Co je to?
Definice výrazu, termínu Nepasterizované pivo. Co znamená odborný pojem Nepasterizované pivo z kategorie Nápoje?

Co je to Nepasterizované pivo? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Nepasterizované pivo

Nepasterizované pivo je pivo, které před stáčením neprošlo úpravou – pasterizací. Ta umožňuje delší uchovávání piva, ale ovlivňuje jeho chuť. Pasterizované pivo se někdy označuje jako mrtvé pivo. Proto narůstá obliba nepasterizovaného piva, které sice vydrží kratší dobu, ale poskytne plný chuťový zážitek.
Nepasterizované pivo se čepuje z pivních tanků, které jsou sice nákladnější, ale zachovají plně hodnoty nepasterizovaného piva.


Co je to Nepasterizované pivo? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Nepasterizované pivo. Co znamená odborný pojem Nepasterizované pivo z kategorie Nápoje?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Nepasterizované pivo můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Nepasterizované pivo je v kategorii Nápoje

Klíčová slova: vysvětlení, terminus technicus, popis, informace, význam pojmu, Nápoje, definice, slovo, přesný výraz, odborný výraz, přesný význam, Nápoje, termín, lexikon, co znamená, synonymum, Nepasterizované pivo, slovník


Pojem Nepasterizované pivo je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Nepasterizované pivo v následujících vyhledávačích

Vyhledat heslo Nepasterizované pivo ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nepasterizované pivo ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Nepasterizované pivo ve Wikislovníku

Vyhledat termín Nepasterizované pivo ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Nepasterizované pivo ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Nepasterizované pivo ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Nepasterizované pivo například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Nepasterizované pivo? resp. jaký je význam pojmu Nepasterizované pivo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nepasterizované pivo, odpověď na dotaz co je to Nepasterizované pivo?. Víte např. kdo to je Štětka? Znáte a víte kdo je Recidivista? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Nápoje). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.