Co je to?
Definice odborného termínu, slova Antiperspirant. Co znamená pojem Antiperspirant z kategorie Různé?

Co je to Antiperspirant? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Antiperspirant

Antiperspirant je označení pro prostředek, který omezuje samotné pocení. Antiperspirant pracuje na základě stahování pórů tím, že uzavírá vývody potních kanálků. Omezuje vytváření potu a uživatel má pocit, že problémové oblasti zůstávají suché. Antiperspirant se postará i o zbytkový pach těla, který překrývá parfémovou složkou.
Antiperspirant se používá většinou ráno a nanáší se nebo stříká do podpaží. Jeho použití (oproti deodorantu) je vhodné, pokud uživatel ví, že se bude hodně potit.


Co je to Antiperspirant? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Antiperspirant. Co znamená pojem Antiperspirant z kategorie Různé?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Antiperspirant patří do kategorie Různé

Klíčová slova: termín, co znamená, pojem, Různé, význam pojmu, názvosloví, terminologie, co je to Antiperspirant?, přesný význam, význam, lexikon, synonymum, Antiperspirant, wiki, popis, definice, co to je, slovník


Pojem Antiperspirant je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Antiperspirant?

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Podskupinou deodorantů jsou antiperspiranty, které navíc kromě vůně brání vzniku pachu snižováním produkce potu určitými částmi těla.
Nejčastější aktivní složkou bývají sloučeniny hliníku (např. aluminium chlorohydrát). V USA jsou podle FDA antiperspiranty klasifikovány jako léčivo. Někdy se v deodorantech používá pro antibiotické účinky i stříbro. Antiperspiranty se typicky aplikují do podpaží, některé se mohou používat také na nohy nebo jiné části těla, jsou-li ve formě spreje.

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat pojem Antiperspirant ve Wikizdrojích

Vyhledat heslo Antiperspirant ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Antiperspirant ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Antiperspirant ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Antiperspirant ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Antiperspirant ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Antiperspirant například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Antiperspirant? resp. co znamená slovo Antiperspirant? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Antiperspirant, odpověď na dotaz co je to Antiperspirant?. Víte např. kdo to je Svatý Václav? Znáte a víte kdo je Kovář? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Různé. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.