Co je to?
Odborný výraz, definice slova cv. Co znamená pojem cv z kategorie Zkratky?

Co je to cv? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu cv

CV je latinskou zkratkou slov curriculum vitae, která znamenají životopis. Životopis neboli CV je základním požadavkem, uchází-li se člověk o práci. Životopis by měl být stručný, výstižný, přehledný. Všechny tyto požadavky splňuje strukturovaný životopis, lze jej doplnit fotografií. U některých pracovních nabídek bývá kromě životopisu vyžadován i motivační dopis.


Co je to cv? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova cv. Co znamená pojem cv z kategorie Zkratky?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu cv s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo cv se nachází v kategorii Zkratky

Klíčová slova: význam pojmu, lexikon, přesný výraz, formulace, vysvětlení, co znamená, popis, heslo, termín, cv, přesný význam, názvosloví, definice pojmu, co to je, odborný výraz, slovo, odborné názvosloví, terminus technicus


Pojem cv je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu cv

Najít výraz cv ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín cv na Google.cz

Hledat heslo cv ve vyhledávači Qwant

Najít termín cv ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz cv ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem cv na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo cv například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je cv? resp. co vlastně znamená slovo cv? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu cv, odpověď na dotaz co je to cv?. Víte např. kdo to je Prokurista? Znáte a víte kdo je Harry Potter? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Zkratky. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.