Co je to?
Odborný výraz, definice slova cv. Co znamená pojem cv z kategorie Zkratky?

Co je to cv? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu cv?

CV je latinskou zkratkou slov curriculum vitae, která znamenají životopis. Životopis neboli CV je základním požadavkem, uchází-li se člověk o práci. Životopis by měl být stručný, výstižný, přehledný. Všechny tyto požadavky splňuje strukturovaný životopis, lze jej doplnit fotografií. U některých pracovních nabídek bývá kromě životopisu vyžadován i motivační dopis.


Co je to cv? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova cv. Co znamená pojem cv z kategorie Zkratky?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu cv sdílejte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem cv je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: definice, popis, informace, názvosloví, terminologie, Zkratky, význam pojmu, heslo, slovník, wiki, odborný výraz, co je to cv?, cv, slovo, formulace, význam slova, vysvětlení, terminus technicus


Pojem cv je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít slovo cv ve vyhledávači Qwant

Najít heslo cv ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín cv ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín cv ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz cv ve Wikipedii

Zkusit najít heslo cv na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo cv například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova cv? resp. co se přesně ukrývá za slovem cv? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu cv, odpověď na dotaz co je to cv?. Víte např. kdo to je Šovinista? Znáte a víte kdo je Páter? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Zkratky). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.