Co je to?
Definice výrazu, termínu Černá stavba. Co znamená odborný pojem Černá stavba z kategorie Právo?

Co je to Černá stavba? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Černá stavba

Černá stavba je taková, kterou někdo postaví bez příslušných povolení (stavebního povolení, případně dalších dokumentů). V České republice je "oblíbenou" praxí něco načerno postavit a teprve dodatečně žádat o povolení. Jakkoliv pochybně to vypadá, děje se to poměrně často. Žadatelem o povolení bývá zpravidla majetná a vlivná osoba a celé to budí podezření na korupci. Mediálně známý je případ pardubického podnikatele Holečka, který takto "zlegalizoval" svoje ohavné sídlo určené ke zbourání, protože ho postavil jak jinak než bez povolení.


Co je to Černá stavba? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Černá stavba. Co znamená odborný pojem Černá stavba z kategorie Právo?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Černá stavba můžete samozřejmě sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Výraz Černá stavba je v sekci právo

Klíčová slova: vysvětlení, Černá stavba, odborný výraz, význam slova, formulace, popis, definice pojmu, termín, definice, právo, právo, pojem, informace, co to je, lexikon, odborné názvosloví, terminus technicus, přesný výraz


Pojem Černá stavba je v kategorii právo, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Černá stavba doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat heslo Černá stavba ve Wikislovníku

Hledat slovo Černá stavba na Google.cz

Vyhledat termín Černá stavba ve Wikipedii

Vyhledat pojem Černá stavba ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem Černá stavba ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Černá stavba ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Černá stavba například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Černá stavba? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Černá stavba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Černá stavba, odpověď na dotaz co je to Černá stavba?. Víte např. kdo to je Fantomas? Znáte a víte kdo je Johnny Cash? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je právo. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.