Co je to?
Odborný výraz, definice slova Brť. Co znamená pojem Brť z kategorie Rostliny?

Co je to Brť? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Brť?

Brť je dutina ve kmeni stromu. Vzniká přirozenou cestou (tlením dřeva za působení dřevokazných hub) hlavně u starších stromů. Typicky je můžeme vidět u různých památných stromů. Brtě jsou domovem celé řady druhů hmyzu a ptactva. V brtích si staví hnízda také včely. Podle brtě vzniklo druhové jméno medvěda - brtník, protože medvědi s oblibou vybírají med z včelích hnízd. A samotné slovo medvěd etymologicky odkazuje na živočicha, který ví, kde je med.


Co je to Brť? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Brť. Co znamená pojem Brť z kategorie Rostliny?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Brť patří do kategorie Rostliny

Klíčová slova: definice pojmu, terminus technicus, slovník, formulace, wiki, co znamená, odborný výraz, pojem, heslo, názvosloví, slovo, přesný význam, co je to Brť?, synonymum, lexikon, vysvětlení, terminologie, popis


Pojem Brť je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat videa s názvem Brť na Youtube

Zkusit najít výraz Brť ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Brť ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Brť ve Wikimedia Commons

Najít slovo Brť ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Brť ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Brť například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Brť? resp. co se přesně ukrývá za slovem Brť? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Brť, odpověď na dotaz co je to Brť?. Víte např. kdo to je Heterosexuál? Znáte a víte kdo je Josef Kemr? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Rostliny. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..