Co je to?
Definice odborného termínu, slova Inteligence. Co znamená pojem Inteligence z kategorie Psychologie?

Co je to Inteligence? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Inteligence

Inteligence je slovo pocházející z latinského označení pro poznání, rozlišení nebo pochopení. Jedná se o pojmenování předpokladů pro rozvoj myšlení, schopnost učení a přizpůsobivosti. Projevem inteligence je intelektový výkon.
Osobnost a inteligence jsou základem rozdílů mezi jednotlivými osobnostmi. Inteligence bývá určována počtem mozkových synapsí, ty vykazují lidé i zvířata stejně jako umělá inteligence.


Co je to Inteligence? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Inteligence. Co znamená pojem Inteligence z kategorie Psychologie?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Inteligence patří do kategorie Psychologie

Klíčová slova: přesný význam, heslo, terminologie, co je to Inteligence?, pojem, formulace, význam, co znamená, Inteligence, definice, definice pojmu, význam slova, slovník, wiki, termín, vysvětlení, Psychologie, názvosloví


Pojem Inteligence je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Inteligence na Youtube

Najít heslo Inteligence na Google.cz

Zkusit najít pojem Inteligence ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Inteligence ve Wikislovníku

Hledat slovo Inteligence ve Wikipedii

Hledat termín Inteligence ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Inteligence například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Inteligence? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Inteligence? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Inteligence, odpověď na dotaz co je to Inteligence?. Víte např. kdo to je Jednatel? Znáte a víte kdo je Rudý John? Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Psychologie). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.