Co je to?
Odborný výraz, definice slova PSPad. Co znamená slovo PSPad z kategorie Software?

Co je PSPad? Definice pojmu

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu PSPad?

PSPad je freeware editor k univerzálnímu využití v MS Windows. Slouží především k práci s obvyklým textem. Umožňuje různé formátování, s textem lze různě posunovat a zpracovávat ho. Využijí ho i tvůrci webových stránek, díky nabízeným jedinečným funkcím mohou ušetřit čas. Je použitelný i při programování, práci s projekty, lze v něm pracovat i ve více dokumentech najednou a nedokončenou práci lze uložit.
PSPad má řadu dalších užitečných funkcí, jako je zaznamenání maker, jejich uložení nebo načtení, hledání v souborech a nahrazování, porovnávání textů, využití šablon a klávesových zkratek, podporou kódování a mnoho dalších. Nabízí také automatické opravy, HEXA editor v plné kvalitě, tisk včetně náhledu, export do dalších souborů či schránek, bloky sloupců či řádků, textové záložky, zobrazování číslování řádků, kompresi a přeformátování, knihovny, další editory, změny velikosti písmen v textech i kódech, ASCII tabulku, lokalizaci do dalších jazyků a také integraci do populárních programů a Windows.


Co je to PSPad? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova PSPad. Co znamená slovo PSPad z kategorie Software?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem PSPad s dalšími osobami na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Heslo PSPad patří do kategorie software

Klíčová slova: lexikon, co to je, formulace, synonymum, definice, význam pojmu, přesný význam, odborné názvosloví, PSPad, software, wiki, význam, význam slova, heslo, pojem, slovník, terminus technicus, popis


Pojem PSPad je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co označuje termín PSPad? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Níže uvedená citace (text) je převzat z online projektu Wikipedie. Licence CC-BY-SA.

PSPad (celým názvem PSPad Editor) je celosvětově rozšířený freewarový textový editor a editor zdrojových kódů pro platformu Microsoft Windows vyvíjený v prostředí Delphi. Program vyvíjí český programátor Jan Fiala, první verze vyšla v roce 2001.

Další informace o pojmu PSPad hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledat pojem PSPad ve vyhledávači Qwant

Najít výraz PSPad ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo PSPad ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem PSPad ve Wikimedia Commons

Hledat výraz PSPad ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo PSPad na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo PSPad například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikizdrojích nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova PSPad? resp. jaká je definice slova PSPad? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu PSPad, odpověď na dotaz co je to PSPad?. Víte např. kdo to je Carl Linné? Znáte a víte kdo je Zdeněk Godla? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín PSPad hledat i v jiných kategoriích (než software). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.