Co je to?
Výraz, termín, definice slova Chtíč. Co znamená odborný pojem Chtíč z kategorie Psychologie?

Co je to Chtíč? Význam slova

Co znamená termín Chtíč? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Chtíč je druhem citu. Jedná se o velmi silnou touhu různých forem. Může se týkat různých oblastí života – lidského těla (touha po sexu, vědomostí, moci, jídla a dalších tužeb.
Pojem chtíč se často vyskytuje v náboženství, kde má toto označení negativní význam a je považováno za něco nemorálního. Kladný výraz pro morální touhu, která člověku přísluší, je pak vášeň.


Co je to Chtíč? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Chtíč. Co znamená odborný pojem Chtíč z kategorie Psychologie?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Chtíč sdílet s blízkými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Termín Chtíč patří do sekce psychologie

Klíčová slova: lexikon, vysvětlení, co to je, definice pojmu, termín, význam slova, odborné názvosloví, význam pojmu, definice, co je to Chtíč?, synonymum, slovník, význam, psychologie, co znamená, informace, heslo, terminus technicus


Pojem Chtíč je v kategorii psychologie, ilustrační obrázek

Co označuje termín Chtíč? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Chtíč je emoce nebo pocit intenzivní touhy v těle. Chtíč může mít jakoukoli formu, jako je například touha po vědění, touha po sexu nebo touha po moci. Chtíč může zahrnovat i všední formy jako je touha po jídle (ne potřeba jídla).

Další informační zdroje o slovu Chtíč

Zkusit najít slovo Chtíč ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Chtíč ve Wikizdrojích

Najít heslo Chtíč ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Chtíč ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Chtíč ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Chtíč na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Chtíč například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Právě jste zjistili jaká je definice slova Chtíč? resp. co přesně označuje termín Chtíč? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chtíč, odpověď na dotaz co je to Chtíč?. Víte např. kdo to je Býložravec? Znáte a víte kdo je Sam Smith? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je psychologie. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?