Co je to?
Výraz, termín, definice slova Cloudové úložiště. Co znamená odborný pojem Cloudové úložiště z kategorie Internet?

Co je to Cloudové úložiště? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Cloudové úložiště?

Cloudové úložiště je druh služby, díky které mohou uživatelé ukládat svá data do systému mimo své pracoviště. Cloud spravuje někdo jiný, data se přenášejí prostřednictvím internetu nebo jiné sítě.
Existují různé typy cloudových úložišť, k základním patří osobní nebo firemní. Do osobních úložišť se většinou ukládají, popř. zálohují dokumenty, obrázky, fotografie, maily, videa a jiné soubory osobního charakteru. Firmy používají tato úložiště pro vzdálené zálohování. Přístup je možný z libovolného zařízení, zajištěna je vysoká bezpečnost dat.


Co je to Cloudové úložiště? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Cloudové úložiště. Co znamená odborný pojem Cloudové úložiště z kategorie Internet?

Chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Cloudové úložiště s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Cloudové úložiště je v kategorii Internet

Klíčová slova: přesný význam, slovník, co znamená, Internet, wiki, odborné názvosloví, Cloudové úložiště, definice, formulace, význam, termín, synonymum, co to je, lexikon, význam slova, odborný výraz, informace, Internet


Pojem Cloudové úložiště je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Cloudové úložiště

Vyhledat heslo Cloudové úložiště ve Wikipedii

Vyhledat pojem Cloudové úložiště ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Cloudové úložiště ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Cloudové úložiště ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Cloudové úložiště ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem Cloudové úložiště ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Cloudové úložiště například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Cloudové úložiště? resp. jaký je význam pojmu Cloudové úložiště? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cloudové úložiště, odpověď na dotaz co je to Cloudové úložiště?. Víte např. kdo to je Pat a Mat? Znáte a víte kdo je Altruista? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Internet. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.