Co je to?
Definice odborného termínu, slova Sukralóza. Co znamená pojem Sukralóza z kategorie Jídlo?

Co je to Sukralóza? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Sukralóza?

Sukralózou se rozumí speciálně vytvořené náhradní sladidlo. Vyrábí se ze sacharózy a je stabilní vůči teplotě. Používá se při pečení nebo u výrobků, kde se požaduje dlouhá doba trvanlivosti.
Sukralóza byla vynalezena v roce 1976 ve firmě Tate & Lyle. Její použití ovšem bylo poprvé schváleno až v roce 1991 v Kanadě. V zemích Evropské unie se sukralóza smí používat až od roku 2004.
Používá se jako náhrada samostatného cukru nebo v kombinaci s jinými náhradními sladidly. Dodává se v granulované podobě. Existují negativní účinky, ale pouze v tak vysokých dávkách, které nelze použít.


Co je to Sukralóza? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Sukralóza. Co znamená pojem Sukralóza z kategorie Jídlo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Sukralóza? Potom se o definici podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Sukralóza se nachází v kategorii Jídlo

Klíčová slova: slovo, co to je, co znamená, přesný význam, lexikon, wiki, význam pojmu, odborné názvosloví, Jídlo, informace, formulace, terminus technicus, definice, Jídlo, synonymum, názvosloví, přesný výraz, význam


Pojem Sukralóza je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Sukralóza zkuste tyto odkazy

Zkusit najít heslo Sukralóza ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Sukralóza ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Sukralóza ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Sukralóza ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Sukralóza na Google.cz

Hledat videa s názvem Sukralóza na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Sukralóza například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Sukralóza? resp. co znamená výraz Sukralóza? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sukralóza, odpověď na dotaz co je to Sukralóza?. Víte např. kdo to je Jennifer Aniston? Znáte a víte kdo je Pitaval? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Jídlo). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.