Co je to?
Výraz, termín, definice slova Obří slalom. Co znamená odborný pojem Obří slalom z kategorie Sport?

Co je to Obří slalom? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Obří slalom?

Obří slalom je jednou z disciplín alpského lyžování. Anglické označení Giant Slalom dalo vzniknout oficiální zkratce GS. Trať pro obří slalom je delší než pro klasický slalom a branky jsou ve větší vzdálenosti od sebe. Také rychlost je podstatně vyšší, a závodníci dělají delší oblouky. Jezdí se na dvě kola, závod probíhá v jednom dni a vždy na stejném svahu. V každém kole je zde vytyčena jiná trať. Pořadí závodníků se určuje součtem časů z obou kol.


Co je to Obří slalom? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Obří slalom. Co znamená odborný pojem Obří slalom z kategorie Sport?

Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Obří slalom s kolegy na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pojem Obří slalom se nachází v sekci sport

Klíčová slova: sport, odborný výraz, terminologie, definice, informace, přesný význam, heslo, pojem, slovo, termín, význam pojmu, Obří slalom, popis, přesný výraz, sport, slovník, odborné názvosloví, formulace


Pojem Obří slalom je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat videa s názvem Obří slalom na Youtube

Vyhledat pojem Obří slalom na Google.cz

Najít heslo Obří slalom ve Wikislovníku

Hledat pojem Obří slalom ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Obří slalom ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Obří slalom ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Obří slalom například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Právě nyní již víte jaký je význam slova Obří slalom? resp. co se skrývá pod slovem Obří slalom? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Obří slalom, odpověď na dotaz co je to Obří slalom?. Víte např. kdo to je Tom Hardy? Znáte a víte kdo je Jiří Veselý? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Obří slalom v jiné sekci než sport. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?