Co je to?
Výraz, termín, definice slova Černá stavba. Co znamená odborný pojem Černá stavba z kategorie Právo?

Co je to Černá stavba? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Černá stavba?

Černá stavba je taková, kterou někdo postaví bez příslušných povolení (stavebního povolení, případně dalších dokumentů). V České republice je "oblíbenou" praxí něco načerno postavit a teprve dodatečně žádat o povolení. Jakkoliv pochybně to vypadá, děje se to poměrně často. Žadatelem o povolení bývá zpravidla majetná a vlivná osoba a celé to budí podezření na korupci. Mediálně známý je případ pardubického podnikatele Holečka, který takto "zlegalizoval" svoje ohavné sídlo určené ke zbourání, protože ho postavil jak jinak než bez povolení.


Co je to Černá stavba? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Černá stavba. Co znamená odborný pojem Černá stavba z kategorie Právo?

Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Černá stavba) můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Výraz Černá stavba patří do kategorie právo

Klíčová slova: názvosloví, wiki, terminus technicus, přesný výraz, slovník, význam slova, slovo, význam, heslo, formulace, lexikon, co to je, termín, popis, co je to Černá stavba?, co znamená, přesný význam, informace


Pojem Černá stavba je v kategorii právo, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Černá stavba

Najít slovo Černá stavba ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Černá stavba ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Černá stavba ve Wikimedia Commons

Hledat termín Černá stavba ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Černá stavba ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Černá stavba na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Černá stavba například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Nyní již víte jaká je definice termínu Černá stavba? resp. co znamená výraz Černá stavba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Černá stavba, odpověď na dotaz co je to Černá stavba?. Víte např. kdo to je Zita Senková? Znáte a víte kdo je Russell Crowe? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než právo). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.