Co je to?
Definice výrazu Krokant. Co znamená odborný pojem Krokant z kategorie Jídlo?

Co je Krokant? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Krokant?

Slovo krokant označuje křupavý karamel, v němž může být přidané máslo, oříšky nebo mandle. Hmota se nechá ztuhnout na alobalu potřeném olejem a pak se rozláme nebo rozdrtí. Krokant se používá jako náplň čokoládových bonbonů nebo jako sypání (posypka) na dezerty a moučníky.


Co je to Krokant? Význam slova, termín, Definice výrazu Krokant. Co znamená odborný pojem Krokant z kategorie Jídlo?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Text vytvořen pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Krokant? s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pojem Krokant je v sekci jídlo

Klíčová slova: wiki, vysvětlení, Krokant, popis, přesný význam, jídlo, definice, co to je, jídlo, synonymum, terminus technicus, význam slova, termín, definice pojmu, odborný výraz, formulace, význam pojmu, názvosloví


Pojem Krokant je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Krokant v následujících zdrojích

Vyhledat výraz Krokant ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Krokant na Google obrázcích

Hledat heslo Krokant ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Krokant ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Krokant ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat termín Krokant ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Krokant například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Krokant? resp. jaká je definice slova Krokant? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Krokant, odpověď na dotaz co je to Krokant?. Víte např. kdo to je Tomáš Töpfer? Znáte a víte kdo je Dramatik? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v jídlo. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?