Co je to?
Definice odborného termínu, slova Černá stavba. Co znamená pojem Černá stavba z kategorie Právo?

Co je to Černá stavba? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Černá stavba

Černá stavba je taková, kterou někdo postaví bez příslušných povolení (stavebního povolení, případně dalších dokumentů). V České republice je "oblíbenou" praxí něco načerno postavit a teprve dodatečně žádat o povolení. Jakkoliv pochybně to vypadá, děje se to poměrně často. Žadatelem o povolení bývá zpravidla majetná a vlivná osoba a celé to budí podezření na korupci. Mediálně známý je případ pardubického podnikatele Holečka, který takto "zlegalizoval" svoje ohavné sídlo určené ke zbourání, protože ho postavil jak jinak než bez povolení.


Co je to Černá stavba? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Černá stavba. Co znamená pojem Černá stavba z kategorie Právo?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Černá stavba? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Černá stavba patří do sekce Právo

Klíčová slova: význam slova, názvosloví, termín, slovník, synonymum, odborné názvosloví, lexikon, přesný výraz, co je to Černá stavba?, význam, formulace, slovo, terminus technicus, informace, Právo, vysvětlení, Černá stavba, heslo


Pojem Černá stavba je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít výraz Černá stavba ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Černá stavba na Youtube

Zkusit najít slovo Černá stavba ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Černá stavba ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Černá stavba ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Černá stavba na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Černá stavba například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Černá stavba? resp. co znamená Černá stavba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Černá stavba, odpověď na dotaz co je to Černá stavba?. Víte např. kdo to je Matt Groening? Znáte a víte kdo je Jiří Čunek? Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Právo U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.