Co je to?
Definice výrazu Chtíč. Co znamená odborný pojem Chtíč z kategorie Psychologie?

Co je Chtíč? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Chtíč?

Chtíč je druhem citu. Jedná se o velmi silnou touhu různých forem. Může se týkat různých oblastí života – lidského těla (touha po sexu, vědomostí, moci, jídla a dalších tužeb.
Pojem chtíč se často vyskytuje v náboženství, kde má toto označení negativní význam a je považováno za něco nemorálního. Kladný výraz pro morální touhu, která člověku přísluší, je pak vášeň.


Co je to Chtíč? Význam slova, termín, Definice výrazu Chtíč. Co znamená odborný pojem Chtíč z kategorie Psychologie?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Chtíč můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Výraz Chtíč je v sekci psychologie

Klíčová slova: termín, Chtíč, význam pojmu, odborný výraz, psychologie, formulace, slovník, heslo, slovo, wiki, terminus technicus, popis, definice pojmu, informace, definice, odborné názvosloví, význam, vysvětlení


Pojem Chtíč je v kategorii psychologie, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Chtíč dozvíte následující

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Chtíč je emoce nebo pocit intenzivní touhy v těle. Chtíč může mít jakoukoli formu, jako je například touha po vědění, touha po sexu nebo touha po moci. Chtíč může zahrnovat i všední formy jako je touha po jídle (ne potřeba jídla).

Odkazy na jiné weby

Vyhledat pojem Chtíč ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Chtíč ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Chtíč ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Chtíč na Google.cz

Hledat videa s názvem Chtíč na Youtube

Vyhledat termín Chtíč ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Chtíč například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Chtíč? resp. co se přesně ukrývá za slovem Chtíč? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chtíč, odpověď na dotaz co je to Chtíč?. Víte např. kdo to je Rákosník? Znáte a víte kdo je Michael Dell? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Radíme vám proto hledat slovo Chtíč i v jiné části webu než je kategorie psychologie. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?