Co je to?
Výraz, termín, definice slova IMAO. Co znamená odborný pojem IMAO z kategorie Zkratky?

Co je to IMAO? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova IMAO?

IMAO je zkratka pocházející z angličtiny, ze slov In My Arrogant Opinion, v překladu podle mého arogantního názoru. Zkratka byla vytvořena jako protiklad ke zkratce IMHO, podle mého skromného názoru.
Zkratka se používá také po označení inhibitoru monoaminooxidázy, což znamená léky, které se využívají jako antidepresiva.Ty zpomalí netabolizmus serotoninu a jiných látek, takže se v těle musí navýšit jejich hladina. IMaO nejsou psychoaktivní.


Co je to IMAO? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova IMAO. Co znamená odborný pojem IMAO z kategorie Zkratky?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Heslo IMAO je v sekci zkratky

Klíčová slova: vysvětlení, přesný význam, lexikon, význam pojmu, terminologie, zkratky, definice, odborné názvosloví, termín, názvosloví, význam slova, terminus technicus, formulace, přesný výraz, informace, wiki, slovník, význam


Pojem IMAO je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu IMAO lze najít v následujících zdrojích

Najít termín IMAO ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo IMAO ve vyhledávači Yandex

Najít heslo IMAO ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem IMAO na Youtube

Zkusit najít pojem IMAO ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem IMAO ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo IMAO například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova IMAO? resp. co se vlastně skrývá pod slovem IMAO? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu IMAO, odpověď na dotaz co je to IMAO?. Víte např. kdo to je Josef Mánes? Znáte a víte kdo je Oligarcha? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín IMAO hledat i v jiných kategoriích (než zkratky) Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.