Co je to?
Odborný výraz, definice slova Reality show. Co znamená slovo Reality show z kategorie Kultura?

Co je Reality show?

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Reality show?

Reality show je typ televizního pořadu, který je v posledních letech velmi oblíbený. Cílem je sledování "reálného" děje a o čím bizarnější situaci se jedná, tím lépe pro sledovanost show a pro zisk komerční televizní stanice. Mezi prvními pořady tohoto typu se u nás objevili VyVolení a Big Brother, kdy televizní štáb sledoval skupinu lidí uzavřenou ve vile. Soutěžící museli plnit různé úkoly a v určených intervalech vždy jeden vypadl. Častým námětem je např. survival, tedy přežití v extrémních podmínkách, např. Robinsonův ostrov. Mezi další známé reality show patří třeba Výměna manželek nebo Prostřeno. V zahraniční natáčejí svoje reality show různé celebrity, např. Keeping Up With the Kardashians. Kvalita reality show nebývá vysoká a zájem o ně pomalu, ale jistě klesá.

Co je to Reality show? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Reality show. Co znamená slovo Reality show z kategorie Kultura?

Na informace uvedené na těchto stránkách neposkytujeme záruku. Texty mohou obsahovat nepřesnosti a chyby za které se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Reality show s jinými lidmi na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Pojem Reality show patří do kategorie kultura

Klíčová slova: definice pojmu, odborné názvosloví, formulace, definice, wiki, synonymum, popis, odborný výraz, pojem, co to je, terminus technicus, informace, význam, kultura, lexikon, přesný výraz, co znamená, heslo


Pojem Reality show je v kategorii kultura, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Reality show?

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Reality show je typ televizního pořadu. Jedná se o formát, který je založen na zobrazení „reálného“ života. Základem je snímání osob, herců i neherců, a to kamerami skrytými i zjevnými. Principy reality show se ale projevují i ve formátech rozhlasového vysílání, na časopisecké a novinové úrovni, pronikají do oblasti internetové zábavy a také například do divadelních představení. Některým je fungování reality show inspirací tematickou, jiným formální.

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat termín Reality show ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Reality show ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Reality show ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Reality show ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Reality show ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Reality show ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Reality show například v Google obrázcích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Nyní už nejspíš víte jaký je význam slova Reality show? resp. jaký je přesný význam slova Reality show? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Reality show, odpověď na dotaz co je to Reality show?. Víte např. kdo to je Bernhard Riemann? Znáte a víte kdo je Technolog? Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pojmy mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než kultura). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie kultura, Historické muzeum, reality show, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.