Co je to?
Definice výrazu FUP. Co znamená odborný pojem FUP z kategorie Zkratky?

Co to je FUP? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova FUP

FUP je zkratka dobře známá především uživatelům internetového připojení. Pochází z anglického Fair User Policy. Používá se u bezdrátového připojení i u pevných linek. Datové pásmo je v takovém případě sdíleno více uživateli a každý z nich má nastavený limitní objem pro stahování dat (například 1 GB za měsíc), aby přílišným stahováním neomezoval ostatní uživatele internetu. Za překročení stanoveného limitu je "potrestán" zpomalením rychlosti nebo úplným přerušením přenosu dat.


Co je to FUP? Význam slova, termín, Definice výrazu FUP. Co znamená odborný pojem FUP z kategorie Zkratky?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem FUP se nachází v kategorii Zkratky

Klíčová slova: synonymum, FUP, formulace, pojem, lexikon, slovo, termín, přesný výraz, vysvětlení, informace, heslo, význam slova, terminologie, definice, definice pojmu, Zkratky, co je to FUP?, co to je


Pojem FUP je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Co znamená pojem FUP? Výraz, definice slova z Wikipedie

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Fair User Policy resp. Fair Usage Policy je nepřesná interpretace ve světě používané zkratky FUP - Fair Use Policy. Používá se u internetového připojení (např. některé ADSL nebo bezdrátový internet), kde je datové pásmo sdíleno mezi více uživatelů. Jeho smyslem je zamezit tomu, aby jeden uživatel přílišným využíváním svého internetového připojení omezoval ostatní uživatele.

Pro více informací o heslu FUP zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat termín FUP ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo FUP ve Wikislovníku

Hledat výraz FUP ve Wikizdrojích

Vyhledat pojem FUP na Google.cz

Hledat heslo FUP ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem FUP ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo FUP například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova FUP? resp. co znamená slovo FUP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu FUP, odpověď na dotaz co je to FUP?. Víte např. kdo to je Posera? Znáte a víte kdo je Baron? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín FUP hledat i v jiných kategoriích (než Zkratky) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?