Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Fejt. Co znamená pojem Fejt z kategorie Internet?

Co to je Fejt? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Fejt?

Fejt neboli fate je přizpůsobivý systém RPG her – tedy her na hrdiny – který umožňuje volbu jakékoli role, kterou si hráč vymyslí. Díky fejtu si hráč může vymyslet, jaký vzhled a vlastnosti bude mít jeho postava, jaké klady a zápory ji budou ve hře provázet.
Umožňuje dohodnout se s vypravěčem příběhu a vkládat do děje své příspěvky.


Co je to Fejt? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Fejt. Co znamená pojem Fejt z kategorie Internet?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Fejt můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Fejt je v sekci Internet

Klíčová slova: definice, odborný výraz, význam slova, slovník, definice pojmu, Internet, odborné názvosloví, terminus technicus, formulace, pojem, přesný význam, terminologie, přesný výraz, wiki, význam, Fejt, heslo, lexikon


Pojem Fejt je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Fejt v následujících vyhledávačích

Hledat heslo Fejt ve Wikipedii

Vyhledat termín Fejt ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Fejt na Google.cz

Vyhledat heslo Fejt ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fejt ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Fejt na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Fejt například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Fejt? resp. jaký je přesný význam slova Fejt? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fejt, odpověď na dotaz co je to Fejt?. Víte např. kdo to je Jára Cimrman? Znáte a víte kdo je Monica Bellucci? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Internet. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.