Co je to?
Definice odborného termínu, slova Yogi. Co znamená pojem Yogi z kategorie Nápoje?

Co je to Yogi? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Yogi?

Yogi je indický bílý čaj, tvoření směsí koření a černého čaje. K propagátorům tohoto čaje patří indický mistr kundalini jógy Harbhajan Singh Yogi z USA. Dokonce se vypráví, že když sloužil v armádě a rozmohla se mezi vojáky epidemie, jeho jednotka pila na jeho pokyn čaj Yogi a nikdo se nenakazil. Údajně to mělo být právě díky pozitivním účinům čaje na krevní oběh a pročištění těla. Obvykle se klasický Yogi čaj skládá z hřebíčku, skořice, fenylu, zázvoru, pomerančové kůry a bílého pepře. Kromě toho se může přidat také anýz, koriandr, nebo cikorka. Základem pro přípravu Yogi je černý čaj, většinou indický Assam. Tradiční indická medicína Yogi čaj považuje za účinný prostředek pro posilování nervového systému a také na pročišťování krve. Na konci 80. let 20. století si Yogi Tea nechala patentovat jako ochrannou známku indického ajurvédského čaje společnost Goldem Temple Company sídlící v USA.


Co je to Yogi? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Yogi. Co znamená pojem Yogi z kategorie Nápoje?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Yogi patří do sekce Nápoje

Klíčová slova: terminologie, odborné názvosloví, co to je, heslo, pojem, Nápoje, přesný výraz, formulace, význam slova, co je to Yogi?, Nápoje, popis, Yogi, slovník, synonymum, definice pojmu, co znamená, slovo


Pojem Yogi je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít pojem Yogi ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Yogi ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Yogi ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Yogi ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Yogi ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Yogi ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Yogi například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Yogi? resp. co znamená výraz Yogi? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Yogi, odpověď na dotaz co je to Yogi?. Víte např. kdo to je Průša? Znáte a víte kdo je Linda Rybová? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Nápoje. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.