Co je to?
Definice výrazu, termínu Singltrek. Co znamená odborný pojem Singltrek z kategorie Sport?

Co je to Singltrek? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Singltrek?

Singltrek je název pro síť lesních cyklostezek. Jsou udržované a tak úzké, že po nich lze jezdit pouze v jednom směru. Pouze výjimečně se zde vyskytnou stezky obousměrné, ty však slouží pouze jako spojnice.
Singltrek je určen zkušeným i začátečníkům, stezky mají různou délku i náročnost. Rychlost jízdy a techniku je vždy potřeba přizpůsobit terénu a náročnosti.


Co je to Singltrek? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Singltrek. Co znamená odborný pojem Singltrek z kategorie Sport?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Singltrek? Potom se o definici podělte se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Singltrek se nachází v kategorii Sport

Klíčová slova: termín, odborné názvosloví, definice, přesný význam, význam slova, slovník, Singltrek, Sport, synonymum, heslo, lexikon, Sport, slovo, pojem, co je to Singltrek?, názvosloví, odborný výraz, co znamená


Pojem Singltrek je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Singltrek dozvíte následující

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Singltrek je se v hovorové mluvě nazývají specifické terénní cyklistické stezky. Název je odvozen od anglického single-track. Název tím naráží, že se jedná o trasy široké na jedno kolo a jednosměrné. Mají různou obtížnost od těch vhodné pro víkendové výletníky. Po technicky zaměřené trasy, kterými nepohrdnou ani pokročilí jezdci.

Více informací o slovu Singltrek doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat heslo Singltrek ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Singltrek ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Singltrek ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Singltrek ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Singltrek ve Wikislovníku

Hledat pojem Singltrek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Singltrek například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Singltrek? resp. co vlastně znamená slovo Singltrek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Singltrek, odpověď na dotaz co je to Singltrek?. Víte např. kdo to je Rozpočtář? Znáte a víte kdo je Lobbista? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Sport Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.