Co je to?
Definice odborného termínu, slova Singltrek. Co znamená pojem Singltrek z kategorie Sport?

Co je Singltrek? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Singltrek

Singltrek je název pro síť lesních cyklostezek. Jsou udržované a tak úzké, že po nich lze jezdit pouze v jednom směru. Pouze výjimečně se zde vyskytnou stezky obousměrné, ty však slouží pouze jako spojnice.
Singltrek je určen zkušeným i začátečníkům, stezky mají různou délku i náročnost. Rychlost jízdy a techniku je vždy potřeba přizpůsobit terénu a náročnosti.


Co je to Singltrek? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Singltrek. Co znamená pojem Singltrek z kategorie Sport?

Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Singltrek sdílet s rodinou a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Výraz Singltrek patří do sekce sport

Klíčová slova: co znamená, informace, slovo, terminologie, názvosloví, význam pojmu, definice pojmu, sport, termín, vysvětlení, pojem, popis, wiki, přesný význam, synonymum, lexikon, význam slova, co to je


Pojem Singltrek je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Co označuje termín Singltrek? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Dále uvedený text byl převzat ze svobodné otevřené online encyklopedie Wikipedia. Více zde. Dostupné pod licencí CC-BY-SA.

Singltrek je se v hovorové mluvě nazývají specifické terénní cyklistické stezky. Název je odvozen od anglického single-track. Název tím naráží, že se jedná o trasy široké na jedno kolo a jednosměrné. Mají různou obtížnost od těch vhodné pro víkendové výletníky. Po technicky zaměřené trasy, kterými nepohrdnou ani pokročilí jezdci.

Další informační zdroje o slovu Singltrek

Vyhledat výraz Singltrek ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Singltrek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Singltrek ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Singltrek ve Wikizdrojích

Zkusit najít Singltrek ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Singltrek na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Singltrek například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Nyní již víte jaká je definice termínu Singltrek? resp. co přesně označuje termín Singltrek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Singltrek, odpověď na dotaz co je to Singltrek?. Víte např. kdo to je Helenka Hamplová? Znáte a víte kdo je Richard Gere? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Singltrek i v jiné sekci než je kategorie sport. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.