Co je to?
Definice výrazu Debut. Co znamená odborný pojem Debut z kategorie Kultura?

Co to je Debut? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Debut?

Debut je slovo pocházející z francouzštiny. Používá se k pojmenování počátečního vystupování na veřejnosti. Vystupuje zde začínající umělec a debut může odstartovat jeho další kariéru. Obecně se pojem používá i k označení prvního vystoupení kterým se zahajuje nějaká veřejná činnost.
Podle druhu umění se pak ke slovu debut přidává upřesňující přídavné jméno, jako například filmový, knižní, televizní a podobně.


Co je to Debut? Význam slova, termín, Definice výrazu Debut. Co znamená odborný pojem Debut z kategorie Kultura?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Debut? Pak se o tuto stránku podělte s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Debut je v kategorii Kultura

Klíčová slova: co znamená, co to je, definice, synonymum, wiki, slovník, pojem, přesný výraz, vysvětlení, Debut, význam slova, Kultura, informace, termín, terminologie, význam, definice pojmu, popis


Pojem Debut je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít slovo Debut ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Debut na Youtube

Najít termín Debut na Google.cz

Hledat pojem Debut ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Debut ve Wikipedii

Vyhledat pojem Debut ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Debut například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Debut? resp. jaká je definice slova Debut? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Debut, odpověď na dotaz co je to Debut?. Víte např. kdo to je Psychotik? Znáte a víte kdo je Wotan? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Debut hledat i v jiných kategoriích (než Kultura) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.