená odborný pojem Chtíč z kategorie Psychologie?

Co je Chtíč?

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Chtíč

Chtíč je druhem citu. Jedná se o velmi silnou touhu různých forem. Může se týkat různých oblastí života – lidského těla (touha po sexu, vědomostí, moci, jídla a dalších tužeb.
Pojem chtíč se často vyskytuje v náboženství, kde má toto označení negativní význam a je považováno za něco nemorálního. Kladný výraz pro morální touhu, která člověku přísluší, je pak vášeň.


Co je to Chtíč? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Chtíč. Co znamená odborný pojem Chtíč z kategorie Psychologie?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text sepsali autoři a autorky pro projekt Superia.cz

Zaujala vás definice slova Chtíč? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Výraz Chtíč je v kategorii psychologie

Klíčová slova: Chtíč, co je to Chtíč?, slovník, informace, pojem, definice pojmu, termín, význam pojmu, co znamená, odborný výraz, vysvětlení, psychologie, terminologie, co to je, terminus technicus, přesný výraz, slovo, wiki


Pojem Chtíč je v kategorii psychologie, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Chtíč? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Chtíč je emoce nebo pocit intenzivní touhy v těle. Chtíč může mít jakoukoli formu, jako je například touha po vědění, touha po sexu nebo touha po moci. Chtíč může zahrnovat i všední formy jako je touha po jídle (ne potřeba jídla).

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat pojem Chtíč ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Chtíč ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Chtíč ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo Chtíč ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Chtíč ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Chtíč ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Chtíč například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v metavyhledávači Info.com nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Teď už znáte odpověď na otázku co znamená slovo Chtíč? resp. co se skrývá pod slovem Chtíč? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chtíč, odpověď na dotaz co je to Chtíč?. Víte např. kdo to je Martin Trnavský? Znáte a víte kdo je Martin Roman? Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pojmy mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je psychologie. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie psychologie, trojúhelník, chtíč, ilustrační obrázek

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?