Co je to?
Výraz, termín, definice slova Antiperspirant. Co znamená odborný pojem Antiperspirant z kategorie Různé?

Co je to Antiperspirant? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Antiperspirant?

Antiperspirant je označení pro prostředek, který omezuje samotné pocení. Antiperspirant pracuje na základě stahování pórů tím, že uzavírá vývody potních kanálků. Omezuje vytváření potu a uživatel má pocit, že problémové oblasti zůstávají suché. Antiperspirant se postará i o zbytkový pach těla, který překrývá parfémovou složkou.
Antiperspirant se používá většinou ráno a nanáší se nebo stříká do podpaží. Jeho použití (oproti deodorantu) je vhodné, pokud uživatel ví, že se bude hodně potit.

Co je to Antiperspirant? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Antiperspirant. Co znamená odborný pojem Antiperspirant z kategorie Různé?

Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Antiperspirant? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Termín Antiperspirant je v kategorii různé

Klíčová slova: slovo, význam slova, heslo, lexikon, wiki, význam, přesný význam, formulace, přesný výraz, termín, terminologie, význam pojmu, odborné názvosloví, pojem, definice, různé, co je to Antiperspirant?, názvosloví


Pojem Antiperspirant je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Antiperspirant? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Podskupinou deodorantů jsou antiperspiranty, které navíc kromě vůně brání vzniku pachu snižováním produkce potu určitými částmi těla.
Nejčastější aktivní složkou bývají sloučeniny hliníku (např. aluminium chlorohydrát). V USA jsou podle FDA antiperspiranty klasifikovány jako léčivo. Někdy se v deodorantech používá pro antibiotické účinky i stříbro. Antiperspiranty se typicky aplikují do podpaží, některé se mohou používat také na nohy nebo jiné části těla, jsou-li ve formě spreje.

Hledejte pojem Antiperspirant v následujících vyhledávačích

Hledat výraz Antiperspirant ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Antiperspirant ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Antiperspirant ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Antiperspirant ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Antiperspirant ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Antiperspirant ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Antiperspirant například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikizdrojích nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Právě jste zjistili co znamená Antiperspirant? resp. co znamená výraz Antiperspirant? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Antiperspirant, odpověď na dotaz co je to Antiperspirant?. Víte např. kdo to je Ada Lovelace? Znáte a víte kdo je Vyžle? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než různé). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.