Co je to?
Definice výrazu Rentiér. Co znamená odborný pojem Rentiér z kategorie Různé?

Co je Rentiér? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Rentiér

Rentiér je osoba, která má jako zdroj příjmů svoji rentu (např. příjem z pronájmu nemovitostí, které vlastní).

Co je to Rentiér? Význam slova, termín, Definice výrazu Rentiér. Co znamená odborný pojem Rentiér z kategorie Různé?

Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s dalšími osobami na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Heslo Rentiér je v sekci různé

Klíčová slova: co znamená, odborné názvosloví, synonymum, různé, přesný význam, různé, slovník, terminus technicus, termín, wiki, pojem, heslo, význam slova, formulace, přesný výraz, terminologie, popis, názvosloví


Pojem Rentiér je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Co označuje termín Rentiér? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Níže uvedená citace (text) je převzat z online projektu Wikipedie. Licence CC-BY-SA.

Renta (ital. rendita, důchod) je obvykle pravidelný a stálý příjem, který není platbou za nějaké bezprostřední plnění (zboží, práci a pod.) Původně označovala nájem, který platil pachtýř z půdy (pozemková renta), dnes nejčastěji příjem z kapitálu, cenných papírů nebo ze starobního pojištění (starobní důchod). O činnosti, která přináší zisk, říkáme, že je rentabilní. Člověk, který žije z renty, se nazýval rentiér.

Další zdroje informací

Zkusit najít termín Rentiér ve Wikizdrojích

Zkusit najít frázi Rentiér ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Rentiér ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít Rentiér ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Rentiér na Youtube

Zkusit najít slovo Rentiér ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Rentiér například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve fulltextu Yahoo.com, v metavyhledávači Info.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Rentiér? resp. co přesně znamená slovo Rentiér? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rentiér, odpověď na dotaz co je to Rentiér?. Víte např. kdo to je Jaroslav Turánek? Znáte a víte kdo je Jan Neruda? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je různé. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.