Co je to?
Definice výrazu, termínu Singltrek. Co znamená odborný pojem Singltrek z kategorie Sport?

Co je to Singltrek? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Singltrek

Singltrek je název pro síť lesních cyklostezek. Jsou udržované a tak úzké, že po nich lze jezdit pouze v jednom směru. Pouze výjimečně se zde vyskytnou stezky obousměrné, ty však slouží pouze jako spojnice.
Singltrek je určen zkušeným i začátečníkům, stezky mají různou délku i náročnost. Rychlost jízdy a techniku je vždy potřeba přizpůsobit terénu a náročnosti.


Co je to Singltrek? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Singltrek. Co znamená odborný pojem Singltrek z kategorie Sport?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Singltrek se nachází v sekci Sport

Klíčová slova: význam slova, synonymum, formulace, názvosloví, lexikon, slovo, terminologie, definice, slovník, informace, pojem, význam, přesný význam, heslo, definice pojmu, odborný výraz, wiki, přesný výraz


Pojem Singltrek je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Singltrek? Výraz, definice slova z Wikipedie

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Singltrek je se v hovorové mluvě nazývají specifické terénní cyklistické stezky. Název je odvozen od anglického single-track. Název tím naráží, že se jedná o trasy široké na jedno kolo a jednosměrné. Mají různou obtížnost od těch vhodné pro víkendové výletníky. Po technicky zaměřené trasy, kterými nepohrdnou ani pokročilí jezdci.

Další možné informační zdroje

Zkusit najít slovo Singltrek ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Singltrek ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Singltrek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Singltrek ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Singltrek ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Singltrek ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Singltrek například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Singltrek? resp. co to je Singltrek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Singltrek, odpověď na dotaz co je to Singltrek?. Víte např. kdo to je Protestant? Znáte a víte kdo je Hana Brejchová? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Sport). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.