Co je to?
Definice výrazu, termínu Permakultura. Co znamená odborný pojem Permakultura z kategorie Příroda?

Co je to Permakultura? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Permakultura?

Permakultura je určitý způsob nahlížení a přístupu k životnímu prostředí, floře i fauně a zemědělství. Někdy bývá zaměňována s ekologickým zemědělstvím, ale to je značně omezený a nepřesný výklad. V permakultuře jde o obnovu a trvalou udržitelnost přírodních zdrojů.
Používanými metodami k dosažení tohoto cíle slouží využití dešťové vody, přírodní stavitelství, agrolesnictví, použití vyvýšených záhonů, plošné mulčování, řízená střídavá pastva a dělení pozemků na zóny.


Co je to Permakultura? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Permakultura. Co znamená odborný pojem Permakultura z kategorie Příroda?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Permakultura? Pak se o ní podělte se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Permakultura je v kategorii Příroda

Klíčová slova: odborné názvosloví, slovo, popis, definice pojmu, synonymum, přesný výraz, význam pojmu, wiki, formulace, slovník, odborný výraz, co je to Permakultura?, terminologie, názvosloví, informace, Příroda, význam slova, pojem


Pojem Permakultura je v kategorii Příroda, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Permakultura?

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Permakultura (z angl. Permaculture) je koncepce přístupu k zemědělství, přírodě a životnímu prostředí obecně usilující o trvalou udržitelnost nebo ještě lépe o regeneraci přírodních zdrojů.

Další informační zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Permakultura ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Permakultura ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Permakultura ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Permakultura ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Permakultura ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Permakultura ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Permakultura například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Permakultura? resp. co znamená výraz Permakultura? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Permakultura, odpověď na dotaz co je to Permakultura?. Víte např. kdo to je Eminem? Znáte a víte kdo je Bolek a Lolek? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Příroda. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.