Co je to?
Definice odborného termínu, slova Balíkovna. Co znamená pojem Balíkovna z kategorie Internet?

Co je Balíkovna?

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Balíkovna?

Balíkovna je služba České pošty. Jde o výdejní místa, kde si můžete vyzvednout balík zaslaný Českou poštou, například zásilku z e-shopu. Balíkovny se nacházejí buď přímo na poštách, nebo u sjednaných externích partnerů. Pro vyzvednutí balíku stačí uvést kód. Při vyzvednutí balíku na poště lze místo kódu použít i doklad totožnosti. Na poštovních balíkovnách se nabízí vyvolávací systém, kde se balíček připravuje dopředu. Balík do balíkovny je podáván za nejvýhodnější cenu, systém výdeje je nejrychlejší. Dobírku je možno uhradit i platební kartou. Díky kódu může balík vyzvednout i pověřená osoba.
Balík na cestě lze sledovat přes aplikaci. Počet balíkoven je vysoký. Zákazník obdrží informaci o podání balíku ihned při převzetí. Jakmile se zásilka dostane do vybrané balíkovny, dostane zákazník avízo o uložení zásilky a možnosti ji převzít. Na poště je možno využít zrychlený výdej, kdy je zákazník u přepážky zvýhodněn.


Co je to Balíkovna? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Balíkovna. Co znamená pojem Balíkovna z kategorie Internet?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vaším okruhem známých osob na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pojem Balíkovna patří do sekce internet

Klíčová slova: definice, popis, internet, informace, vysvětlení, přesný výraz, lexikon, co je to Balíkovna?, význam, význam pojmu, význam slova, odborný výraz, co to je, Balíkovna, definice pojmu, názvosloví, termín, internet


Pojem Balíkovna je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Balíkovna v dalších zdrojích

Najít termín Balíkovna ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat termín Balíkovna ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Balíkovna ve Wikislovníku

Hledat slovo Balíkovna ve Wikipedii

Hledat výraz Balíkovna na Google obrázcích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Balíkovna ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Balíkovna například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Lingea slovnících.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Teďka již bezesporu víte jaký je význam slova Balíkovna? resp. jaký je význam pojmu Balíkovna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Balíkovna, odpověď na dotaz co je to Balíkovna?. Víte např. kdo to je Kvalitář? Znáte a víte kdo je Libor Pantůček? Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Pojmy mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než internet. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie internet, telefon wifi, balíkovna, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.