Co je to?
Odborný výraz, definice slova Antiperspirant. Co znamená slovo Antiperspirant z kategorie Různé?

Co je Antiperspirant? Definice pojmu

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Antiperspirant?

Antiperspirant je označení pro prostředek, který omezuje samotné pocení. Antiperspirant pracuje na základě stahování pórů tím, že uzavírá vývody potních kanálků. Omezuje vytváření potu a uživatel má pocit, že problémové oblasti zůstávají suché. Antiperspirant se postará i o zbytkový pach těla, který překrývá parfémovou složkou.
Antiperspirant se používá většinou ráno a nanáší se nebo stříká do podpaží. Jeho použití (oproti deodorantu) je vhodné, pokud uživatel ví, že se bude hodně potit.

Co je to Antiperspirant? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Antiperspirant. Co znamená slovo Antiperspirant z kategorie Různé?

Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Antiperspirant s kolegy na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Heslo Antiperspirant patří do kategorie různé

Klíčová slova: Antiperspirant, informace, význam slova, co znamená, slovník, terminus technicus, názvosloví, pojem, terminologie, význam, různé, odborné názvosloví, co to je, lexikon, různé, slovo, definice pojmu, synonymum


Pojem Antiperspirant je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Antiperspirant?

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Podskupinou deodorantů jsou antiperspiranty, které navíc kromě vůně brání vzniku pachu snižováním produkce potu určitými částmi těla.
Nejčastější aktivní složkou bývají sloučeniny hliníku (např. aluminium chlorohydrát). V USA jsou podle FDA antiperspiranty klasifikovány jako léčivo. Někdy se v deodorantech používá pro antibiotické účinky i stříbro. Antiperspiranty se typicky aplikují do podpaží, některé se mohou používat také na nohy nebo jiné části těla, jsou-li ve formě spreje.

Další informace o pojmu Antiperspirant hledejte v níže uvedených zdrojích

Zkusit najít frázi Antiperspirant na Google obrázcích

Zkusit najít heslo Antiperspirant ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Antiperspirant na Youtube

Vyhledat slovo Antiperspirant ve Wikizdrojích

Hledat heslo Antiperspirant ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Antiperspirant ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Antiperspirant například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Nyní už nejspíš víte co to je Antiperspirant? resp. jaká je definice slova Antiperspirant? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Antiperspirant, odpověď na dotaz co je to Antiperspirant?. Víte např. kdo to je Frederik Pohl? Znáte a víte kdo je Trotl? Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci různé. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.