Co je to?
Odborný výraz, definice slova Flexibilní hypotéka. Co znamená pojem Flexibilní hypotéka z kategorie Bankovnictví?

Co je to Flexibilní hypotéka? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Flexibilní hypotéka

Flexibilní hypotéka je druh hypotéčního úvěru s jedinečnými vlastnostmi. Umožňuje totiž změny výše měsíčních splátek. Byla označována také jako australská hypotéka, protože se poprvé využívala rávě v Austrálii v 90. letech minulého století. Flexibilní hypotéka byla nejpopulárnější v USA a Velké Británii, kde se stala dobrým řešením v období krize.
U tohoto typu hypoték má klient poměrně značnou volnost – může požádat o odklad měsíčních plátek, změnit si jejich výši nebo celou hypotéku předčasně splatit bez jakýchkoli sankcí. U nás je tato hypotéka nabízena od roku 2012. Flexibilní hypotéka se řídí individuálními potřebami klienta. Ten může dokonce platit méně, než vyměřenou splátku, vzít si platební dovolenou tedy odložit splátky, a dokonce si může vzít zpět přeplatky dřívějších měsíčních splátek. Tento hypotéční úvěr je zvlášť výhodný pro OSVČ nebo lidi s proměnlivou výší příjmů.


Co je to Flexibilní hypotéka? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Flexibilní hypotéka. Co znamená pojem Flexibilní hypotéka z kategorie Bankovnictví?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Flexibilní hypotéka je v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: formulace, termín, co je to Flexibilní hypotéka?, wiki, pojem, vysvětlení, definice pojmu, odborné názvosloví, Bankovnictví, informace, význam, Flexibilní hypotéka, Bankovnictví, slovník, definice, heslo, přesný výraz, synonymum


Pojem Flexibilní hypotéka je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Flexibilní hypotéka

Hledat termín Flexibilní hypotéka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Flexibilní hypotéka ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Flexibilní hypotéka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Flexibilní hypotéka ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Flexibilní hypotéka ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Flexibilní hypotéka na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Flexibilní hypotéka například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Flexibilní hypotéka? resp. jaká je definice termínu Flexibilní hypotéka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Flexibilní hypotéka, odpověď na dotaz co je to Flexibilní hypotéka?. Víte např. kdo to je Farmakolog? Znáte a víte kdo je Pavel Bém? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Bankovnictví). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.