Co je to?
Výraz, termín, definice slova Cloudové úložiště. Co znamená odborný pojem Cloudové úložiště z kategorie Internet?

Co je to Cloudové úložiště? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Cloudové úložiště?

Cloudové úložiště je druh služby, díky které mohou uživatelé ukládat svá data do systému mimo své pracoviště. Cloud spravuje někdo jiný, data se přenášejí prostřednictvím internetu nebo jiné sítě.
Existují různé typy cloudových úložišť, k základním patří osobní nebo firemní. Do osobních úložišť se většinou ukládají, popř. zálohují dokumenty, obrázky, fotografie, maily, videa a jiné soubory osobního charakteru. Firmy používají tato úložiště pro vzdálené zálohování. Přístup je možný z libovolného zařízení, zajištěna je vysoká bezpečnost dat.


Co je to Cloudové úložiště? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Cloudové úložiště. Co znamená odborný pojem Cloudové úložiště z kategorie Internet?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Cloudové úložiště sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Cloudové úložiště patří do sekce Internet

Klíčová slova: vysvětlení, definice, lexikon, odborný výraz, pojem, přesný význam, terminologie, co to je, Internet, termín, význam pojmu, Cloudové úložiště, terminus technicus, význam, co znamená, odborné názvosloví, definice pojmu, wiki


Pojem Cloudové úložiště je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít výraz Cloudové úložiště ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo Cloudové úložiště ve Wikislovníku

Vyhledat termín Cloudové úložiště na Google.cz

Hledat pojem Cloudové úložiště ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Cloudové úložiště ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Cloudové úložiště ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Cloudové úložiště například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Cloudové úložiště? resp. co přesně znamená slovo Cloudové úložiště? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cloudové úložiště, odpověď na dotaz co je to Cloudové úložiště?. Víte např. kdo to je Ivo Jahelka? Znáte a víte kdo je Altruista? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Cloudové úložiště v jiné sekci než Internet. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.