Co je to?
Odborný výraz, definice slova Balíkovna. Co znamená pojem Balíkovna z kategorie Internet?

Co je to Balíkovna? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Balíkovna?

Balíkovna je služba České pošty. Jde o výdejní místa, kde si můžete vyzvednout balík zaslaný Českou poštou, například zásilku z e-shopu. Balíkovny se nacházejí buď přímo na poštách, nebo u sjednaných externích partnerů. Pro vyzvednutí balíku stačí uvést kód. Při vyzvednutí balíku na poště lze místo kódu použít i doklad totožnosti. Na poštovních balíkovnách se nabízí vyvolávací systém, kde se balíček připravuje dopředu. Balík do balíkovny je podáván za nejvýhodnější cenu, systém výdeje je nejrychlejší. Dobírku je možno uhradit i platební kartou. Díky kódu může balík vyzvednout i pověřená osoba.
Balík na cestě lze sledovat přes aplikaci. Počet balíkoven je vysoký. Zákazník obdrží informaci o podání balíku ihned při převzetí. Jakmile se zásilka dostane do vybrané balíkovny, dostane zákazník avízo o uložení zásilky a možnosti ji převzít. Na poště je možno využít zrychlený výdej, kdy je zákazník u přepážky zvýhodněn.


Odborný výraz, definice slova Balíkovna. Co znamená pojem Balíkovna z kategorie Internet?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Balíkovna můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Balíkovna je v sekci Internet

Klíčová slova: odborný výraz, význam, lexikon, definice, terminus technicus, popis, terminologie, informace, co to je, pojem, přesný výraz, synonymum, heslo, slovník, slovo, Internet, význam pojmu, vysvětlení


Pojem Balíkovna je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Balíkovna doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat heslo Balíkovna na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Balíkovna ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Balíkovna ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Balíkovna ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Balíkovna ve Wikipedii

Hledat termín Balíkovna ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Balíkovna například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Balíkovna? resp. jaký je přesný význam slova Balíkovna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Balíkovna, odpověď na dotaz co je to Balíkovna?. Víte např. kdo to je Jan Mukařovský? Znáte a víte kdo je Jaro Slávik? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Internet. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.