Co je to?
Výraz, termín, definice slova Nepasterizované pivo. Co znamená odborný pojem Nepasterizované pivo z kategorie Nápoje?

Co je to Nepasterizované pivo? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Nepasterizované pivo?

Nepasterizované pivo je pivo, které před stáčením neprošlo úpravou – pasterizací. Ta umožňuje delší uchovávání piva, ale ovlivňuje jeho chuť. Pasterizované pivo se někdy označuje jako mrtvé pivo. Proto narůstá obliba nepasterizovaného piva, které sice vydrží kratší dobu, ale poskytne plný chuťový zážitek.
Nepasterizované pivo se čepuje z pivních tanků, které jsou sice nákladnější, ale zachovají plně hodnoty nepasterizovaného piva.


Co je to Nepasterizované pivo? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Nepasterizované pivo. Co znamená odborný pojem Nepasterizované pivo z kategorie Nápoje?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Nepasterizované pivo můžete sdílet s kolegy prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Termín Nepasterizované pivo je v kategorii nápoje

Klíčová slova: lexikon, terminus technicus, význam slova, popis, wiki, definice, přesný výraz, nápoje, Nepasterizované pivo, slovník, terminologie, význam, informace, slovo, pojem, synonymum, definice pojmu, formulace


Pojem Nepasterizované pivo je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Nepasterizované pivo v následujících zdrojích

Vyhledat výraz Nepasterizované pivo ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Nepasterizované pivo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Nepasterizované pivo na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Nepasterizované pivo ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nepasterizované pivo ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Nepasterizované pivo ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Nepasterizované pivo například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Nepasterizované pivo? resp. co se skrývá pod slovem Nepasterizované pivo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nepasterizované pivo, odpověď na dotaz co je to Nepasterizované pivo?. Víte např. kdo to je Nicolas Cage? Znáte a víte kdo je Ubožák? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než nápoje). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.