Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Sukralóza. Co znamená pojem Sukralóza z kategorie Jídlo?

Co je Sukralóza? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Sukralóza

Sukralózou se rozumí speciálně vytvořené náhradní sladidlo. Vyrábí se ze sacharózy a je stabilní vůči teplotě. Používá se při pečení nebo u výrobků, kde se požaduje dlouhá doba trvanlivosti.
Sukralóza byla vynalezena v roce 1976 ve firmě Tate & Lyle. Její použití ovšem bylo poprvé schváleno až v roce 1991 v Kanadě. V zemích Evropské unie se sukralóza smí používat až od roku 2004.
Používá se jako náhrada samostatného cukru nebo v kombinaci s jinými náhradními sladidly. Dodává se v granulované podobě. Existují negativní účinky, ale pouze v tak vysokých dávkách, které nelze použít.


Co je to Sukralóza? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Sukralóza. Co znamená pojem Sukralóza z kategorie Jídlo?

Zveřejněné texty nemohou sloužit jako stoprocentní zdroj informací a mohou se v nich objevovat faktické chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s jinými lidmi na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Termín Sukralóza se nachází v kategorii jídlo

Klíčová slova: význam pojmu, definice, Sukralóza, synonymum, wiki, vysvětlení, přesný význam, pojem, co je to Sukralóza?, heslo, co to je, co znamená, formulace, terminologie, význam slova, termín, význam, popis


Pojem Sukralóza je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít slovo Sukralóza ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Sukralóza na Google.cz

Najít termín Sukralóza ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Sukralóza ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Sukralóza na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Sukralóza ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Sukralóza například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Právě jste zjistili jaká je definice slova Sukralóza? resp. co se skrývá pod slovem Sukralóza? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sukralóza, odpověď na dotaz co je to Sukralóza?. Víte např. kdo to je Mediátor? Znáte a víte kdo je Islámista? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než jídlo). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.