Co je to?
Definice odborného termínu, slova Antiperspirant. Co znamená pojem Antiperspirant z kategorie Různé?

Co je to Antiperspirant? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Antiperspirant

Antiperspirant je označení pro prostředek, který omezuje samotné pocení. Antiperspirant pracuje na základě stahování pórů tím, že uzavírá vývody potních kanálků. Omezuje vytváření potu a uživatel má pocit, že problémové oblasti zůstávají suché. Antiperspirant se postará i o zbytkový pach těla, který překrývá parfémovou složkou.
Antiperspirant se používá většinou ráno a nanáší se nebo stříká do podpaží. Jeho použití (oproti deodorantu) je vhodné, pokud uživatel ví, že se bude hodně potit.

Co je to Antiperspirant? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Antiperspirant. Co znamená pojem Antiperspirant z kategorie Různé?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Antiperspirant? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Antiperspirant patří do sekce Různé

Klíčová slova: přesný výraz, odborný výraz, Různé, termín, synonymum, odborné názvosloví, terminologie, význam slova, vysvětlení, pojem, heslo, definice pojmu, slovník, wiki, lexikon, co je to Antiperspirant?, co znamená, význam pojmu


Pojem Antiperspirant je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Co označuje termín Antiperspirant? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Podskupinou deodorantů jsou antiperspiranty, které navíc kromě vůně brání vzniku pachu snižováním produkce potu určitými částmi těla.
Nejčastější aktivní složkou bývají sloučeniny hliníku (např. aluminium chlorohydrát). V USA jsou podle FDA antiperspiranty klasifikovány jako léčivo. Někdy se v deodorantech používá pro antibiotické účinky i stříbro. Antiperspiranty se typicky aplikují do podpaží, některé se mohou používat také na nohy nebo jiné části těla, jsou-li ve formě spreje.

Pro více informací o heslu Antiperspirant zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat videa s názvem Antiperspirant na Youtube

Zkusit najít pojem Antiperspirant ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Antiperspirant ve Wikislovníku

Hledat slovo Antiperspirant ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Antiperspirant ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Antiperspirant ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Antiperspirant například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Antiperspirant? resp. co označuje slovo Antiperspirant? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Antiperspirant, odpověď na dotaz co je to Antiperspirant?. Víte např. kdo to je Johny Machette? Znáte a víte kdo je Kyklop? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Různé). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.