Co je to?
Odborný výraz, definice slova Ad acta. Co znamená pojem Ad acta z kategorie Právo?

Co je to Ad acta? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Ad acta

Ad acta je výraz užívaný v právu nebo spisové službě. Jako spisová značka znamená uložit něco ke spisům, používá se zkratka AA. Znamená také, že je něco vyřízeno a stává se bezpředmětným, takže se má připojit k dalším spisům, které budou odloženy do archivu, a nikdo se jimi nebude dále zabývat.
Podobně se v právnické mluvě odkládají případy ad acta, které nelze vyřešit, nebo z nějakého důvodu být řešeny nemohou, popřípadě s nimi již nikdo nechce dále pracovat. V přeneseném významu se výraz ad acta dá použít i v jiných případech.


Co je to Ad acta? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Ad acta. Co znamená pojem Ad acta z kategorie Právo?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ad acta s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Ad acta se nachází v sekci Právo

Klíčová slova: vysvětlení, informace, popis, přesný význam, význam slova, wiki, terminus technicus, slovo, názvosloví, formulace, terminologie, co znamená, slovník, co je to Ad acta?, definice, definice pojmu, co to je, význam pojmu


Pojem Ad acta je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít pojem Ad acta ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Ad acta ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ad acta ve Wikimedia Commons

Najít slovo Ad acta ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Ad acta na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ad acta ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Ad acta například ve videích na Youtube, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Ad acta? resp. jaká je definice termínu Ad acta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ad acta, odpověď na dotaz co je to Ad acta?. Víte např. kdo to je Sara Sandeva? Znáte a víte kdo je Jana Kirschner? Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Právo. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.