Co je to?
Definice odborného termínu, slova Sukralóza. Co znamená pojem Sukralóza z kategorie Jídlo?

Co je to Sukralóza? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Sukralóza?

Sukralózou se rozumí speciálně vytvořené náhradní sladidlo. Vyrábí se ze sacharózy a je stabilní vůči teplotě. Používá se při pečení nebo u výrobků, kde se požaduje dlouhá doba trvanlivosti.
Sukralóza byla vynalezena v roce 1976 ve firmě Tate & Lyle. Její použití ovšem bylo poprvé schváleno až v roce 1991 v Kanadě. V zemích Evropské unie se sukralóza smí používat až od roku 2004.
Používá se jako náhrada samostatného cukru nebo v kombinaci s jinými náhradními sladidly. Dodává se v granulované podobě. Existují negativní účinky, ale pouze v tak vysokých dávkách, které nelze použít.


Co je to Sukralóza? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Sukralóza. Co znamená pojem Sukralóza z kategorie Jídlo?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Sukralóza můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Sukralóza je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: lexikon, slovník, informace, wiki, synonymum, co znamená, Jídlo, formulace, odborné názvosloví, termín, slovo, význam pojmu, přesný význam, význam, názvosloví, Jídlo, definice pojmu, co je to Sukralóza?


Pojem Sukralóza je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Sukralóza

Zkusit najít heslo Sukralóza ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Sukralóza ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Sukralóza na Youtube

Najít výraz Sukralóza ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Sukralóza ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Sukralóza ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Sukralóza například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Sukralóza? resp. co se skrývá pod slovem Sukralóza? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sukralóza, odpověď na dotaz co je to Sukralóza?. Víte např. kdo to je Jaromír Soukup? Znáte a víte kdo je George Soros? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Jídlo Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.