Co je to?
Výraz, termín, definice slova Obří slalom. Co znamená odborný pojem Obří slalom z kategorie Sport?

Co je to Obří slalom? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Obří slalom?

Obří slalom je jednou z disciplín alpského lyžování. Anglické označení Giant Slalom dalo vzniknout oficiální zkratce GS. Trať pro obří slalom je delší než pro klasický slalom a branky jsou ve větší vzdálenosti od sebe. Také rychlost je podstatně vyšší, a závodníci dělají delší oblouky. Jezdí se na dvě kola, závod probíhá v jednom dni a vždy na stejném svahu. V každém kole je zde vytyčena jiná trať. Pořadí závodníků se určuje součtem časů z obou kol.


Co je to Obří slalom? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Obří slalom. Co znamená odborný pojem Obří slalom z kategorie Sport?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Obří slalom sdílejte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Obří slalom je v kategorii Sport

Klíčová slova: význam slova, odborné názvosloví, odborný výraz, terminus technicus, heslo, termín, Obří slalom, lexikon, Sport, význam, slovo, formulace, pojem, popis, přesný význam, synonymum, wiki, co to je


Pojem Obří slalom je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Obří slalom doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat videa s názvem Obří slalom na Youtube

Vyhledat termín Obří slalom ve Wikipedii

Hledat slovo Obří slalom ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Obří slalom ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Obří slalom ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Obří slalom na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Obří slalom například ve Wikislovníku, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Obří slalom? resp. co znamená výraz Obří slalom? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Obří slalom, odpověď na dotaz co je to Obří slalom?. Víte např. kdo to je Epidemiolog? Znáte a víte kdo je Eminem? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Obří slalom i v jiných kategoriích (než Sport). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?