Co je to?
Odborný výraz, definice slova Flexibilní hypotéka. Co znamená pojem Flexibilní hypotéka z kategorie Bankovnictví?

Co je to Flexibilní hypotéka? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Flexibilní hypotéka

Flexibilní hypotéka je druh hypotéčního úvěru s jedinečnými vlastnostmi. Umožňuje totiž změny výše měsíčních splátek. Byla označována také jako australská hypotéka, protože se poprvé využívala rávě v Austrálii v 90. letech minulého století. Flexibilní hypotéka byla nejpopulárnější v USA a Velké Británii, kde se stala dobrým řešením v období krize.
U tohoto typu hypoték má klient poměrně značnou volnost – může požádat o odklad měsíčních plátek, změnit si jejich výši nebo celou hypotéku předčasně splatit bez jakýchkoli sankcí. U nás je tato hypotéka nabízena od roku 2012. Flexibilní hypotéka se řídí individuálními potřebami klienta. Ten může dokonce platit méně, než vyměřenou splátku, vzít si platební dovolenou tedy odložit splátky, a dokonce si může vzít zpět přeplatky dřívějších měsíčních splátek. Tento hypotéční úvěr je zvlášť výhodný pro OSVČ nebo lidi s proměnlivou výší příjmů.


Co je to Flexibilní hypotéka? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Flexibilní hypotéka. Co znamená pojem Flexibilní hypotéka z kategorie Bankovnictví?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Flexibilní hypotéka můžete samozřejmě sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Flexibilní hypotéka je v sekci Bankovnictví

Klíčová slova: přesný výraz, lexikon, názvosloví, Bankovnictví, definice pojmu, vysvětlení, synonymum, význam, Flexibilní hypotéka, co znamená, wiki, formulace, termín, informace, definice, heslo, přesný význam, co je to Flexibilní hypotéka?


Pojem Flexibilní hypotéka je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat termín Flexibilní hypotéka ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Flexibilní hypotéka ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Flexibilní hypotéka na Youtube

Hledat heslo Flexibilní hypotéka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Flexibilní hypotéka na Google.cz

Najít heslo Flexibilní hypotéka ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Flexibilní hypotéka například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Flexibilní hypotéka? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Flexibilní hypotéka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Flexibilní hypotéka, odpověď na dotaz co je to Flexibilní hypotéka?. Víte např. kdo to je Filuta? Znáte a víte kdo je Pavel Bém? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Flexibilní hypotéka i v jiných kategoriích (než Bankovnictví). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.