Co je to?
Definice odborného termínu, slova Černá stavba. Co znamená pojem Černá stavba z kategorie Právo?

Co je to Černá stavba? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Černá stavba

Černá stavba je taková, kterou někdo postaví bez příslušných povolení (stavebního povolení, případně dalších dokumentů). V České republice je "oblíbenou" praxí něco načerno postavit a teprve dodatečně žádat o povolení. Jakkoliv pochybně to vypadá, děje se to poměrně často. Žadatelem o povolení bývá zpravidla majetná a vlivná osoba a celé to budí podezření na korupci. Mediálně známý je případ pardubického podnikatele Holečka, který takto "zlegalizoval" svoje ohavné sídlo určené ke zbourání, protože ho postavil jak jinak než bez povolení.


Co je to Černá stavba? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Černá stavba. Co znamená pojem Černá stavba z kategorie Právo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Černá stavba se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Černá stavba patří do kategorie Právo

Klíčová slova: co znamená, terminus technicus, synonymum, heslo, pojem, definice, přesný význam, význam, Právo, Právo, význam pojmu, formulace, co je to Černá stavba?, wiki, lexikon, odborný výraz, slovo, význam slova


Pojem Černá stavba je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Černá stavba zkuste navštívit tyto odkazy

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Černá stavba ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Černá stavba ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Černá stavba ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Černá stavba ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Černá stavba ve Wikipedii

Hledat výraz Černá stavba ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Černá stavba například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Černá stavba? resp. co vlastně znamená slovo Černá stavba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Černá stavba, odpověď na dotaz co je to Černá stavba?. Víte např. kdo to je Pokrytec? Znáte a víte kdo je Helena Růžičková? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Právo). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.