Co je to?
Definice výrazu cv. Co znamená odborný pojem cv z kategorie Zkratky?

Co je cv?

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu cv

CV je latinskou zkratkou slov curriculum vitae, která znamenají životopis. Životopis neboli CV je základním požadavkem, uchází-li se člověk o práci. Životopis by měl být stručný, výstižný, přehledný. Všechny tyto požadavky splňuje strukturovaný životopis, lze jej doplnit fotografií. U některých pracovních nabídek bývá kromě životopisu vyžadován i motivační dopis.


Co je to cv? Význam slova, termín, Definice výrazu cv. Co znamená odborný pojem cv z kategorie Zkratky?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Napsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to cv? s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem cv je v sekci zkratky

Klíčová slova: názvosloví, význam slova, význam pojmu, terminus technicus, cv, zkratky, slovo, terminologie, informace, popis, význam, co to je, synonymum, heslo, wiki, odborný výraz, odborné názvosloví, přesný výraz


Pojem cv je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Co označuje termín cv? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Zkratka CV (Curriculum vitae - latinsky „běh života“) znamená akademický nebo profesní životopis, který se přikládá k žádostem o zaměstnání, k článkům v odborných časopisech, žádostem o granty a podobně. Obsahuje hlavní životní data, průběh vzdělání, zastávaná místa, případně i další údaje, pokud mají význam vzhledem k danému účelu. Součástí akademického CV bývá seznam publikací, grantů, přednášek a stáží.

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat heslo cv ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo cv ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín cv ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem cv ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín cv ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem cv ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo cv například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Google obrázcích, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto stránky vám umožnili zjistit co je to cv? resp. co znamená cv? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu cv, odpověď na dotaz co je to cv?. Víte např. kdo to je Rybníkář? Znáte a víte kdo je Šimon Pánek? Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než zkratky. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.