Co je to?
Výraz, termín, definice slova Hashtag. Co znamená odborný pojem Hashtag z kategorie Internet?

Co je to Hashtag? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Hashtag?

V počítačové terminologii označuje výraz "hashtag" klíčové slovo nebo frázi, před níž je křížek #. Jedná se o významné klíčové slovo spojené s článkem. Může se jednat o jméno člověka, o název města, přezdívku apod. Podle hashtagů lze jednoduše nalézt další články týkající se daného klíčového slova. Hashtagy se používají především na sociálních sítích jako je Twitter, Facebook apod. Příklad hashtagu: #superia


Co je to Hashtag? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Hashtag. Co znamená odborný pojem Hashtag z kategorie Internet?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Hashtag se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: slovo, význam, Internet, popis, názvosloví, definice, význam pojmu, pojem, Hashtag, informace, vysvětlení, přesný výraz, heslo, Internet, wiki, terminus technicus, slovník, co je to Hashtag?


Pojem Hashtag je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Hashtag? Definice slova, termínu z Wikipedie

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Hashtag je slovo nebo fráze označená znakem „#“ (tzv. mřížka, plůtek či hash). Význam slova označeného tímto symbolem je dnes chápán jako forma klíčového slova. Nejčastěji je využíván v informačních systémech k „jednoznačnému“ označení článků, dokumentů nebo jejich částí, popřípadě klíčových, či podstatných slov. Krátké příspěvky na mikroblozích nebo na sociálních sítích mohou být označeny umístěním „#“ před významná slova jako zde: #hashtag

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat pojem Hashtag ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Hashtag ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Hashtag ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Hashtag na Google.cz

Hledat heslo Hashtag ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Hashtag ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Hashtag například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Hashtag? resp. co znamená výraz Hashtag? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hashtag, odpověď na dotaz co je to Hashtag?. Víte např. kdo to je Jakub Kohák? Znáte a víte kdo je Zpěvák? Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Internet). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.