Co je to?
Výraz, termín, definice slova Singltrek. Co znamená odborný pojem Singltrek z kategorie Sport?

Co je to Singltrek? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Singltrek

Singltrek je název pro síť lesních cyklostezek. Jsou udržované a tak úzké, že po nich lze jezdit pouze v jednom směru. Pouze výjimečně se zde vyskytnou stezky obousměrné, ty však slouží pouze jako spojnice.
Singltrek je určen zkušeným i začátečníkům, stezky mají různou délku i náročnost. Rychlost jízdy a techniku je vždy potřeba přizpůsobit terénu a náročnosti.


Co je to Singltrek? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Singltrek. Co znamená odborný pojem Singltrek z kategorie Sport?

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pojem Singltrek patří do kategorie sport

Klíčová slova: slovo, odborné názvosloví, heslo, termín, pojem, terminus technicus, wiki, význam, slovník, sport, význam pojmu, vysvětlení, sport, názvosloví, přesný výraz, lexikon, synonymum, definice pojmu


Pojem Singltrek je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Singltrek? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Singltrek je se v hovorové mluvě nazývají specifické terénní cyklistické stezky. Název je odvozen od anglického single-track. Název tím naráží, že se jedná o trasy široké na jedno kolo a jednosměrné. Mají různou obtížnost od těch vhodné pro víkendové výletníky. Po technicky zaměřené trasy, kterými nepohrdnou ani pokročilí jezdci.

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Singltrek ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Singltrek ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Singltrek ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Singltrek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Singltrek na Google.cz

Hledat pojem Singltrek ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Singltrek například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Právě nyní již víte jaký je význam slova Singltrek? resp. co se přesně ukrývá za slovem Singltrek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Singltrek, odpověď na dotaz co je to Singltrek?. Víte např. kdo to je Zdeněk Troška? Znáte a víte kdo je Simona Stašová? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než sport). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.