Co je to?
Odborný výraz, definice slova cv. Co znamená pojem cv z kategorie Zkratky?

Co je to cv? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova cv

CV je latinskou zkratkou slov curriculum vitae, která znamenají životopis. Životopis neboli CV je základním požadavkem, uchází-li se člověk o práci. Životopis by měl být stručný, výstižný, přehledný. Všechny tyto požadavky splňuje strukturovaný životopis, lze jej doplnit fotografií. U některých pracovních nabídek bývá kromě životopisu vyžadován i motivační dopis.


Co je to cv? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova cv. Co znamená pojem cv z kategorie Zkratky?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova cv sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem cv patří do sekce Zkratky

Klíčová slova: heslo, co je to cv?, popis, Zkratky, význam slova, pojem, Zkratky, lexikon, informace, termín, názvosloví, cv, formulace, co znamená, odborné názvosloví, význam pojmu, slovo, slovník


Pojem cv je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít termín cv ve Wikislovníku

Vyhledat termín cv ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem cv ve Wikipedii

Vyhledat slovo cv ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo cv ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo cv ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo cv například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to cv? resp. co znamená slovo cv? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu cv, odpověď na dotaz co je to cv?. Víte např. kdo to je Jožka Černý? Znáte a víte kdo je Harry Potter? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín cv hledat i v jiných kategoriích (než Zkratky) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.