Co je to?
Odborný výraz, definice slova Obří slalom. Co znamená slovo Obří slalom z kategorie Sport?

Co je Obří slalom? Definice pojmu

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Obří slalom

Obří slalom je jednou z disciplín alpského lyžování. Anglické označení Giant Slalom dalo vzniknout oficiální zkratce GS. Trať pro obří slalom je delší než pro klasický slalom a branky jsou ve větší vzdálenosti od sebe. Také rychlost je podstatně vyšší, a závodníci dělají delší oblouky. Jezdí se na dvě kola, závod probíhá v jednom dni a vždy na stejném svahu. V každém kole je zde vytyčena jiná trať. Pořadí závodníků se určuje součtem časů z obou kol.


Co je to Obří slalom? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Obří slalom. Co znamená slovo Obří slalom z kategorie Sport?

Velmi pečlivě jsme procházeli veškeré zveřejněné texty. Přes to vše se může stát, že je zde nesprávná, nepřesná či neaktuální informace. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s ostatními na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Heslo Obří slalom patří do kategorie sport

Klíčová slova: popis, lexikon, názvosloví, slovo, sport, terminologie, pojem, termín, význam pojmu, formulace, odborný výraz, synonymum, vysvětlení, definice pojmu, co to je, heslo, přesný výraz, wiki


Pojem Obří slalom je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Obří slalom zkuste tyto odkazy

Zkusit najít výraz Obří slalom ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Obří slalom na Google.cz

Hledat pojem Obří slalom ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Obří slalom ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Obří slalom ve Wikislovníku

Najít heslo Obří slalom ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Obří slalom například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Obří slalom? resp. co znamená Obří slalom? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Obří slalom, odpověď na dotaz co je to Obří slalom?. Víte např. kdo to je Kouč? Znáte a víte kdo je Roman Šebrle? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je sport. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?