Co je to?
Definice odborného termínu, slova Antiperspirant. Co znamená pojem Antiperspirant z kategorie Různé?

Co je to Antiperspirant? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Antiperspirant

Antiperspirant je označení pro prostředek, který omezuje samotné pocení. Antiperspirant pracuje na základě stahování pórů tím, že uzavírá vývody potních kanálků. Omezuje vytváření potu a uživatel má pocit, že problémové oblasti zůstávají suché. Antiperspirant se postará i o zbytkový pach těla, který překrývá parfémovou složkou.
Antiperspirant se používá většinou ráno a nanáší se nebo stříká do podpaží. Jeho použití (oproti deodorantu) je vhodné, pokud uživatel ví, že se bude hodně potit.


Co je to Antiperspirant? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Antiperspirant. Co znamená pojem Antiperspirant z kategorie Různé?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Antiperspirant? s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Antiperspirant je v sekci Různé

Klíčová slova: odborný výraz, heslo, definice, co to je, význam, vysvětlení, definice pojmu, názvosloví, přesný význam, Antiperspirant, terminus technicus, slovník, co je to Antiperspirant?, slovo, synonymum, pojem, přesný výraz, termín


Pojem Antiperspirant je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Antiperspirant?

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Podskupinou deodorantů jsou antiperspiranty, které navíc kromě vůně brání vzniku pachu snižováním produkce potu určitými částmi těla.
Nejčastější aktivní složkou bývají sloučeniny hliníku (např. aluminium chlorohydrát). V USA jsou podle FDA antiperspiranty klasifikovány jako léčivo. Někdy se v deodorantech používá pro antibiotické účinky i stříbro. Antiperspiranty se typicky aplikují do podpaží, některé se mohou používat také na nohy nebo jiné části těla, jsou-li ve formě spreje.

Hledejte pojem Antiperspirant v následujících vyhledávačích

Hledat termín Antiperspirant na Google.cz

Zkusit najít termín Antiperspirant ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Antiperspirant ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Antiperspirant ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Antiperspirant ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz Antiperspirant ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Antiperspirant například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve Wikizdrojích, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Antiperspirant? resp. co vlastně znamená slovo Antiperspirant? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Antiperspirant, odpověď na dotaz co je to Antiperspirant?. Víte např. kdo to je Jitka Molavcová? Znáte a víte kdo je Kovář? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Různé Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.