Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo IMAO. Co znamená pojem IMAO z kategorie Zkratky?

Co je IMAO?

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu IMAO

IMAO je zkratka pocházející z angličtiny, ze slov In My Arrogant Opinion, v překladu podle mého arogantního názoru. Zkratka byla vytvořena jako protiklad ke zkratce IMHO, podle mého skromného názoru.
Zkratka se používá také po označení inhibitoru monoaminooxidázy, což znamená léky, které se využívají jako antidepresiva.Ty zpomalí netabolizmus serotoninu a jiných látek, takže se v těle musí navýšit jejich hladina. IMaO nejsou psychoaktivní.


Co je to IMAO? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo IMAO. Co znamená pojem IMAO z kategorie Zkratky?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu IMAO s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Termín IMAO se nachází v kategorii zkratky

Klíčová slova: definice, přesný význam, co to je, vysvětlení, význam slova, slovo, slovník, termín, co znamená, lexikon, přesný výraz, zkratky, názvosloví, zkratky, informace, popis, odborný výraz, co je to IMAO?


Pojem IMAO je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu IMAO

Najít heslo IMAO ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem IMAO na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem IMAO ve Wikimedia Commons

Najít slovo IMAO na Google.cz

Zkusit najít frázi IMAO ve Wikipedii

Vyhledat pojem IMAO ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo IMAO například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google obrázcích nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená IMAO? resp. jaký je význam slova IMAO? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu IMAO, odpověď na dotaz co je to IMAO?. Víte např. kdo to je Státní úředník? Znáte a víte kdo je David Stypka? Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v zkratky. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.