Co je to?
Výraz, termín, definice slova Advokátská káva. Co znamená odborný pojem Advokátská káva z kategorie Nápoje?

Co je to Advokátská káva? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Advokátská káva?

Advokátská káva je ideální volbou pro toho, kdo si chce pochutnat, odreagovat se od všedních starostí, doplnit energii a povzbudit mozkové buňky. Pro její přípravu budete potřebovat cca 200 ml espressa nebo překapávané kávy ze 100 ml vody a 7g kvalitní zrnkové kávy., dále šlehačku na ozdobu – 100 ml, cukr krupici, hořkou čokoládu a 3-4 polévkové lžíce vaječného koňaku.
Příprava není složitá, jako první se nalije do šálku káva, pak se přidá vaječný koňak, cukr podle potřeby a chuti a vše se promíchá. Pak se káva ozdobí šlehačkou a nastrouhanou hořkou čokoládou.


Co je to Advokátská káva? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Advokátská káva. Co znamená odborný pojem Advokátská káva z kategorie Nápoje?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi známými a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Výraz Advokátská káva se nachází v kategorii nápoje

Klíčová slova: odborný výraz, názvosloví, přesný význam, popis, vysvětlení, význam pojmu, pojem, definice pojmu, slovník, odborné názvosloví, přesný výraz, co je to Advokátská káva?, nápoje, informace, Advokátská káva, co znamená, terminus technicus, heslo


Pojem Advokátská káva je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Advokátská káva doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Advokátská káva ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Advokátská káva ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz Advokátská káva ve Wikislovníku

Hledat heslo Advokátská káva na Google.cz

Vyhledat heslo Advokátská káva ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Advokátská káva ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Advokátská káva například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Nyní již víte jaká je definice termínu Advokátská káva? resp. co znamená Advokátská káva? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Advokátská káva, odpověď na dotaz co je to Advokátská káva?. Víte např. kdo to je Tkadlec? Znáte a víte kdo je Zeměměřič? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je nápoje. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.