Co je to?
Definice výrazu, termínu Reality show. Co znamená odborný pojem Reality show z kategorie Kultura?

Co je Reality show? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Reality show?

Reality show je typ televizního pořadu, který je v posledních letech velmi oblíbený. Cílem je sledování "reálného" děje a o čím bizarnější situaci se jedná, tím lépe pro sledovanost show a pro zisk komerční televizní stanice. Mezi prvními pořady tohoto typu se u nás objevili VyVolení a Big Brother, kdy televizní štáb sledoval skupinu lidí uzavřenou ve vile. Soutěžící museli plnit různé úkoly a v určených intervalech vždy jeden vypadl. Častým námětem je např. survival, tedy přežití v extrémních podmínkách, např. Robinsonův ostrov. Mezi další známé reality show patří třeba Výměna manželek nebo Prostřeno. V zahraniční natáčejí svoje reality show různé celebrity, např. Keeping Up With the Kardashians. Kvalita reality show nebývá vysoká a zájem o ně pomalu, ale jistě klesá.

Co je to Reality show? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Reality show. Co znamená odborný pojem Reality show z kategorie Kultura?

Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Reality show s vašimi kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pojem Reality show je v kategorii kultura

Klíčová slova: přesný význam, názvosloví, slovo, přesný výraz, odborný výraz, vysvětlení, formulace, wiki, terminus technicus, Reality show, terminologie, informace, kultura, co znamená, heslo, odborné názvosloví, lexikon, co je to Reality show?


Pojem Reality show je v kategorii kultura, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Reality show?

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Reality show je typ televizního pořadu. Jedná se o formát, který je založen na zobrazení „reálného“ života. Základem je snímání osob, herců i neherců, a to kamerami skrytými i zjevnými. Principy reality show se ale projevují i ve formátech rozhlasového vysílání, na časopisecké a novinové úrovni, pronikají do oblasti internetové zábavy a také například do divadelních představení. Některým je fungování reality show inspirací tematickou, jiným formální.

Hledejte pojem Reality show v následujících vyhledávačích

Najít pojem Reality show ve Wikizdrojích

Zkusit najít pojem Reality show ve vyhledávači Yandex

Najít termín Reality show ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít Reality show na Google.cz

Vyhledat heslo Reality show ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Reality show ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Reality show například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Právě nyní již víte jaký je význam slova Reality show? resp. jaký je přesný význam slova Reality show? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Reality show, odpověď na dotaz co je to Reality show?. Víte např. kdo to je Andrej Bóna? Znáte a víte kdo je Tester? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Reality show i v jiné kategorii než v kultura. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na zajímavosti, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.