Co je to?
Definice výrazu, termínu Singltrek. Co znamená odborný pojem Singltrek z kategorie Sport?

Co je to Singltrek? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Singltrek

Singltrek je název pro síť lesních cyklostezek. Jsou udržované a tak úzké, že po nich lze jezdit pouze v jednom směru. Pouze výjimečně se zde vyskytnou stezky obousměrné, ty však slouží pouze jako spojnice.
Singltrek je určen zkušeným i začátečníkům, stezky mají různou délku i náročnost. Rychlost jízdy a techniku je vždy potřeba přizpůsobit terénu a náročnosti.


Co je to Singltrek? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Singltrek. Co znamená odborný pojem Singltrek z kategorie Sport?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Singltrek s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Singltrek se nachází v sekci Sport

Klíčová slova: synonymum, heslo, co je to Singltrek?, slovo, terminus technicus, slovník, terminologie, význam slova, co znamená, odborné názvosloví, názvosloví, definice, wiki, Sport, přesný výraz, informace, Sport, význam


Pojem Singltrek je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Singltrek můžete dozvědět následující

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Singltrek je se v hovorové mluvě nazývají specifické terénní cyklistické stezky. Název je odvozen od anglického single-track. Název tím naráží, že se jedná o trasy široké na jedno kolo a jednosměrné. Mají různou obtížnost od těch vhodné pro víkendové výletníky. Po technicky zaměřené trasy, kterými nepohrdnou ani pokročilí jezdci.

Odkazy na jiné weby

Najít výraz Singltrek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Singltrek ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Singltrek na Youtube

Vyhledat výraz Singltrek ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Singltrek ve Wikizdrojích

Zkusit najít termín Singltrek ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Singltrek například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Singltrek? resp. co přesně znamená slovo Singltrek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Singltrek, odpověď na dotaz co je to Singltrek?. Víte např. kdo to je Jiřina Jirásková? Znáte a víte kdo je Miroslav Vladyka? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Sport. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.