Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Advokátská káva. Co znamená pojem Advokátská káva z kategorie Nápoje?

Co je Advokátská káva? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Advokátská káva?

Advokátská káva je ideální volbou pro toho, kdo si chce pochutnat, odreagovat se od všedních starostí, doplnit energii a povzbudit mozkové buňky. Pro její přípravu budete potřebovat cca 200 ml espressa nebo překapávané kávy ze 100 ml vody a 7g kvalitní zrnkové kávy., dále šlehačku na ozdobu – 100 ml, cukr krupici, hořkou čokoládu a 3-4 polévkové lžíce vaječného koňaku.
Příprava není složitá, jako první se nalije do šálku káva, pak se přidá vaječný koňak, cukr podle potřeby a chuti a vše se promíchá. Pak se káva ozdobí šlehačkou a nastrouhanou hořkou čokoládou.


Co je to Advokátská káva? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Advokátská káva. Co znamená pojem Advokátská káva z kategorie Nápoje?

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Advokátská káva s ostatními na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Heslo Advokátská káva se nachází v kategorii nápoje

Klíčová slova: Advokátská káva, význam slova, termín, názvosloví, význam, informace, význam pojmu, nápoje, vysvětlení, co znamená, terminus technicus, přesný výraz, slovník, pojem, lexikon, odborný výraz, co to je, slovo


Pojem Advokátská káva je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít výraz Advokátská káva ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Advokátská káva na Google obrázcích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Advokátská káva ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Advokátská káva ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Advokátská káva ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Advokátská káva ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Advokátská káva například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Advokátská káva? resp. jaká je definice slova Advokátská káva? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Advokátská káva, odpověď na dotaz co je to Advokátská káva?. Víte např. kdo to je Vladimir Vladimirovič Majakovskij? Znáte a víte kdo je Prateta? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než nápoje). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.