Co je to?
Výraz, termín, definice slova Advokátská káva. Co znamená odborný pojem Advokátská káva z kategorie Nápoje?

Co je to Advokátská káva? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Advokátská káva?

Advokátská káva je ideální volbou pro toho, kdo si chce pochutnat, odreagovat se od všedních starostí, doplnit energii a povzbudit mozkové buňky. Pro její přípravu budete potřebovat cca 200 ml espressa nebo překapávané kávy ze 100 ml vody a 7g kvalitní zrnkové kávy., dále šlehačku na ozdobu – 100 ml, cukr krupici, hořkou čokoládu a 3-4 polévkové lžíce vaječného koňaku.
Příprava není složitá, jako první se nalije do šálku káva, pak se přidá vaječný koňak, cukr podle potřeby a chuti a vše se promíchá. Pak se káva ozdobí šlehačkou a nastrouhanou hořkou čokoládou.


Co je to Advokátská káva? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Advokátská káva. Co znamená odborný pojem Advokátská káva z kategorie Nápoje?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Advokátská káva s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Advokátská káva se nachází v kategorii Nápoje

Klíčová slova: wiki, význam slova, informace, Nápoje, termín, význam pojmu, definice, co je to Advokátská káva?, synonymum, pojem, přesný význam, Advokátská káva, slovník, význam, formulace, heslo, odborný výraz, popis


Pojem Advokátská káva je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Advokátská káva

Hledat pojem Advokátská káva ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Advokátská káva ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Advokátská káva ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Advokátská káva ve Wikipedii

Hledat výraz Advokátská káva ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Advokátská káva ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Advokátská káva například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Advokátská káva? resp. co vlastně znamená slovo Advokátská káva? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Advokátská káva, odpověď na dotaz co je to Advokátská káva?. Víte např. kdo to je Ježíšek? Znáte a víte kdo je Daniel Nekonečný? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Nápoje. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.