Co je to?
Definice odborného termínu, slova Černá stavba. Co znamená pojem Černá stavba z kategorie Právo?

Co je to Černá stavba? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Černá stavba

Černá stavba je taková, kterou někdo postaví bez příslušných povolení (stavebního povolení, případně dalších dokumentů). V České republice je "oblíbenou" praxí něco načerno postavit a teprve dodatečně žádat o povolení. Jakkoliv pochybně to vypadá, děje se to poměrně často. Žadatelem o povolení bývá zpravidla majetná a vlivná osoba a celé to budí podezření na korupci. Mediálně známý je případ pardubického podnikatele Holečka, který takto "zlegalizoval" svoje ohavné sídlo určené ke zbourání, protože ho postavil jak jinak než bez povolení.


Co je to Černá stavba? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Černá stavba. Co znamená pojem Černá stavba z kategorie Právo?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Černá stavba s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Černá stavba se nachází v kategorii Právo

Klíčová slova: popis, heslo, přesný výraz, Právo, co je to Černá stavba?, pojem, terminus technicus, definice pojmu, synonymum, význam pojmu, terminologie, přesný význam, formulace, slovník, názvosloví, co to je, informace, vysvětlení


Pojem Černá stavba je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít slovo Černá stavba ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Černá stavba ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Černá stavba ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Černá stavba ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz Černá stavba na Google.cz

Hledat slovo Černá stavba ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Černá stavba například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Černá stavba? resp. co znamená slovo Černá stavba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Černá stavba, odpověď na dotaz co je to Černá stavba?. Víte např. kdo to je Martin Dejdar? Znáte a víte kdo je Helena Růžičková? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Právo. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.