Co je to?
Výraz, termín, definice slova Advokátská káva. Co znamená odborný pojem Advokátská káva z kategorie Nápoje?

Co je to Advokátská káva? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Advokátská káva?

Advokátská káva je ideální volbou pro toho, kdo si chce pochutnat, odreagovat se od všedních starostí, doplnit energii a povzbudit mozkové buňky. Pro její přípravu budete potřebovat cca 200 ml espressa nebo překapávané kávy ze 100 ml vody a 7g kvalitní zrnkové kávy., dále šlehačku na ozdobu – 100 ml, cukr krupici, hořkou čokoládu a 3-4 polévkové lžíce vaječného koňaku.
Příprava není složitá, jako první se nalije do šálku káva, pak se přidá vaječný koňak, cukr podle potřeby a chuti a vše se promíchá. Pak se káva ozdobí šlehačkou a nastrouhanou hořkou čokoládou.


Co je to Advokátská káva? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Advokátská káva. Co znamená odborný pojem Advokátská káva z kategorie Nápoje?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Advokátská káva můžete sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pojem Advokátská káva je v kategorii nápoje

Klíčová slova: odborné názvosloví, slovník, formulace, definice, význam slova, pojem, přesný význam, slovo, definice pojmu, přesný výraz, popis, vysvětlení, terminologie, co je to Advokátská káva?, co znamená, nápoje, termín, synonymum


Pojem Advokátská káva je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat výraz Advokátská káva ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Advokátská káva ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Advokátská káva ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Advokátská káva ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Advokátská káva ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Advokátská káva ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Advokátská káva například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Advokátská káva? resp. co přesně označuje termín Advokátská káva? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Advokátská káva, odpověď na dotaz co je to Advokátská káva?. Víte např. kdo to je Stepan Bandera? Znáte a víte kdo je Pavel Blažek? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je nápoje. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.