Co je to?
Odborný výraz, definice slova Asistence. Co znamená slovo Asistence z kategorie Různé?

Co je Asistence?

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Asistence?

Asistence je cizí slovo, které se používá pro účast, pomoc, podporu neb přispění. Uplatňuje se v mnoha oborech lidské činnosti, od běžného života až po odborné úkony. Asistenci využívají například motoristé, lidé s postižením, častá je i v oblasti školství. Některé asistenční služby jsou placené, některé jsou součástí jiné služby, například pojištění. U pojištění automobilu se může jednat například o odtahovou službu a zajištění servisu v ceně pojistného, u pojištění úrazu základní ošetření a převoz a podobně.
Velmi často je využívána osobní asistence, kterou hodně využívají postižené osoby nebo senioři, kteří mají sníženou soběstačnost. Je poskytována v domácnosti a má neomezený časový rozsah, až 24 hodin denně po celý týden. Osobní asistent pomáhá jak fyzicky, tak po psychické stránce. Osoba, o kterou pečují, netrpí tolik osamocením, procvičuje si paměť, chodí na procházky a kulturní akce. Člověk tak může žít plnohodnotným životem.

Co je to Asistence? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Asistence. Co znamená slovo Asistence z kategorie Různé?

Na informace uvedené na těchto stránkách neposkytujeme záruku. Texty mohou obsahovat nepřesnosti a chyby za které se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Asistence s jinými lidmi na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Pojem Asistence patří do kategorie různé

Klíčová slova: heslo, terminologie, slovo, význam slova, formulace, různé, odborné názvosloví, lexikon, odborný výraz, přesný výraz, synonymum, slovník, definice, význam pojmu, Asistence, termín, popis, názvosloví


Pojem Asistence je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Asistence v následujících zdrojích

Zkusit najít slovo Asistence ve Wikipedii

Vyhledat výraz Asistence ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Asistence ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Asistence na Google obrázcích

Zkusit najít výraz Asistence na Google.cz

Hledat videa s názvem Asistence na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Asistence například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v metavyhledávači Info.com nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Asistence? resp. co je to Asistence? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Asistence, odpověď na dotaz co je to Asistence?. Víte např. kdo to je Pavlína Wolfová? Znáte a víte kdo je Kristýna Boková? Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Asistence hledat i v jiných kategoriích (než různé). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.