Co je to?
Definice odborného termínu, slova Černá stavba. Co znamená pojem Černá stavba z kategorie Právo?

Co je Černá stavba? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Černá stavba?

Černá stavba je taková, kterou někdo postaví bez příslušných povolení (stavebního povolení, případně dalších dokumentů). V České republice je "oblíbenou" praxí něco načerno postavit a teprve dodatečně žádat o povolení. Jakkoliv pochybně to vypadá, děje se to poměrně často. Žadatelem o povolení bývá zpravidla majetná a vlivná osoba a celé to budí podezření na korupci. Mediálně známý je případ pardubického podnikatele Holečka, který takto "zlegalizoval" svoje ohavné sídlo určené ke zbourání, protože ho postavil jak jinak než bez povolení.


Co je to Černá stavba? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Černá stavba. Co znamená pojem Černá stavba z kategorie Právo?

Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Termín Černá stavba patří do sekce právo

Klíčová slova: Černá stavba, lexikon, terminologie, definice pojmu, právo, pojem, vysvětlení, slovo, popis, názvosloví, definice, přesný význam, termín, význam slova, význam, co to je, odborné názvosloví, synonymum


Pojem Černá stavba je v kategorii právo, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Černá stavba

Vyhledat termín Černá stavba ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Černá stavba ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Černá stavba ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Černá stavba ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Černá stavba ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Černá stavba ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Černá stavba například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Černá stavba? resp. co přesně označuje termín Černá stavba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Černá stavba, odpověď na dotaz co je to Černá stavba?. Víte např. kdo to je Michal Šmarda? Znáte a víte kdo je Anne Hathaway? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než právo). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.