Co je to?
Definice odborného termínu, slova Černá stavba. Co znamená pojem Černá stavba z kategorie Právo?

Co je to Černá stavba? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Černá stavba

Černá stavba je taková, kterou někdo postaví bez příslušných povolení (stavebního povolení, případně dalších dokumentů). V České republice je "oblíbenou" praxí něco načerno postavit a teprve dodatečně žádat o povolení. Jakkoliv pochybně to vypadá, děje se to poměrně často. Žadatelem o povolení bývá zpravidla majetná a vlivná osoba a celé to budí podezření na korupci. Mediálně známý je případ pardubického podnikatele Holečka, který takto "zlegalizoval" svoje ohavné sídlo určené ke zbourání, protože ho postavil jak jinak než bez povolení.


Co je to Černá stavba? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Černá stavba. Co znamená pojem Černá stavba z kategorie Právo?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Černá stavba sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Černá stavba patří do sekce Právo

Klíčová slova: význam, význam slova, názvosloví, co je to Černá stavba?, lexikon, synonymum, přesný význam, informace, heslo, terminologie, popis, definice, význam pojmu, slovo, termín, Právo, slovník, Černá stavba


Pojem Černá stavba je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Černá stavba v následujících zdrojích

Najít pojem Černá stavba ve Wikipedii

Zkusit najít termín Černá stavba ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Černá stavba ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Černá stavba ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Černá stavba ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Černá stavba ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Černá stavba například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Černá stavba? resp. co přesně znamená slovo Černá stavba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Černá stavba, odpověď na dotaz co je to Černá stavba?. Víte např. kdo to je Arnold Schwarzenegger? Znáte a víte kdo je Helena Růžičková? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto termín Černá stavba hledat i v jiných kategoriích (než Právo) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.