Co je to?
Definice odborného termínu, slova Krokant. Co znamená pojem Krokant z kategorie Jídlo?

Co je to Krokant? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Krokant?

Slovo krokant označuje křupavý karamel, v němž může být přidané máslo, oříšky nebo mandle. Hmota se nechá ztuhnout na alobalu potřeném olejem a pak se rozláme nebo rozdrtí. Krokant se používá jako náplň čokoládových bonbonů nebo jako sypání (posypka) na dezerty a moučníky.


Co je to Krokant? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Krokant. Co znamená pojem Krokant z kategorie Jídlo?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Krokant se nachází v kategorii Jídlo

Klíčová slova: význam pojmu, význam slova, definice, wiki, pojem, formulace, Krokant, přesný výraz, Jídlo, slovo, terminologie, popis, definice pojmu, odborný výraz, Jídlo, názvosloví, přesný význam, termín


Pojem Krokant je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat slovo Krokant ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Krokant ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Krokant na Youtube

Zkusit najít pojem Krokant ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Krokant ve Wikipedii

Najít pojem Krokant na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Krokant například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Krokant? resp. jaký je přesný význam slova Krokant? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Krokant, odpověď na dotaz co je to Krokant?. Víte např. kdo to je Lena Headey? Znáte a víte kdo je Vývojář? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Jídlo). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?