Co je to?
Definice výrazu Reality show. Co znamená odborný pojem Reality show z kategorie Kultura?

Co to je Reality show? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Reality show

Reality show je typ televizního pořadu, který je v posledních letech velmi oblíbený. Cílem je sledování "reálného" děje a o čím bizarnější situaci se jedná, tím lépe pro sledovanost show a pro zisk komerční televizní stanice. Mezi prvními pořady tohoto typu se u nás objevili VyVolení a Big Brother, kdy televizní štáb sledoval skupinu lidí uzavřenou ve vile. Soutěžící museli plnit různé úkoly a v určených intervalech vždy jeden vypadl. Častým námětem je např. survival, tedy přežití v extrémních podmínkách, např. Robinsonův ostrov. Mezi další známé reality show patří třeba Výměna manželek nebo Prostřeno. V zahraniční natáčejí svoje reality show různé celebrity, např. Keeping Up With the Kardashians. Kvalita reality show nebývá vysoká a zájem o ně pomalu, ale jistě klesá.


Co je to Reality show? Význam slova, termín, Definice výrazu Reality show. Co znamená odborný pojem Reality show z kategorie Kultura?

Možnost chyb vyhrazena. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Reality show s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Reality show patří do kategorie Kultura

Klíčová slova: co je to Reality show?, pojem, informace, význam slova, význam pojmu, odborný výraz, Reality show, wiki, Kultura, synonymum, heslo, co znamená, význam, názvosloví, odborné názvosloví, slovník, terminologie, co to je


Pojem Reality show je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Reality show? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Reality show je typ televizního pořadu. Jedná se o formát, který je založen na zobrazení „reálného“ života. Základem je snímání osob, herců i neherců, a to kamerami skrytými i zjevnými. Principy reality show se ale projevují i ve formátech rozhlasového vysílání, na časopisecké a novinové úrovni, pronikají do oblasti internetové zábavy a také například do divadelních představení. Některým je fungování reality show inspirací tematickou, jiným formální.

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Reality show ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Reality show ve Wikimedia Commons

Najít výraz Reality show ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Reality show ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo Reality show ve Wikizdrojích

Vyhledat heslo Reality show ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Reality show například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Reality show? resp. co se skrývá pod slovem Reality show? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Reality show, odpověď na dotaz co je to Reality show?. Víte např. kdo to je Prelát? Znáte a víte kdo je Pomocný kuchař? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Kultura Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.