Co je to?
Výraz, termín, definice slova Balíkovna. Co znamená odborný pojem Balíkovna z kategorie Internet?

Co je to Balíkovna? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Balíkovna?

Balíkovna je služba České pošty. Jde o výdejní místa, kde si můžete vyzvednout balík zaslaný Českou poštou, například zásilku z e-shopu. Balíkovny se nacházejí buď přímo na poštách, nebo u sjednaných externích partnerů. Pro vyzvednutí balíku stačí uvést kód. Při vyzvednutí balíku na poště lze místo kódu použít i doklad totožnosti. Na poštovních balíkovnách se nabízí vyvolávací systém, kde se balíček připravuje dopředu. Balík do balíkovny je podáván za nejvýhodnější cenu, systém výdeje je nejrychlejší. Dobírku je možno uhradit i platební kartou. Díky kódu může balík vyzvednout i pověřená osoba.
Balík na cestě lze sledovat přes aplikaci. Počet balíkoven je vysoký. Zákazník obdrží informaci o podání balíku ihned při převzetí. Jakmile se zásilka dostane do vybrané balíkovny, dostane zákazník avízo o uložení zásilky a možnosti ji převzít. Na poště je možno využít zrychlený výdej, kdy je zákazník u přepážky zvýhodněn.


Co je to Balíkovna? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Balíkovna. Co znamená odborný pojem Balíkovna z kategorie Internet?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Heslo Balíkovna se nachází v sekci internet

Klíčová slova: internet, termín, heslo, pojem, synonymum, význam, význam slova, Balíkovna, slovo, co znamená, názvosloví, definice, formulace, popis, co je to Balíkovna?, slovník, definice pojmu, význam pojmu


Pojem Balíkovna je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat pojem Balíkovna ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Balíkovna ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Balíkovna ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Balíkovna na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Balíkovna ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Balíkovna ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Balíkovna například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova Balíkovna? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Balíkovna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Balíkovna, odpověď na dotaz co je to Balíkovna?. Víte např. kdo to je Lenka Zlámalová? Znáte a víte kdo je Tina Turner? Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než internet). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.