Co je to?
Definice výrazu, termínu Singltrek. Co znamená odborný pojem Singltrek z kategorie Sport?

Co je to Singltrek? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Singltrek?

Singltrek je název pro síť lesních cyklostezek. Jsou udržované a tak úzké, že po nich lze jezdit pouze v jednom směru. Pouze výjimečně se zde vyskytnou stezky obousměrné, ty však slouží pouze jako spojnice.
Singltrek je určen zkušeným i začátečníkům, stezky mají různou délku i náročnost. Rychlost jízdy a techniku je vždy potřeba přizpůsobit terénu a náročnosti.


Co je to Singltrek? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Singltrek. Co znamená odborný pojem Singltrek z kategorie Sport?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Singltrek patří do sekce Sport

Klíčová slova: vysvětlení, definice, přesný výraz, formulace, názvosloví, co je to Singltrek?, synonymum, odborné názvosloví, popis, definice pojmu, lexikon, terminologie, co znamená, slovo, terminus technicus, Singltrek, přesný význam, co to je


Pojem Singltrek je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Singltrek dozvíte následující

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Singltrek je se v hovorové mluvě nazývají specifické terénní cyklistické stezky. Název je odvozen od anglického single-track. Název tím naráží, že se jedná o trasy široké na jedno kolo a jednosměrné. Mají různou obtížnost od těch vhodné pro víkendové výletníky. Po technicky zaměřené trasy, kterými nepohrdnou ani pokročilí jezdci.

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat výraz Singltrek na Google.cz

Hledat výraz Singltrek ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo Singltrek ve Wikizdrojích

Zkusit najít výraz Singltrek ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Singltrek ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Singltrek ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Singltrek například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Singltrek? resp. co znamená slovo Singltrek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Singltrek, odpověď na dotaz co je to Singltrek?. Víte např. kdo to je Tambor? Znáte a víte kdo je Lobbista? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Sport. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.