Co je to?
Definice odborného termínu, slova Antiperspirant. Co znamená pojem Antiperspirant z kategorie Různé?

Co je to Antiperspirant? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Antiperspirant

Antiperspirant je označení pro prostředek, který omezuje samotné pocení. Antiperspirant pracuje na základě stahování pórů tím, že uzavírá vývody potních kanálků. Omezuje vytváření potu a uživatel má pocit, že problémové oblasti zůstávají suché. Antiperspirant se postará i o zbytkový pach těla, který překrývá parfémovou složkou.
Antiperspirant se používá většinou ráno a nanáší se nebo stříká do podpaží. Jeho použití (oproti deodorantu) je vhodné, pokud uživatel ví, že se bude hodně potit.

Co je to Antiperspirant? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Antiperspirant. Co znamená pojem Antiperspirant z kategorie Různé?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Antiperspirant? Pak se o tuto stránku podělte s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Antiperspirant je v kategorii Různé

Klíčová slova: slovník, vysvětlení, wiki, odborný výraz, heslo, co znamená, terminus technicus, význam slova, odborné názvosloví, definice pojmu, termín, význam, definice, informace, Antiperspirant, co je to Antiperspirant?, slovo, názvosloví


Pojem Antiperspirant je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Antiperspirant?

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Podskupinou deodorantů jsou antiperspiranty, které navíc kromě vůně brání vzniku pachu snižováním produkce potu určitými částmi těla.
Nejčastější aktivní složkou bývají sloučeniny hliníku (např. aluminium chlorohydrát). V USA jsou podle FDA antiperspiranty klasifikovány jako léčivo. Někdy se v deodorantech používá pro antibiotické účinky i stříbro. Antiperspiranty se typicky aplikují do podpaží, některé se mohou používat také na nohy nebo jiné části těla, jsou-li ve formě spreje.

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít výraz Antiperspirant ve Wikizdrojích

Hledat termín Antiperspirant ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Antiperspirant ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Antiperspirant ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz Antiperspirant ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Antiperspirant na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Antiperspirant například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Antiperspirant? resp. co znamená Antiperspirant? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Antiperspirant, odpověď na dotaz co je to Antiperspirant?. Víte např. kdo to je Kozomrd? Znáte a víte kdo je Guma? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Různé). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.