Co je to?
Výraz, termín, definice slova Balíkovna. Co znamená odborný pojem Balíkovna z kategorie Internet?

Co je to Balíkovna? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Balíkovna

Balíkovna je služba České pošty. Jde o výdejní místa, kde si můžete vyzvednout balík zaslaný Českou poštou, například zásilku z e-shopu. Balíkovny se nacházejí buď přímo na poštách, nebo u sjednaných externích partnerů. Pro vyzvednutí balíku stačí uvést kód. Při vyzvednutí balíku na poště lze místo kódu použít i doklad totožnosti. Na poštovních balíkovnách se nabízí vyvolávací systém, kde se balíček připravuje dopředu. Balík do balíkovny je podáván za nejvýhodnější cenu, systém výdeje je nejrychlejší. Dobírku je možno uhradit i platební kartou. Díky kódu může balík vyzvednout i pověřená osoba.
Balík na cestě lze sledovat přes aplikaci. Počet balíkoven je vysoký. Zákazník obdrží informaci o podání balíku ihned při převzetí. Jakmile se zásilka dostane do vybrané balíkovny, dostane zákazník avízo o uložení zásilky a možnosti ji převzít. Na poště je možno využít zrychlený výdej, kdy je zákazník u přepážky zvýhodněn.


Co je to Balíkovna? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Balíkovna. Co znamená odborný pojem Balíkovna z kategorie Internet?

Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Balíkovna sdílejte s přáteli a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Termín Balíkovna je v kategorii internet

Klíčová slova: termín, slovník, slovo, názvosloví, lexikon, heslo, synonymum, terminus technicus, význam, co je to Balíkovna?, význam slova, pojem, terminologie, přesný význam, definice pojmu, co znamená, formulace, Balíkovna


Pojem Balíkovna je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Balíkovna

Hledat videa s názvem Balíkovna na Youtube

Hledat pojem Balíkovna na Google.cz

Zkusit najít výraz Balíkovna ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Balíkovna ve Wikimedia Commons

Najít pojem Balíkovna ve Wikipedii

Vyhledat výraz Balíkovna ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Balíkovna například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Balíkovna? resp. co přesně znamená slovo Balíkovna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Balíkovna, odpověď na dotaz co je to Balíkovna?. Víte např. kdo to je Jasmina Alagič? Znáte a víte kdo je Profesor? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je internet. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.