Co je to?
Definice výrazu Frappé. Co znamená odborný pojem Frappé z kategorie Nápoje?

Co to je Frappé? Význam slova

Co znamená termín Frappé? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Frappé je pojmenování kávového letního nápoje, který pro osvěžení používají především Řekové. Z Řecka se tato populární ledová káva rozšířila do celého světa. Samotné slovo frappé je francouzské, lze ho přeložit jako mrazivý, vychlazený. Způsobů, jak připravit frappé, je více. Například v Řecku se používá speciální druh rozpustné kávy, jinde zas espresso. Něco však mají všechny varianty společného, a to je způsob podávání.
Tato káva se servíruje ve vysoké sklenici, do které se vkládá brčko a dlouhá štíhlá lžíce. Základem nápoje je našlehaná káva buď s mlékem, nebo bez mléka. Je možno přidat ještě kostky ledu. Káva vytvoří na povrchu pěnu, tu je možno ještě zdobit. V některých variantách lze ještě přidat šlehačku, zmrzlinu nebo polevu.


Co je to Frappé? Význam slova, termín, Definice výrazu Frappé. Co znamená odborný pojem Frappé z kategorie Nápoje?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Frappé) můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Frappé patří do kategorie Nápoje

Klíčová slova: informace, význam pojmu, význam slova, definice pojmu, lexikon, popis, vysvětlení, formulace, slovník, přesný výraz, Frappé, Nápoje, termín, co znamená, odborný výraz, co je to Frappé?, pojem, význam


Pojem Frappé je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Frappé

Hledat pojem Frappé ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Frappé ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Frappé na Youtube

Vyhledat výraz Frappé ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Frappé ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Frappé ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Frappé například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Frappé? resp. co znamená Frappé? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Frappé, odpověď na dotaz co je to Frappé?. Víte např. kdo to je Jidáš? Znáte a víte kdo je Ivan Medek? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Nápoje. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.