Co je to?
Definice výrazu, termínu Permakultura. Co znamená odborný pojem Permakultura z kategorie Příroda?

Co je to Permakultura? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Permakultura?

Permakultura je určitý způsob nahlížení a přístupu k životnímu prostředí, floře i fauně a zemědělství. Někdy bývá zaměňována s ekologickým zemědělstvím, ale to je značně omezený a nepřesný výklad. V permakultuře jde o obnovu a trvalou udržitelnost přírodních zdrojů.
Používanými metodami k dosažení tohoto cíle slouží využití dešťové vody, přírodní stavitelství, agrolesnictví, použití vyvýšených záhonů, plošné mulčování, řízená střídavá pastva a dělení pozemků na zóny.


Co je to Permakultura? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Permakultura. Co znamená odborný pojem Permakultura z kategorie Příroda?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Permakultura je v kategorii Příroda

Klíčová slova: terminologie, přesný význam, wiki, co to je, význam pojmu, Příroda, heslo, Příroda, přesný výraz, informace, Permakultura, pojem, definice, formulace, popis, definice pojmu, slovník, vysvětlení


Pojem Permakultura je v kategorii Příroda, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Permakultura?

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Permakultura (z angl. Permaculture) je koncepce přístupu k zemědělství, přírodě a životnímu prostředí obecně usilující o trvalou udržitelnost nebo ještě lépe o regeneraci přírodních zdrojů.

Další informační zdroje o slovu Permakultura

Hledat pojem Permakultura ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Permakultura na Google.cz

Hledat termín Permakultura ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Permakultura ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Permakultura ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem Permakultura na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Permakultura například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Permakultura? resp. jaký je význam slova Permakultura? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Permakultura, odpověď na dotaz co je to Permakultura?. Víte např. kdo to je Hamoun? Znáte a víte kdo je Bolek a Lolek? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Příroda). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.