Co je to?
Výraz, termín, definice slova Fejt. Co znamená odborný pojem Fejt z kategorie Internet?

Co je Fejt?

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Fejt

Fejt neboli fate je přizpůsobivý systém RPG her – tedy her na hrdiny – který umožňuje volbu jakékoli role, kterou si hráč vymyslí. Díky fejtu si hráč může vymyslet, jaký vzhled a vlastnosti bude mít jeho postava, jaké klady a zápory ji budou ve hře provázet.
Umožňuje dohodnout se s vypravěčem příběhu a vkládat do děje své příspěvky.


Co je to Fejt? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Fejt. Co znamená odborný pojem Fejt z kategorie Internet?

Omlouváme se za případné chyby, které se mohou vyskytnout na našich webových stránkách. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Fejt můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Termín Fejt je v kategorii internet

Klíčová slova: formulace, terminus technicus, synonymum, wiki, slovo, přesný význam, definice pojmu, co znamená, internet, popis, definice, informace, co je to Fejt?, heslo, význam pojmu, význam, internet, pojem


Pojem Fejt je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat slovo Fejt ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Fejt na Google obrázcích

Zkusit najít Fejt ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Fejt ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Fejt ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Fejt ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Fejt například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Právě jste zjistili co znamená Fejt? resp. co přesně označuje termín Fejt? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fejt, odpověď na dotaz co je to Fejt?. Víte např. kdo to je Linda Evangelista? Znáte a víte kdo je Fritz Sauckel? Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. podle toho o jaký obor se jedná. Radíme vám proto hledat slovo Fejt i v jiné části webu než je kategorie internet. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.