Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Sukralóza. Co znamená pojem Sukralóza z kategorie Jídlo?

Co je Sukralóza?

Co znamená pojem, definice termínu Sukralóza?

Sukralózou se rozumí speciálně vytvořené náhradní sladidlo. Vyrábí se ze sacharózy a je stabilní vůči teplotě. Používá se při pečení nebo u výrobků, kde se požaduje dlouhá doba trvanlivosti.
Sukralóza byla vynalezena v roce 1976 ve firmě Tate & Lyle. Její použití ovšem bylo poprvé schváleno až v roce 1991 v Kanadě. V zemích Evropské unie se sukralóza smí používat až od roku 2004.
Používá se jako náhrada samostatného cukru nebo v kombinaci s jinými náhradními sladidly. Dodává se v granulované podobě. Existují negativní účinky, ale pouze v tak vysokých dávkách, které nelze použít.


Co je to Sukralóza? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Sukralóza. Co znamená pojem Sukralóza z kategorie Jídlo?

Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit. Text sepsali autoři a autorky pro projekt Superia.cz

Sdílejte text pojmu Sukralóza s vašimi kamarády, známými a přáteli na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Výraz Sukralóza se nachází v kategorii jídlo

Klíčová slova: heslo, přesný význam, vysvětlení, odborné názvosloví, lexikon, jídlo, co je to Sukralóza?, význam slova, přesný výraz, terminus technicus, význam pojmu, slovo, význam, odborný výraz, názvosloví, jídlo, termín, definice


Pojem Sukralóza je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat termín Sukralóza na Google.cz

Hledat termín Sukralóza na Google obrázcích

Zkusit najít výraz Sukralóza ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Sukralóza na Youtube

Hledat heslo Sukralóza ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Sukralóza ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Sukralóza například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku co znamená slovo Sukralóza? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Sukralóza? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sukralóza, odpověď na dotaz co je to Sukralóza?. Víte např. kdo to je Archanděl Rafael? Znáte a víte kdo je Islámista? Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pojmy mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Sukralóza i v jiných kategoriích (než jídlo). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie jídlo, jablka, sukralóza, ilustrační obrázek

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.