Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Inline hokej. Co znamená pojem Inline hokej z kategorie Sport?

Co to je Inline hokej? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Inline hokej

Inline hokej je kolečkový sport, který se hraje obdobně jako lední hokej. Hraje se s pomocí hokejek, speciálního puku nebo míčku. Hráči se pohybují na inline bruslích. Hrají proti sobě družstva po pěti hráčích včetně brankáře. Hrací doba je rozdělena na 4 čtvrtiny, každá po 12 minutách.
Hřiště má dvě zóny, obrannou a útočnou. V jiné variantě se hrací doba dělí na dva poločasy, každý trvá 20 minut. Branka je menší než hokejová, nehlásí se postavení mimo hru a zakázané uvolnění. Používá se klasická hokejová hokejka. Hraje se ve všech ročních obdobích, na různých površích. Inline hokej není na rozdíl od ledního hokeje tak kontaktní.


Co je to Inline hokej? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Inline hokej. Co znamená pojem Inline hokej z kategorie Sport?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Inline hokej je v sekci Sport

Klíčová slova: pojem, co to je, názvosloví, formulace, informace, popis, Inline hokej, přesný význam, význam pojmu, přesný výraz, wiki, odborné názvosloví, vysvětlení, definice pojmu, co je to Inline hokej?, terminus technicus, slovník, synonymum


Pojem Inline hokej je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co označuje termín Inline hokej? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Inline hokej je sport podobný lednímu hokeji, který se hraje na inline bruslích, s míčkem nebo speciálním pukem, které se posouvají hokejkou.
Inline hokej organizují dvě mezinárodní asociace: Mezinárodní federace ledního hokeje (IIHF) a Mezinárodní federace kolečkových sportů (FIRS). Obě federace pořádají své vlastní mistrovství světa pořádané každý rok. Federace se od sebe rovněž drobně liší v pravidlech hry.

Pro další informace o termínu Inline hokej zkuste tyto odkazy

Vyhledat heslo Inline hokej ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Inline hokej ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Inline hokej na Google.cz

Vyhledat výraz Inline hokej ve Wikizdrojích

Hledat pojem Inline hokej ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Inline hokej na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Inline hokej například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Inline hokej? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Inline hokej? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Inline hokej, odpověď na dotaz co je to Inline hokej?. Víte např. kdo to je Agraelus? Znáte a víte kdo je Skopčák? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Sport). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?