Co je to?
Definice výrazu FUP. Co znamená odborný pojem FUP z kategorie Zkratky?

Co to je FUP? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu FUP

FUP je zkratka dobře známá především uživatelům internetového připojení. Pochází z anglického Fair User Policy. Používá se u bezdrátového připojení i u pevných linek. Datové pásmo je v takovém případě sdíleno více uživateli a každý z nich má nastavený limitní objem pro stahování dat (například 1 GB za měsíc), aby přílišným stahováním neomezoval ostatní uživatele internetu. Za překročení stanoveného limitu je "potrestán" zpomalením rychlosti nebo úplným přerušením přenosu dat.


Co je to FUP? Význam slova, termín, Definice výrazu FUP. Co znamená odborný pojem FUP z kategorie Zkratky?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz FUP se nachází v sekci Zkratky

Klíčová slova: pojem, FUP, terminologie, význam, termín, vysvětlení, odborné názvosloví, názvosloví, formulace, slovník, heslo, co znamená, synonymum, definice, co to je, přesný význam, informace, význam pojmu


Pojem FUP je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu FUP dozvíte následující

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Fair User Policy resp. Fair Usage Policy je nepřesná interpretace ve světě používané zkratky FUP - Fair Use Policy. Používá se u internetového připojení (např. některé ADSL nebo bezdrátový internet), kde je datové pásmo sdíleno mezi více uživatelů. Jeho smyslem je zamezit tomu, aby jeden uživatel přílišným využíváním svého internetového připojení omezoval ostatní uživatele.

Další zdroje informací o slovu FUP

Najít pojem FUP ve Wikizdrojích

Vyhledat pojem FUP ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo FUP na Google.cz

Zkusit najít heslo FUP ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem FUP ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem FUP ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo FUP například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu FUP? resp. co přesně označuje termín FUP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu FUP, odpověď na dotaz co je to FUP?. Víte např. kdo to je Pizda? Znáte a víte kdo je Geront? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Zkratky). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?