Co je to?
Výraz, termín, definice slova PSPad. Co znamená odborný pojem PSPad z kategorie Software?

Co je to PSPad? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu PSPad?

PSPad je freeware editor k univerzálnímu využití v MS Windows. Slouží především k práci s obvyklým textem. Umožňuje různé formátování, s textem lze různě posunovat a zpracovávat ho. Využijí ho i tvůrci webových stránek, díky nabízeným jedinečným funkcím mohou ušetřit čas. Je použitelný i při programování, práci s projekty, lze v něm pracovat i ve více dokumentech najednou a nedokončenou práci lze uložit.
PSPad má řadu dalších užitečných funkcí, jako je zaznamenání maker, jejich uložení nebo načtení, hledání v souborech a nahrazování, porovnávání textů, využití šablon a klávesových zkratek, podporou kódování a mnoho dalších. Nabízí také automatické opravy, HEXA editor v plné kvalitě, tisk včetně náhledu, export do dalších souborů či schránek, bloky sloupců či řádků, textové záložky, zobrazování číslování řádků, kompresi a přeformátování, knihovny, další editory, změny velikosti písmen v textech i kódech, ASCII tabulku, lokalizaci do dalších jazyků a také integraci do populárních programů a Windows.


Co je to PSPad? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova PSPad. Co znamená odborný pojem PSPad z kategorie Software?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Heslo PSPad se nachází v kategorii software

Klíčová slova: pojem, vysvětlení, co je to PSPad?, přesný význam, terminus technicus, synonymum, informace, software, terminologie, význam pojmu, přesný výraz, formulace, názvosloví, PSPad, slovník, význam slova, odborné názvosloví, heslo


Pojem PSPad je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu PSPad?

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

PSPad (celým názvem PSPad Editor) je celosvětově rozšířený freewarový textový editor a editor zdrojových kódů pro platformu Microsoft Windows vyvíjený v prostředí Delphi. Program vyvíjí český programátor Jan Fiala, první verze vyšla v roce 2001.

Jiné informační zdroje o pojmu PSPad

Zkusit najít pojem PSPad ve Wikizdrojích

Hledat výraz PSPad ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín PSPad ve vyhledávači Qwant

Najít slovo PSPad ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo PSPad na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem PSPad ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo PSPad například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je PSPad? resp. jaký je přesný význam slova PSPad? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu PSPad, odpověď na dotaz co je to PSPad?. Víte např. kdo to je Milan Drobný? Znáte a víte kdo je Bukvice? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je software. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.