Co je to?
Odborný výraz, definice slova Inline hokej. Co znamená slovo Inline hokej z kategorie Sport?

Co je Inline hokej?

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Inline hokej?

Inline hokej je kolečkový sport, který se hraje obdobně jako lední hokej. Hraje se s pomocí hokejek, speciálního puku nebo míčku. Hráči se pohybují na inline bruslích. Hrají proti sobě družstva po pěti hráčích včetně brankáře. Hrací doba je rozdělena na 4 čtvrtiny, každá po 12 minutách.
Hřiště má dvě zóny, obrannou a útočnou. V jiné variantě se hrací doba dělí na dva poločasy, každý trvá 20 minut. Branka je menší než hokejová, nehlásí se postavení mimo hru a zakázané uvolnění. Používá se klasická hokejová hokejka. Hraje se ve všech ročních obdobích, na různých površích. Inline hokej není na rozdíl od ledního hokeje tak kontaktní.


Co je to Inline hokej? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Inline hokej. Co znamená slovo Inline hokej z kategorie Sport?

Na informace uvedené na těchto stránkách neposkytujeme záruku. Texty mohou obsahovat nepřesnosti a chyby za které se předem omlouváme. Text byl vytvořen autorkami právě pro projekt Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pojem Inline hokej patří do kategorie sport

Klíčová slova: odborné názvosloví, terminologie, termín, heslo, co to je, synonymum, wiki, popis, sport, přesný význam, definice pojmu, co znamená, co je to Inline hokej?, informace, pojem, slovník, formulace, definice


Pojem Inline hokej je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Inline hokej?

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Inline hokej je sport podobný lednímu hokeji, který se hraje na inline bruslích, s míčkem nebo speciálním pukem, které se posouvají hokejkou.
Inline hokej organizují dvě mezinárodní asociace: Mezinárodní federace ledního hokeje (IIHF) a Mezinárodní federace kolečkových sportů (FIRS). Obě federace pořádají své vlastní mistrovství světa pořádané každý rok. Federace se od sebe rovněž drobně liší v pravidlech hry.

Pro více informací o heslu Inline hokej zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat heslo Inline hokej ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Inline hokej ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Inline hokej ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Inline hokej ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem Inline hokej ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Inline hokej na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Inline hokej například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Google obrázcích, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku jaký je význam slova Inline hokej? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Inline hokej? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Inline hokej, odpověď na dotaz co je to Inline hokej?. Víte např. kdo to je Jiří Helán? Znáte a víte kdo je Margot Robbie? Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Pojmy mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Inline hokej hledat i v jiných kategoriích (než sport). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie sport, puk na hokej, inline hokej, ilustrační obrázek

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?