Co je to?
Definice výrazu Cloudové úložiště. Co znamená odborný pojem Cloudové úložiště z kategorie Internet?

Co je Cloudové úložiště? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Cloudové úložiště?

Cloudové úložiště je druh služby, díky které mohou uživatelé ukládat svá data do systému mimo své pracoviště. Cloud spravuje někdo jiný, data se přenášejí prostřednictvím internetu nebo jiné sítě.
Existují různé typy cloudových úložišť, k základním patří osobní nebo firemní. Do osobních úložišť se většinou ukládají, popř. zálohují dokumenty, obrázky, fotografie, maily, videa a jiné soubory osobního charakteru. Firmy používají tato úložiště pro vzdálené zálohování. Přístup je možný z libovolného zařízení, zajištěna je vysoká bezpečnost dat.


Co je to Cloudové úložiště? Význam slova, termín, Definice výrazu Cloudové úložiště. Co znamená odborný pojem Cloudové úložiště z kategorie Internet?

Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Cloudové úložiště můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pojem Cloudové úložiště je v sekci internet

Klíčová slova: Cloudové úložiště, termín, přesný význam, co znamená, heslo, internet, význam, přesný výraz, formulace, odborný výraz, internet, co to je, definice pojmu, význam pojmu, informace, synonymum, vysvětlení, definice


Pojem Cloudové úložiště je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Cloudové úložiště?

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Cloudové úložiště je služba umožňující ukládat soubory, na virtuálním úložišti, resp. vzdáleném serveru daného poskytovatele této služby, ze kterého je mohou sdílet, prohlížet a u většiny služeb i editovat. Výhoda oproti ukládání na místním hardwaru je ten, že cloud lze procházet z jakéhokoliv zařízení.
Nejznámějšími a nejpoužívanějšími cloudy jsou např. OneDrive, Google Disk, iCloud či Dropbox. Cloud většinou je placený; spousta služeb nabízí omezený prostor pro data zdarma, zatímco některé cloudy jsou placené úplně a nenabízejí ani zkušební verzi či bezplatné úložiště.

Pro více informací o heslu Cloudové úložiště zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat videa s názvem Cloudové úložiště na Youtube

Najít termín Cloudové úložiště na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Cloudové úložiště ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Cloudové úložiště ve Wikizdrojích

Najít heslo Cloudové úložiště ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo Cloudové úložiště ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Cloudové úložiště například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě nyní již víte co je to Cloudové úložiště? resp. co znamená slovo Cloudové úložiště? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cloudové úložiště, odpověď na dotaz co je to Cloudové úložiště?. Víte např. kdo to je Gabriela Beňačková? Znáte a víte kdo je Bruce Dickinson? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Cloudové úložiště hledat i v jiných kategoriích (než internet). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.