Co je to?
Odborný výraz, definice slova Balíkovna. Co znamená slovo Balíkovna z kategorie Internet?

Co je Balíkovna? Definice pojmu

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Balíkovna?

Balíkovna je služba České pošty. Jde o výdejní místa, kde si můžete vyzvednout balík zaslaný Českou poštou, například zásilku z e-shopu. Balíkovny se nacházejí buď přímo na poštách, nebo u sjednaných externích partnerů. Pro vyzvednutí balíku stačí uvést kód. Při vyzvednutí balíku na poště lze místo kódu použít i doklad totožnosti. Na poštovních balíkovnách se nabízí vyvolávací systém, kde se balíček připravuje dopředu. Balík do balíkovny je podáván za nejvýhodnější cenu, systém výdeje je nejrychlejší. Dobírku je možno uhradit i platební kartou. Díky kódu může balík vyzvednout i pověřená osoba.
Balík na cestě lze sledovat přes aplikaci. Počet balíkoven je vysoký. Zákazník obdrží informaci o podání balíku ihned při převzetí. Jakmile se zásilka dostane do vybrané balíkovny, dostane zákazník avízo o uložení zásilky a možnosti ji převzít. Na poště je možno využít zrychlený výdej, kdy je zákazník u přepážky zvýhodněn.


Co je to Balíkovna? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Balíkovna. Co znamená slovo Balíkovna z kategorie Internet?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Výraz Balíkovna patří do kategorie internet

Klíčová slova: termín, slovník, synonymum, význam slova, heslo, pojem, lexikon, přesný výraz, význam, odborný výraz, wiki, význam pojmu, slovo, definice pojmu, internet, informace, terminus technicus, názvosloví


Pojem Balíkovna je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Balíkovna

Hledat pojem Balíkovna ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Balíkovna ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Balíkovna ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Balíkovna ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Balíkovna ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Balíkovna ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Balíkovna například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Balíkovna? resp. co je to Balíkovna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Balíkovna, odpověď na dotaz co je to Balíkovna?. Víte např. kdo to je Havíř? Znáte a víte kdo je Ája Vrzáňová? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než internet). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.