Co je to?
Výraz, termín, definice slova Advokátská káva. Co znamená odborný pojem Advokátská káva z kategorie Nápoje?

Co je to Advokátská káva? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Advokátská káva

Advokátská káva je ideální volbou pro toho, kdo si chce pochutnat, odreagovat se od všedních starostí, doplnit energii a povzbudit mozkové buňky. Pro její přípravu budete potřebovat cca 200 ml espressa nebo překapávané kávy ze 100 ml vody a 7g kvalitní zrnkové kávy., dále šlehačku na ozdobu – 100 ml, cukr krupici, hořkou čokoládu a 3-4 polévkové lžíce vaječného koňaku.
Příprava není složitá, jako první se nalije do šálku káva, pak se přidá vaječný koňak, cukr podle potřeby a chuti a vše se promíchá. Pak se káva ozdobí šlehačkou a nastrouhanou hořkou čokoládou.


Co je to Advokátská káva? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Advokátská káva. Co znamená odborný pojem Advokátská káva z kategorie Nápoje?

Chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Advokátská káva? s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Advokátská káva je v sekci Nápoje

Klíčová slova: definice pojmu, definice, co znamená, terminus technicus, odborné názvosloví, terminologie, termín, Nápoje, Nápoje, názvosloví, Advokátská káva, slovník, wiki, význam pojmu, co to je, přesný výraz, formulace, přesný význam


Pojem Advokátská káva je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Advokátská káva v následujících vyhledávačích

Zkusit najít heslo Advokátská káva ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Advokátská káva ve Wikimedia Commons

Najít pojem Advokátská káva ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Advokátská káva ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Advokátská káva na Youtube

Vyhledat pojem Advokátská káva ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Advokátská káva například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Advokátská káva? resp. co znamená slovo Advokátská káva? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Advokátská káva, odpověď na dotaz co je to Advokátská káva?. Víte např. kdo to je Ponocný? Znáte a víte kdo je Sviňák? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Nápoje). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.