Co je to?
Definice výrazu Debut. Co znamená odborný pojem Debut z kategorie Kultura?

Co to je Debut? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Debut?

Debut je slovo pocházející z francouzštiny. Používá se k pojmenování počátečního vystupování na veřejnosti. Vystupuje zde začínající umělec a debut může odstartovat jeho další kariéru. Obecně se pojem používá i k označení prvního vystoupení kterým se zahajuje nějaká veřejná činnost.
Podle druhu umění se pak ke slovu debut přidává upřesňující přídavné jméno, jako například filmový, knižní, televizní a podobně.


Co je to Debut? Význam slova, termín, Definice výrazu Debut. Co znamená odborný pojem Debut z kategorie Kultura?

Možnost chyb vyhrazena. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Debut? s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Debut je v sekci Kultura

Klíčová slova: wiki, co znamená, Debut, co je to Debut?, popis, odborný výraz, informace, lexikon, vysvětlení, terminus technicus, synonymum, heslo, Kultura, pojem, Kultura, definice, odborné názvosloví, terminologie


Pojem Debut je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Co označuje termín Debut? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Debut (francouzsky počátek, výslovnost [debyt] i [debut]) označuje první veřejné vystoupení (případně první veřejné samostatné vystoupení) umělce, které lze později označit jako počátek (start) jeho umělecké dráhy či jeho případné pozdější profesionální kariéry.
Debutovat znamená poprvé veřejně vystupovat, zahájit vystoupením svou veřejnou činnost, zvláště uměleckou.

Linky na další online zdroje

Hledat slovo Debut ve Wikislovníku

Vyhledat termín Debut ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Debut ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Debut na Google.cz

Najít výraz Debut ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem Debut na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Debut například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Debut? resp. co se skrývá pod slovem Debut? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Debut, odpověď na dotaz co je to Debut?. Víte např. kdo to je Puntičkář? Znáte a víte kdo je Wotan? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Kultura Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.