Co je to?
Výraz, termín, definice slova FUP. Co znamená odborný pojem FUP z kategorie Zkratky?

Co je to FUP? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu FUP?

FUP je zkratka dobře známá především uživatelům internetového připojení. Pochází z anglického Fair User Policy. Používá se u bezdrátového připojení i u pevných linek. Datové pásmo je v takovém případě sdíleno více uživateli a každý z nich má nastavený limitní objem pro stahování dat (například 1 GB za měsíc), aby přílišným stahováním neomezoval ostatní uživatele internetu. Za překročení stanoveného limitu je "potrestán" zpomalením rychlosti nebo úplným přerušením přenosu dat.


Co je to FUP? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova FUP. Co znamená odborný pojem FUP z kategorie Zkratky?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Heslo FUP se nachází v sekci zkratky

Klíčová slova: význam slova, definice pojmu, formulace, lexikon, heslo, synonymum, slovo, odborný výraz, termín, pojem, slovník, přesný výraz, zkratky, terminus technicus, význam pojmu, co je to FUP?, definice, odborné názvosloví


Pojem FUP je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu FUP můžete dozvědět následující

Níže uvedená citace (text) je převzat z online projektu Wikipedie. Licence CC-BY-SA.

Fair User Policy resp. Fair Usage Policy je nepřesná interpretace ve světě používané zkratky FUP - Fair Use Policy. Používá se u internetového připojení (např. některé ADSL nebo bezdrátový internet), kde je datové pásmo sdíleno mezi více uživatelů. Jeho smyslem je zamezit tomu, aby jeden uživatel přílišným využíváním svého internetového připojení omezoval ostatní uživatele.

Další informační zdroje

Zkusit najít termín FUP ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem FUP na Youtube

Vyhledat slovo FUP ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem FUP ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo FUP ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem FUP na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo FUP například ve Wikizdrojích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova FUP? resp. co se přesně ukrývá za slovem FUP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu FUP, odpověď na dotaz co je to FUP?. Víte např. kdo to je Svatá Ludmila? Znáte a víte kdo je Koblihář? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než zkratky). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?