Co je to?
Odborný výraz, definice slova Krokant. Co znamená pojem Krokant z kategorie Jídlo?

Co je to Krokant? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Krokant?

Slovo krokant označuje křupavý karamel, v němž může být přidané máslo, oříšky nebo mandle. Hmota se nechá ztuhnout na alobalu potřeném olejem a pak se rozláme nebo rozdrtí. Krokant se používá jako náplň čokoládových bonbonů nebo jako sypání (posypka) na dezerty a moučníky.


Co je to Krokant? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Krokant. Co znamená pojem Krokant z kategorie Jídlo?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Krokant s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Heslo Krokant se nachází v sekci jídlo

Klíčová slova: vysvětlení, termín, synonymum, co je to Krokant?, význam slova, definice, jídlo, terminologie, Krokant, heslo, wiki, pojem, názvosloví, slovo, přesný význam, co znamená, terminus technicus, lexikon


Pojem Krokant je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Krokant

Vyhledat termín Krokant ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Krokant na Youtube

Najít heslo Krokant ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Krokant ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Krokant ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Krokant na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Krokant například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Krokant? resp. co se přesně ukrývá za slovem Krokant? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Krokant, odpověď na dotaz co je to Krokant?. Víte např. kdo to je Rebel? Znáte a víte kdo je Milenka? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Krokant hledat i v jiných kategoriích (než jídlo). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?