Co je to?
Výraz, termín, definice slova Debut. Co znamená odborný pojem Debut z kategorie Kultura?

Co je to Debut? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Debut?

Debut je slovo pocházející z francouzštiny. Používá se k pojmenování počátečního vystupování na veřejnosti. Vystupuje zde začínající umělec a debut může odstartovat jeho další kariéru. Obecně se pojem používá i k označení prvního vystoupení kterým se zahajuje nějaká veřejná činnost.
Podle druhu umění se pak ke slovu debut přidává upřesňující přídavné jméno, jako například filmový, knižní, televizní a podobně.

Co je to Debut? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Debut. Co znamená odborný pojem Debut z kategorie Kultura?

Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Debut? s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Výraz Debut je v sekci kultura

Klíčová slova: vysvětlení, co znamená, význam pojmu, slovo, význam slova, heslo, formulace, wiki, Debut, informace, co je to Debut?, terminologie, přesný význam, definice, termín, definice pojmu, terminus technicus, odborné názvosloví


Pojem Debut je v kategorii kultura, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Debut? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Debut (francouzsky počátek, výslovnost [debyt] i [debut]) označuje první veřejné vystoupení (případně první veřejné samostatné vystoupení) umělce, které lze později označit jako počátek (start) jeho umělecké dráhy či jeho případné pozdější profesionální kariéry.
Debutovat znamená poprvé veřejně vystupovat, zahájit vystoupením svou veřejnou činnost, zvláště uměleckou.

Další zdroje informací o slovu Debut

Vyhledat heslo Debut ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Debut ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Debut ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz Debut ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Debut ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Debut na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Debut například ve Wikizdrojích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Teď už víte jaká je definice termínu Debut? resp. co se přesně ukrývá za slovem Debut? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Debut, odpověď na dotaz co je to Debut?. Víte např. kdo to je Adónis? Znáte a víte kdo je Otto Ambros? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než kultura). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje významy slov, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.