Co je to?
Výraz, termín, definice slova Chromofobie. Co znamená odborný pojem Chromofobie z kategorie Lékařství?

Co je to Chromofobie? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Chromofobie?

Chromofobie je druh psychické poruchy, pro kterou je charakteristický chorobný a bezdůvodný strach z barev nebo určité barvy. Člověk, který chromofobií trpí, ví, že jeho strach se nesmyslný, ale nedokáže ho potlačit vlastní vůlí.
Chromofobie se projevuje jako většina fóbií typickými příznaky, především fyzickými - jedná se o bušení srdce, třes, pocení, ztížené dýchání a další. při léčení se využívá skupinová terapie nebo speciální léky. Slovo chromofobie se používá i v oblasti histologie k označení nebarvitelnosti.


Co je to Chromofobie? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Chromofobie. Co znamená odborný pojem Chromofobie z kategorie Lékařství?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Chromofobie můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Chromofobie je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: terminus technicus, co znamená, heslo, synonymum, vysvětlení, názvosloví, co je to Chromofobie?, odborný výraz, význam pojmu, význam, význam slova, Lékařství, formulace, Lékařství, terminologie, pojem, lexikon, definice pojmu


Pojem Chromofobie je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Chromofobie doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat termín Chromofobie ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Chromofobie ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Chromofobie na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Chromofobie ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Chromofobie ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Chromofobie ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Chromofobie například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Chromofobie? resp. jaká je definice slova Chromofobie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chromofobie, odpověď na dotaz co je to Chromofobie?. Víte např. kdo to je Animátor? Znáte a víte kdo je Svatoušek? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Lékařství). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.