Co je to?
Výraz, termín, definice slova Obří slalom. Co znamená odborný pojem Obří slalom z kategorie Sport?

Co je to Obří slalom? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Obří slalom?


Obří slalom je jednou z disciplín alpského lyžování. Anglické označení Giant Slalom dalo vzniknout oficiální zkratce GS. Trať pro obří slalom je delší než pro klasický slalom a branky jsou ve větší vzdálenosti od sebe. Také rychlost je podstatně vyšší, a závodníci dělají delší oblouky. Jezdí se na dvě kola, závod probíhá v jednom dni a vždy na stejném svahu. V každém kole je zde vytyčena jiná trať. Pořadí závodníků se určuje součtem časů z obou kol.


Co je to Obří slalom? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Obří slalom. Co znamená odborný pojem Obří slalom z kategorie Sport?

Možnost chyb vyhrazena. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Obří slalom doporučujeme sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Obří slalom se nachází v sekci Sport

Klíčová slova: informace, pojem, odborný výraz, slovo, co znamená, přesný výraz, odborné názvosloví, vysvětlení, význam slova, termín, synonymum, co to je, definice, Sport, terminologie, heslo, Obří slalom, význam pojmu


Pojem Obří slalom je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Obří slalom ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Obří slalom ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Obří slalom ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Obří slalom na Youtube

Vyhledat pojem Obří slalom ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Obří slalom na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Obří slalom například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Obří slalom? resp. jaká je definice slova Obří slalom? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Obří slalom, odpověď na dotaz co je to Obří slalom?. Víte např. kdo to je Sharon Stone? Znáte a víte kdo je Lucie Sulovská? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Sport. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?