Co je to?
Definice odborného termínu, slova Krokant. Co znamená pojem Krokant z kategorie Jídlo?

Co je to Krokant? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Krokant?

Slovo krokant označuje křupavý karamel, v němž může být přidané máslo, oříšky nebo mandle. Hmota se nechá ztuhnout na alobalu potřeném olejem a pak se rozláme nebo rozdrtí. Krokant se používá jako náplň čokoládových bonbonů nebo jako sypání (posypka) na dezerty a moučníky.


Co je to Krokant? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Krokant. Co znamená pojem Krokant z kategorie Jídlo?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Krokant? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Krokant je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: definice, význam, informace, názvosloví, odborný výraz, význam slova, wiki, vysvětlení, co znamená, popis, termín, Krokant, co to je, slovník, lexikon, Jídlo, co je to Krokant?, Jídlo


Pojem Krokant je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít pojem Krokant ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Krokant ve Wikimedia Commons

Najít slovo Krokant ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Krokant ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Krokant ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Krokant ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Krokant například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Krokant? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Krokant? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Krokant, odpověď na dotaz co je to Krokant?. Víte např. kdo to je Neteř? Znáte a víte kdo je Učeň? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Krokant hledat i v jiných kategoriích (než Jídlo) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?