Co je to?
Definice výrazu Antiperspirant. Co znamená odborný pojem Antiperspirant z kategorie Různé?

Co to je Antiperspirant? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Antiperspirant?

Antiperspirant je označení pro prostředek, který omezuje samotné pocení. Antiperspirant pracuje na základě stahování pórů tím, že uzavírá vývody potních kanálků. Omezuje vytváření potu a uživatel má pocit, že problémové oblasti zůstávají suché. Antiperspirant se postará i o zbytkový pach těla, který překrývá parfémovou složkou.
Antiperspirant se používá většinou ráno a nanáší se nebo stříká do podpaží. Jeho použití (oproti deodorantu) je vhodné, pokud uživatel ví, že se bude hodně potit.

Co je to Antiperspirant? Význam slova, termín, Definice výrazu Antiperspirant. Co znamená odborný pojem Antiperspirant z kategorie Různé?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Antiperspirant? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pojem Antiperspirant se nachází v kategorii různé

Klíčová slova: názvosloví, slovo, informace, synonymum, formulace, co znamená, význam, odborný výraz, heslo, přesný význam, Antiperspirant, co je to Antiperspirant?, definice pojmu, popis, wiki, co to je, termín, lexikon


Pojem Antiperspirant je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Antiperspirant píše následující

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Podskupinou deodorantů jsou antiperspiranty, které navíc kromě vůně brání vzniku pachu snižováním produkce potu určitými částmi těla.
Nejčastější aktivní složkou bývají sloučeniny hliníku (např. aluminium chlorohydrát). V USA jsou podle FDA antiperspiranty klasifikovány jako léčivo. Někdy se v deodorantech používá pro antibiotické účinky i stříbro. Antiperspiranty se typicky aplikují do podpaží, některé se mohou používat také na nohy nebo jiné části těla, jsou-li ve formě spreje.

Více informací o pojmu Antiperspirant lze najít v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Antiperspirant ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Antiperspirant ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Antiperspirant na Google.cz

Hledat výraz Antiperspirant ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Antiperspirant ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Antiperspirant ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Antiperspirant například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Antiperspirant? resp. co označuje slovo Antiperspirant? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Antiperspirant, odpověď na dotaz co je to Antiperspirant?. Víte např. kdo to je Alyson Hannigan? Znáte a víte kdo je Pletichář? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je různé. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.