Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Černá stavba. Co znamená pojem Černá stavba z kategorie Právo?

Co to je Černá stavba? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Černá stavba?

Černá stavba je taková, kterou někdo postaví bez příslušných povolení (stavebního povolení, případně dalších dokumentů). V České republice je "oblíbenou" praxí něco načerno postavit a teprve dodatečně žádat o povolení. Jakkoliv pochybně to vypadá, děje se to poměrně často. Žadatelem o povolení bývá zpravidla majetná a vlivná osoba a celé to budí podezření na korupci. Mediálně známý je případ pardubického podnikatele Holečka, který takto "zlegalizoval" svoje ohavné sídlo určené ke zbourání, protože ho postavil jak jinak než bez povolení.


Co je to Černá stavba? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Černá stavba. Co znamená pojem Černá stavba z kategorie Právo?

Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s dalšími osobami na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Heslo Černá stavba je v kategorii právo

Klíčová slova: terminus technicus, co znamená, slovník, heslo, definice, popis, pojem, co je to Černá stavba?, termín, formulace, právo, přesný výraz, lexikon, právo, Černá stavba, slovo, přesný význam, odborné názvosloví


Pojem Černá stavba je v kategorii právo, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Černá stavba lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat pojem Černá stavba ve Wikipedii

Najít pojem Černá stavba ve Wikislovníku

Hledat pojem Černá stavba ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Černá stavba na Google.cz

Hledat heslo Černá stavba ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Černá stavba ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Černá stavba například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova Černá stavba? resp. co znamená Černá stavba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Černá stavba, odpověď na dotaz co je to Černá stavba?. Víte např. kdo to je Mormon? Znáte a víte kdo je Markéta Gregorová? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je právo. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.