Co je to?
Definice výrazu FUP. Co znamená odborný pojem FUP z kategorie Zkratky?

Co to je FUP? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu FUP

FUP je zkratka dobře známá především uživatelům internetového připojení. Pochází z anglického Fair User Policy. Používá se u bezdrátového připojení i u pevných linek. Datové pásmo je v takovém případě sdíleno více uživateli a každý z nich má nastavený limitní objem pro stahování dat (například 1 GB za měsíc), aby přílišným stahováním neomezoval ostatní uživatele internetu. Za překročení stanoveného limitu je "potrestán" zpomalením rychlosti nebo úplným přerušením přenosu dat.


Co je to FUP? Význam slova, termín, Definice výrazu FUP. Co znamená odborný pojem FUP z kategorie Zkratky?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu FUP sdílejte s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo FUP je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: co znamená, terminus technicus, slovník, formulace, názvosloví, wiki, odborné názvosloví, definice pojmu, informace, co je to FUP?, lexikon, terminologie, význam slova, heslo, přesný význam, Zkratky, synonymum, odborný výraz


Pojem FUP je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu FUP můžete dozvědět následující

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Fair User Policy resp. Fair Usage Policy je nepřesná interpretace ve světě používané zkratky FUP - Fair Use Policy. Používá se u internetového připojení (např. některé ADSL nebo bezdrátový internet), kde je datové pásmo sdíleno mezi více uživatelů. Jeho smyslem je zamezit tomu, aby jeden uživatel přílišným využíváním svého internetového připojení omezoval ostatní uživatele.

Odkazy na jiné weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem FUP ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo FUP ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo FUP ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz FUP ve vyhledávači Qwant

Najít heslo FUP na Google.cz

Najít pojem FUP ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo FUP například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikizdrojích, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je FUP? resp. co znamená výraz FUP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu FUP, odpověď na dotaz co je to FUP?. Víte např. kdo to je Promítač? Znáte a víte kdo je Geront? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Zkratky. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?