Co je to?
Výraz, termín, definice slova IMAO. Co znamená odborný pojem IMAO z kategorie Zkratky?

Co je IMAO? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla IMAO?

IMAO je zkratka pocházející z angličtiny, ze slov In My Arrogant Opinion, v překladu podle mého arogantního názoru. Zkratka byla vytvořena jako protiklad ke zkratce IMHO, podle mého skromného názoru.
Zkratka se používá také po označení inhibitoru monoaminooxidázy, což znamená léky, které se využívají jako antidepresiva.Ty zpomalí netabolizmus serotoninu a jiných látek, takže se v těle musí navýšit jejich hladina. IMaO nejsou psychoaktivní.


Co je to IMAO? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova IMAO. Co znamená odborný pojem IMAO z kategorie Zkratky?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu IMAO sdílejte se známými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Výraz IMAO je v kategorii zkratky

Klíčová slova: přesný výraz, synonymum, slovo, co to je, názvosloví, definice, IMAO, terminus technicus, přesný význam, pojem, terminologie, slovník, definice pojmu, wiki, popis, heslo, význam slova, vysvětlení


Pojem IMAO je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu IMAO zkuste tyto odkazy

Hledat videa s názvem IMAO na Youtube

Zkusit najít pojem IMAO ve Wikipedii

Hledat pojem IMAO na Google.cz

Zkusit najít termín IMAO ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo IMAO ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín IMAO ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo IMAO například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo IMAO? resp. co se skrývá pod slovem IMAO? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu IMAO, odpověď na dotaz co je to IMAO?. Víte např. kdo to je Lucie Výborná? Znáte a víte kdo je Roman Vojtek? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než zkratky. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.