Co je to?
Definice odborného termínu, slova FUP. Co znamená pojem FUP z kategorie Zkratky?

Co je FUP?

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla FUP?

FUP je zkratka dobře známá především uživatelům internetového připojení. Pochází z anglického Fair User Policy. Používá se u bezdrátového připojení i u pevných linek. Datové pásmo je v takovém případě sdíleno více uživateli a každý z nich má nastavený limitní objem pro stahování dat (například 1 GB za měsíc), aby přílišným stahováním neomezoval ostatní uživatele internetu. Za překročení stanoveného limitu je "potrestán" zpomalením rychlosti nebo úplným přerušením přenosu dat.


Co je to FUP? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova FUP. Co znamená pojem FUP z kategorie Zkratky?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vypracovaly autorky pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vaším okruhem známých osob na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Termín FUP patří do sekce zkratky

Klíčová slova: názvosloví, co znamená, význam pojmu, terminologie, zkratky, přesný význam, heslo, termín, význam slova, co to je, význam, FUP, lexikon, přesný výraz, terminus technicus, wiki, definice pojmu, co je to FUP?


Pojem FUP je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu FUP?

(Text byl převzat z mnohojazyčné online encyklopedie Wikipedia) Licence CC-BY-SA.

Fair User Policy resp. Fair Usage Policy je nepřesná interpretace ve světě používané zkratky FUP - Fair Use Policy. Používá se u internetového připojení (např. některé ADSL nebo bezdrátový internet), kde je datové pásmo sdíleno mezi více uživatelů. Jeho smyslem je zamezit tomu, aby jeden uživatel přílišným využíváním svého internetového připojení omezoval ostatní uživatele.

Jiné informační zdroje o pojmu FUP

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem FUP ve Wikimedia Commons

Hledat frázi FUP ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi FUP na Google.cz

Hledat výraz FUP ve Wikislovníku

Hledat heslo FUP ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo FUP ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo FUP například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Google obrázcích, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit jaká je definice slova FUP? resp. co se přesně ukrývá za slovem FUP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu FUP, odpověď na dotaz co je to FUP?. Víte např. kdo to je Demagog? Znáte a víte kdo je Kreativec? Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pojmy mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo FUP i v jiné sekci než v zkratky. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie zkratky, Akronymy, zkratková slova, zkratky, fUP, ilustrační obrázek

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?