Co je to?
Odborný výraz, definice slova cv. Co znamená pojem cv z kategorie Zkratky?

Co je to cv? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu cv?

CV je latinskou zkratkou slov curriculum vitae, která znamenají životopis. Životopis neboli CV je základním požadavkem, uchází-li se člověk o práci. Životopis by měl být stručný, výstižný, přehledný. Všechny tyto požadavky splňuje strukturovaný životopis, lze jej doplnit fotografií. U některých pracovních nabídek bývá kromě životopisu vyžadován i motivační dopis.


Co je to cv? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova cv. Co znamená pojem cv z kategorie Zkratky?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem cv s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín cv patří do kategorie Zkratky

Klíčová slova: význam, termín, slovník, co znamená, popis, pojem, terminologie, Zkratky, význam slova, odborné názvosloví, informace, slovo, lexikon, význam pojmu, cv, terminus technicus, synonymum, co je to cv?


Pojem cv je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat heslo cv ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem cv ve Wikimedia Commons

Hledat heslo cv ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo cv ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo cv ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz cv ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo cv například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova cv? resp. jaká je definice slova cv? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu cv, odpověď na dotaz co je to cv?. Víte např. kdo to je Kriminálník? Znáte a víte kdo je Páter? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Zkratky Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.