Co je to?
Výraz, termín, definice slova Chromofobie. Co znamená odborný pojem Chromofobie z kategorie Lékařství?

Co je to Chromofobie? Význam slova

Co znamená termín Chromofobie? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Chromofobie je druh psychické poruchy, pro kterou je charakteristický chorobný a bezdůvodný strach z barev nebo určité barvy. Člověk, který chromofobií trpí, ví, že jeho strach se nesmyslný, ale nedokáže ho potlačit vlastní vůlí.
Chromofobie se projevuje jako většina fóbií typickými příznaky, především fyzickými - jedná se o bušení srdce, třes, pocení, ztížené dýchání a další. při léčení se využívá skupinová terapie nebo speciální léky. Slovo chromofobie se používá i v oblasti histologie k označení nebarvitelnosti.


Co je to Chromofobie? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Chromofobie. Co znamená odborný pojem Chromofobie z kategorie Lékařství?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Chromofobie? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Chromofobie je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: definice pojmu, heslo, co je to Chromofobie?, význam slova, formulace, termín, význam, wiki, přesný výraz, význam pojmu, pojem, názvosloví, informace, slovo, lexikon, synonymum, popis, přesný význam


Pojem Chromofobie je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít výraz Chromofobie ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Chromofobie ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Chromofobie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Chromofobie ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Chromofobie ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Chromofobie ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Chromofobie například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Chromofobie? resp. co vlastně znamená slovo Chromofobie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chromofobie, odpověď na dotaz co je to Chromofobie?. Víte např. kdo to je Pavel Baudiš? Znáte a víte kdo je Frigida? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Chromofobie hledat i v jiných kategoriích (než Lékařství) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.