Co je to?
Definice odborného termínu, slova Černá stavba. Co znamená pojem Černá stavba z kategorie Právo?

Co je to Černá stavba? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Černá stavba

Černá stavba je taková, kterou někdo postaví bez příslušných povolení (stavebního povolení, případně dalších dokumentů). V České republice je "oblíbenou" praxí něco načerno postavit a teprve dodatečně žádat o povolení. Jakkoliv pochybně to vypadá, děje se to poměrně často. Žadatelem o povolení bývá zpravidla majetná a vlivná osoba a celé to budí podezření na korupci. Mediálně známý je případ pardubického podnikatele Holečka, který takto "zlegalizoval" svoje ohavné sídlo určené ke zbourání, protože ho postavil jak jinak než bez povolení.


Co je to Černá stavba? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Černá stavba. Co znamená pojem Černá stavba z kategorie Právo?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Černá stavba? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Černá stavba je v kategorii Právo

Klíčová slova: Černá stavba, význam, informace, přesný význam, význam pojmu, wiki, pojem, význam slova, synonymum, co znamená, definice pojmu, odborný výraz, formulace, co je to Černá stavba?, heslo, terminus technicus, slovo, slovník


Pojem Černá stavba je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Černá stavba v následujících zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Černá stavba ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Černá stavba ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Černá stavba ve Wikipedii

Hledat pojem Černá stavba ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Černá stavba na Youtube

Hledat heslo Černá stavba na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Černá stavba například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Černá stavba? resp. jaký je přesný význam slova Černá stavba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Černá stavba, odpověď na dotaz co je to Černá stavba?. Víte např. kdo to je Úvěrový specialista? Znáte a víte kdo je Jiří Čunek? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Černá stavba v jiné sekci než Právo. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.