Co je to?
Výraz, termín, definice slova Yogi. Co znamená odborný pojem Yogi z kategorie Nápoje?

Co je to Yogi? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Yogi

Yogi je indický bílý čaj, tvoření směsí koření a černého čaje. K propagátorům tohoto čaje patří indický mistr kundalini jógy Harbhajan Singh Yogi z USA. Dokonce se vypráví, že když sloužil v armádě a rozmohla se mezi vojáky epidemie, jeho jednotka pila na jeho pokyn čaj Yogi a nikdo se nenakazil. Údajně to mělo být právě díky pozitivním účinům čaje na krevní oběh a pročištění těla. Obvykle se klasický Yogi čaj skládá z hřebíčku, skořice, fenylu, zázvoru, pomerančové kůry a bílého pepře. Kromě toho se může přidat také anýz, koriandr, nebo cikorka. Základem pro přípravu Yogi je černý čaj, většinou indický Assam. Tradiční indická medicína Yogi čaj považuje za účinný prostředek pro posilování nervového systému a také na pročišťování krve. Na konci 80. let 20. století si Yogi Tea nechala patentovat jako ochrannou známku indického ajurvédského čaje společnost Goldem Temple Company sídlící v USA.


Co je to Yogi? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Yogi. Co znamená odborný pojem Yogi z kategorie Nápoje?

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Yogi s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pojem Yogi je v kategorii nápoje

Klíčová slova: definice, přesný význam, význam, terminus technicus, lexikon, synonymum, význam slova, termín, definice pojmu, význam pojmu, Yogi, slovník, přesný výraz, formulace, názvosloví, odborný výraz, odborné názvosloví, informace


Pojem Yogi je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat videa s názvem Yogi na Youtube

Hledat heslo Yogi ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Yogi ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Yogi ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Yogi ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Yogi ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Yogi například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě nyní již víte co je to Yogi? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Yogi? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Yogi, odpověď na dotaz co je to Yogi?. Víte např. kdo to je Alyson Hannigan? Znáte a víte kdo je Antisemita? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než nápoje). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.