Co je to?
Výraz, termín, definice slova Asistence. Co znamená odborný pojem Asistence z kategorie Různé?

Co je to Asistence? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Asistence

Asistence je cizí slovo, které se používá pro účast, pomoc, podporu neb přispění. Uplatňuje se v mnoha oborech lidské činnosti, od běžného života až po odborné úkony. Asistenci využívají například motoristé, lidé s postižením, častá je i v oblasti školství. Některé asistenční služby jsou placené, některé jsou součástí jiné služby, například pojištění. U pojištění automobilu se může jednat například o odtahovou službu a zajištění servisu v ceně pojistného, u pojištění úrazu základní ošetření a převoz a podobně.
Velmi často je využívána osobní asistence, kterou hodně využívají postižené osoby nebo senioři, kteří mají sníženou soběstačnost. Je poskytována v domácnosti a má neomezený časový rozsah, až 24 hodin denně po celý týden. Osobní asistent pomáhá jak fyzicky, tak po psychické stránce. Osoba, o kterou pečují, netrpí tolik osamocením, procvičuje si paměť, chodí na procházky a kulturní akce. Člověk tak může žít plnohodnotným životem.

Co je to Asistence? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Asistence. Co znamená odborný pojem Asistence z kategorie Různé?

Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Asistence) můžete sdílet s kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Heslo Asistence patří do kategorie různé

Klíčová slova: synonymum, termín, přesný význam, přesný výraz, slovo, co to je, lexikon, informace, definice, různé, názvosloví, formulace, význam slova, heslo, slovník, různé, pojem, terminologie


Pojem Asistence je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Asistence v následujících zdrojích

Hledat slovo Asistence ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Asistence ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Asistence ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Asistence ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Asistence na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Asistence ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Asistence například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Asistence? resp. co vlastně znamená slovo Asistence? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Asistence, odpověď na dotaz co je to Asistence?. Víte např. kdo to je Technik BOZP? Znáte a víte kdo je Bolek a Lolek? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než různé). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.