Co je to?
Definice výrazu Advokátská káva. Co znamená odborný pojem Advokátská káva z kategorie Nápoje?

Co to je Advokátská káva? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Advokátská káva?

Advokátská káva je ideální volbou pro toho, kdo si chce pochutnat, odreagovat se od všedních starostí, doplnit energii a povzbudit mozkové buňky. Pro její přípravu budete potřebovat cca 200 ml espressa nebo překapávané kávy ze 100 ml vody a 7g kvalitní zrnkové kávy., dále šlehačku na ozdobu – 100 ml, cukr krupici, hořkou čokoládu a 3-4 polévkové lžíce vaječného koňaku.
Příprava není složitá, jako první se nalije do šálku káva, pak se přidá vaječný koňak, cukr podle potřeby a chuti a vše se promíchá. Pak se káva ozdobí šlehačkou a nastrouhanou hořkou čokoládou.


Co je to Advokátská káva? Význam slova, termín, Definice výrazu Advokátská káva. Co znamená odborný pojem Advokátská káva z kategorie Nápoje?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Advokátská káva? s partnery, kolegy a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Výraz Advokátská káva je v sekci nápoje

Klíčová slova: popis, pojem, termín, význam pojmu, co je to Advokátská káva?, lexikon, názvosloví, definice pojmu, odborný výraz, odborné názvosloví, význam slova, význam, formulace, Advokátská káva, slovník, definice, informace, přesný význam


Pojem Advokátská káva je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Advokátská káva hledejte v níže uvedených zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Advokátská káva ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Advokátská káva ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Advokátská káva ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Advokátská káva ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Advokátská káva ve Wikipedii

Najít pojem Advokátská káva ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Advokátská káva například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Teď už víte co znamená slovo Advokátská káva? resp. jaká je definice termínu Advokátská káva? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Advokátská káva, odpověď na dotaz co je to Advokátská káva?. Víte např. kdo to je Halsey? Znáte a víte kdo je Barbora Tachecí? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Radíme proto zkusit hledat pojem Advokátská káva v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je nápoje. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.