Co je to?
Výraz, termín, definice slova cv. Co znamená odborný pojem cv z kategorie Zkratky?

Co je to cv? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu cv

CV je latinskou zkratkou slov curriculum vitae, která znamenají životopis. Životopis neboli CV je základním požadavkem, uchází-li se člověk o práci. Životopis by měl být stručný, výstižný, přehledný. Všechny tyto požadavky splňuje strukturovaný životopis, lze jej doplnit fotografií. U některých pracovních nabídek bývá kromě životopisu vyžadován i motivační dopis.


Co je to cv? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova cv. Co znamená odborný pojem cv z kategorie Zkratky?

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Heslo cv patří do sekce zkratky

Klíčová slova: význam, popis, význam pojmu, lexikon, co znamená, informace, heslo, co je to cv?, názvosloví, slovník, formulace, terminus technicus, přesný výraz, wiki, termín, význam slova, zkratky, odborné názvosloví


Pojem cv je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu cv můžete dozvědět následující

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Zkratka CV (Curriculum vitae - latinsky „běh života“) znamená akademický nebo profesní životopis, který se přikládá k žádostem o zaměstnání, k článkům v odborných časopisech, žádostem o granty a podobně. Obsahuje hlavní životní data, průběh vzdělání, zastávaná místa, případně i další údaje, pokud mají význam vzhledem k danému účelu. Součástí akademického CV bývá seznam publikací, grantů, přednášek a stáží.

Pro další informace o termínu cv zkuste tyto odkazy

Vyhledat termín cv ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem cv ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo cv ve Wikizdrojích

Hledat slovo cv ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem cv ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo cv ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo cv například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Teď už znáte odpověď na otázku co to je cv? resp. co znamená výraz cv? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu cv, odpověď na dotaz co je to cv?. Víte např. kdo to je Anežka Rusevová? Znáte a víte kdo je Šimon Pánek? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než zkratky). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.