Co je to?
Definice odborného termínu, slova Asistence. Co znamená pojem Asistence z kategorie Různé?

Co je Asistence? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Asistence?

Asistence je cizí slovo, které se používá pro účast, pomoc, podporu neb přispění. Uplatňuje se v mnoha oborech lidské činnosti, od běžného života až po odborné úkony. Asistenci využívají například motoristé, lidé s postižením, častá je i v oblasti školství. Některé asistenční služby jsou placené, některé jsou součástí jiné služby, například pojištění. U pojištění automobilu se může jednat například o odtahovou službu a zajištění servisu v ceně pojistného, u pojištění úrazu základní ošetření a převoz a podobně.
Velmi často je využívána osobní asistence, kterou hodně využívají postižené osoby nebo senioři, kteří mají sníženou soběstačnost. Je poskytována v domácnosti a má neomezený časový rozsah, až 24 hodin denně po celý týden. Osobní asistent pomáhá jak fyzicky, tak po psychické stránce. Osoba, o kterou pečují, netrpí tolik osamocením, procvičuje si paměť, chodí na procházky a kulturní akce. Člověk tak může žít plnohodnotným životem.

Co je to Asistence? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Asistence. Co znamená pojem Asistence z kategorie Různé?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Asistence? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pojem Asistence patří do sekce různé

Klíčová slova: terminologie, terminus technicus, různé, co je to Asistence?, přesný výraz, lexikon, heslo, definice, co to je, význam slova, vysvětlení, synonymum, pojem, wiki, informace, různé, popis, slovník


Pojem Asistence je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Asistence lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat heslo Asistence ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Asistence ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Asistence ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Asistence ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Asistence ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat frázi Asistence na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Asistence například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Asistence? resp. jaký je přesný význam slova Asistence? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Asistence, odpověď na dotaz co je to Asistence?. Víte např. kdo to je Rosalind Franklinová? Znáte a víte kdo je Jana Zwyrtek Hamplová? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je různé. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.