Co je to?
Definice výrazu, termínu Nepasterizované pivo. Co znamená odborný pojem Nepasterizované pivo z kategorie Nápoje?

Co je to Nepasterizované pivo? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Nepasterizované pivo?

Nepasterizované pivo je pivo, které před stáčením neprošlo úpravou – pasterizací. Ta umožňuje delší uchovávání piva, ale ovlivňuje jeho chuť. Pasterizované pivo se někdy označuje jako mrtvé pivo. Proto narůstá obliba nepasterizovaného piva, které sice vydrží kratší dobu, ale poskytne plný chuťový zážitek.
Nepasterizované pivo se čepuje z pivních tanků, které jsou sice nákladnější, ale zachovají plně hodnoty nepasterizovaného piva.


Co je to Nepasterizované pivo? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Nepasterizované pivo. Co znamená odborný pojem Nepasterizované pivo z kategorie Nápoje?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Nepasterizované pivo? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Nepasterizované pivo je v kategorii Nápoje

Klíčová slova: popis, terminologie, význam pojmu, přesný význam, termín, informace, Nápoje, odborný výraz, slovník, pojem, co znamená, vysvětlení, slovo, lexikon, co je to Nepasterizované pivo?, terminus technicus, význam slova, názvosloví


Pojem Nepasterizované pivo je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít termín Nepasterizované pivo ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Nepasterizované pivo na Youtube

Zkusit najít výraz Nepasterizované pivo ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nepasterizované pivo ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Nepasterizované pivo na Google.cz

Hledat pojem Nepasterizované pivo ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Nepasterizované pivo například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Nepasterizované pivo? resp. jaký je význam pojmu Nepasterizované pivo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nepasterizované pivo, odpověď na dotaz co je to Nepasterizované pivo?. Víte např. kdo to je Gérard Depardieu? Znáte a víte kdo je Lakota? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Nepasterizované pivo hledat i v jiných kategoriích (než Nápoje) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.